گرجستان فصل فوتبال بلیط هنوز رفتن سریع

دوشنبه آخرین مهلت برای فصل بلیط-دارندگان به اطلاع یوگا ورزشی انجمن اگر آنها قصد تمدید سفارشات خود را برای سال 2020 فصل است. آن را بسیار نرم مهلت در نظر گرفتن coronavirus همه گیر و گسترده اقتصادی اثرات. اما با وجود آن شرایط تخفیف پاسخ بوده است “بسیار مثبت” با توجه به گرجستان مدیر ورزشی گرگ McGarity.

“فصل-بلیط تجدید در این زمان بسیار دلگرم کننده” McGarity گفت: صبح روز سه شنبه. “من مردد به پا زدن است که می تواند به پایین جاده از آنجا که ما در حال انجام نشده است و من نمی خواهم به ادم که بدشانسی میاورد آن است. من نمی توانم پرتاب یک شماره در خارج وجود دارد فقط رتبهدهی نشده است, بنابراین من فقط می گویند آنچه که ما شاهد آن هستیم بسیار امیدوار کننده است.”

در اوایل سال جاری گرجستان مدیره رای به افزایش تعداد نجومی بلیط های در دسترس از 58,000 به 61,000. The Bulldogs بود که با کاهش تعداد بازدید-تیم بلیط آن محفوظ است. حرکت ساخته شده بود برای دیدار با افزایش تقاضا است.

اما قبل از این بود که جهانی شد زمین به توقف توسط رمان coronavirus. از اوایل ماه مارس مرگبار به سرعت گسترش بیماری COVID-19 منجر به لغو تمامیت بهار-ورزشی برنامه در دو و میدانی و همچنین تاخیر در بازی NBA MLS لیگ اصلی بیس بال و بسیاری دیگر ورزش است.

در حال حاضر سقوط ورزش در نظر گرفته شود در معرض خطر است. این بستگی دارد که گسترش ویروس قله و شروع آن پیش بینی رگرسیون. وقتی که رخ خواهد داد این است که یک موضوع پزشکی بحث است.

میله میله به جریان در اواخر ماه اوت, فوتبال, برنامه بدون تغییر باقی می ماند – تا کنون.

“وجود دارد هیچ چیز جدیدی وجود دارد واقعا” McGarity گفت. “ما در حال تماشای از نزدیک چه NFL می کند, لیگ اصلی بیس بال NBA. ما قطعا نگه داشتن چشم و نزدیک در جایی که تیم های حرفه ای هستند. (SEC) کمیسر (گرگ) سنکی است که در ارتباط نزدیک با تمام کسانی که در لیگ و همچنین NCAA است.”

با حدود 66.5 میلیون در تخصیص نیافته بودجه در رزرو ($102.7 میلیون کلی), یوگا بهتر است آماده تر از بسیاری از بخش برنامه های ورزشی برای آب و هوا طوفان مالی که یک فصل لغو خواهد ایجاد کنید. اما آن را هنوز هم دقیق قابل توجهی ،

McGarity تخمین زده است که یک ورزشی توقف برای فصل آینده خواهد بود هزینه ورزشی انجمن در حدود 13 میلیون دلار در ماه بر اساس بودجه جاری است. که می تواند از بین بردن آنچه McGarity تماس گرجستان “صندوق روز بارانی” در یک ماده از ماه.

“ما در حال آماده شدن برای طوفان; ما نمی فکر می کنم آن می تواند یک گربه-5 طوفان” McGarity گفت.

اما پاسخ از گرجستان مردم نشان می دهد آنها به طور کامل انتظار می رود به بازی توپ را در پاییز. اگر نه پس از آن نهایت.

در اوایل این بهار Bulldogs با ارسال نامه و ایمیل به نظر دهنده پایگاه بیان کرد که یوگا نیاز به دریافت چک های آوریل 6 از افراد امید خود را برای بهبود صندلی مکان یا سهمیه. در غیر این صورت نیاز به تنها یک “من” پاسخ برای کسانی که در نظر گرفته شده برای تمدید عنوان شده است.

واقعی نگرانی McGarity گفت: در میان مجموعه کوچک که پاسخ داده است.

“همانطور که ما همیشه فراموش ما گردان به مطمئن شوید که آنها نه تنها فراموش کرده ام و یا در حال مواجهه با مشکلات” McGarity گفت. “با همه که رفتن برخی ممکن است فقط رها کردن که ما کاملا درک می کنیم. اما اگر نیاز به برخی از کمک های مالی و یا چیزی شبیه به آن, ما می خواهیم به آنها در مورد راه ما ممکن است قادر به کار با آنها و کمک به آنها را. بنابراین ما در نهایت یک تصویر بهتر از راه همه چیز ایستاده است.”

گرجستان حدود 16,000 اهدا کنندگان در هارتمن صندوق که حداقل نیاز به یک کمک مالی برای حق خرید بلیط. از این تعداد حدود 1200 اعضای Magill جامعه از یک باشگاه, که نیاز به یک حداقل کمک مالی از $5,000 یک سال بیش از یک دوره سه ساله برای ورود.

McGarity گفت: تعداد کسانی که در ادامه به افزایش است.

“ما هنوز در حال دریافت هدیه در طول این زمان دشوار است,” او گفت:. “این بسیار دلگرم کننده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im