گرجستان دولت نمی تواند نگه دارید آنلاین جلسات در COVID-19 عصر

برای سه سال دبرا Cagle شده است تلاش برای خلاص شدن از برخی از زمین در لاورنسویل. بنابراین پرستار بازنشسته شد مشتاق برای شهر به راه اندازی مجدد جلسات که می خواهم اجازه دهید او آن را دریافت rezoned بنابراین او می تواند به فروش برساند.

بسیاری از دولت های محلی منتقل شده اند جلسات آنلاین از ماه مارس و یا تشویق از راه دور اظهار نظر عمومی یا دیگر دسترسی به کاهش تعداد افراد در آینده به همان اتاق در سراسر coronavirus بیماری همه گیر. اما در جلسات عمومی — مانند یک مورد نیاز به محیط را تغییر دادن Cagle زمین — باید انجام شود در فرد با توجه به قوانین ایالتی است. بنابراین کسانی که تا حد زیادی در خود نگه دارد.

اما به عنوان بسیاری از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ محدودیت شده اند و دولت در حال برداشتن گام برای بازگشت به حالت عادی. برخی از آنها بازگشایی شهرستان سالن که بسته شد یا آوردن بیشتر مردم به کار می کنند. و برای اولین بار از ماه مارس بسیاری از آنها شروع به برنامه جلسات عمومی برای تصمیمات استفاده از زمین و یا بودجه بحث به طور بالقوه آوردن ساکنان را به ساختمان های دولتی یکهو.

“من دوست داشتم آن را به اتفاق می افتد در ماه گذشته و یا ماه قبل گفت: Cagle که برنامه ای برای فروش 14.5 هکتار او به ارث رسیده از پدر و مادر خود را به طوری که یک توسعه دهنده می تواند ساخت خانه. “اگر آنها در حال باز کردن رستوران من نمی بینم تفاوت.”

در این جلسه به بی دست و پا, شهرستان, مدیر چاک Warbington گفت: همانطور که مردم عادت به پوشیدن ماسک و نشسته هشت پا از هم جدا. اما او گفت لاورنسویل جلسه یک موفقیت بود و رهبران محلی ادامه خواهد داد برای رسیدن به این طبیعی است.

هنوز هم دیگران فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی به این نوع جلسات که تقاضای مشارکت عمومی.

یکی برایان مسخره این کمبلی عضو شورای شهر که تشخیص داده شد با COVID-19 پس از حضور در مارس 14 جلسه عمومی. او بدون علامت در نشست اما شروع به احساس بد روز بعد و تشخیص داده شد بیش از آخر هفته.

مدل عینک, ماسک, آیا به عنوان بسیاری از دیگر شرکت کنندگان در این نشست است. هنوز بیانیه ای گفت: همه کارکنان شهرستان بودند که در این نشست خواهد خود جدا برای 14 روز.

در یک ایمیل پنج شنبه, مسخره گفت: آن را به حال شده است یک”خشن زن و شوهر از روز” و او معتقد بود که راه بیش از حد به زودی برای برگزاری جلسات عمومی است. در یک تماس تلفنی جمعه, مسخره به نام دولت به استراحت نیاز برای در جلسات حضوری.

“من فکر می کنم این نوع نشان می دهد چه اتفاقی می افتد,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در زندگی شما باید برای رفتن را در فرد اما منطقه بندی جلسات است نه یکی از آنها. شما نمی خواهید برای قرار دادن یک دسته از مردم با هم در یک اتاق اگر شما لازم نیست که. فقط وجود دارد هیچ دلیلی برای آن است.”

مایکل یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه اموری گفت: کشورهای دیگر باید تغییر قوانین خود را به جلسات عمومی بیشتر در دسترس از طریق این بیماری همه گیر. در کارولینای شمالی نوشته شده نظرات در حال حاضر مجاز برای 24 ساعت پس از یک جلسه عمومی برگزار می شود. رای به تاخیر افتاد تا نظر دوره است. در ورمونت, ورمونت لیگ شهرهای کوچک و بزرگ قرار داده و از راهنمایی برای گرفتن نظر عمومی در طول جلسات از راه دور.

غنی گفت: جلسات عمومی مهم برای دولت ها به خصوص به عنوان آنها بحث بودجه و یا تصمیم گیری است که می تواند کمک به شروع به پرش اقتصاد است. شهروندان حق دارند که برای بیان حمایت خود و یا نگرانی او گفت: و مقامات منتخب گاهی اوقات می تواند تحت تأثیر تعداد زیادی از مردم به صدای نظرات خود را. او گفت: اگر دولت قادر به حرکت جلسات عمومی حاضر آنها نیاز به اطمینان حاصل شود که ساکنان درک تفاوت بین اظهار نظر در رسانه های اجتماعی و یا در چت — و رسمی نظر عمومی است که می تواند بخشی از دولت رکورد در ساخت تصمیم گیری آن است.

و به عنوان خطر ابتلا به کروناویروس در ادامه غنی گفت: مردم باید به وزن مزایا و اشکالاتی از فرد در مشارکت. آنلاین برخی از مردم بدون دسترسی به اینترنت نخواهد بود قادر به شرکت یا.

“برخی از مردم خواهد آمد اما بسیاری از مردم خواهد شد تمایلی به انجام,” او گفت:. “این رفتن به یک چالش. ما باید برای پیدا کردن یک راه برای اجازه به دولت برای ادامه به عملکرد. هر تصمیم شما را به آن را برای رفتن به مفاهیم برخی از بخش از جمعیت است.”

‘بهتر است برای قرار دادن آن را خاموش’

که بحث درگرفته بیش از چند هفته در Gwinnett County, به عنوان کمیسیون در مورد اینکه آیا آنها می تواند حرکت ى جلسات آنلاین. شهرستان وکیل مایک Ludwiczak گفت: “فکر نمی کنم آنها می تواند. بنابراین در این شهرستان را برگزاری اولین جلسه عمومی از فوریه روز سه شنبه در اعتراض سه نفر از اعضای هیئت مدیره از کمیسیون.

چون کمپ سفارشات نیاز به افراد مسن و کسانی که با ریسک های پزشکی از COVID-19 تا همچنان به ماندن در خانه نیست منقضی تا اواسط ماه ژوئن خواهان تامی شکارچی و Jace بروکس و همچنین دموکرات بن کو گفت: آنها تا به حال نگرانی ها در مورد برگزاری این نشست است. آنها نگران است که آنها به مردم مهمات به منطقه بندی موارد لغو و یا به طور بالقوه قرار دادن ساکنان در یک موقعیت را انتخاب کنید بین خود و سلامت خود را به منافع عمومی.

“این ارزش خطر” شکارچی گفت. “این فقط طول می کشد یک یا دو تا مطلب واقعا چیز.”

Ludwiczak گفت: دولت منظور شده است یک استثنا برای شرکت در “زیرساخت های حیاتی فعالیت به استفاده از شکنجه زبان است.”

مقامات شهرستان خواهد شد درجه حرارت قبل از اجازه دادن به مردم به داخل ساختمان و ظرفیت سالن شده است به کاهش 72 کرسی برای عموم از 445. کافه تریا شده به یک سرریز و خوبی حضور داشتند ى هیأت تجدید نظر جلسه در اوایل این ماه در شهرستان کارکنان طلیعه ساکنان در داخل و خارج از سالن پاک کردن تریبون و میکروفون بعد از هر مورد. مردم همچنین باید این گزینه برای ارسال نظر نوشته شده است.

Gwinnett ى جلسات اغلب قرعه کشی جمعیت و هر چند کمیسیون گفت: آنها که تسلیم برخی از ستیز پیشنهادات آنها هنوز هم نگران است که وجود خواهد داشت برخی از موارد منافع آنها نمی دانم در مورد در پیش است که کسی خواهد آمد به ملاقات بیمار یا کسی که می افتد تحت کمپ را سفارش و تعیین آنها نمی تواند شرکت را به چالش منجر شود.

رئیس کمیسیون شارلوت نش گفت: اگر موارد خاص که مشکل ارائه رهبران می تواند مقابله با آن.

“بخش عمده ای از موارد در حال رفتن به فقط خوب,” او گفت:. “من نفرت را به نگه دارید تا کسانی که چون ما نگرانی است.”

در Smyrna دادستان شهرستان اسکات کوکران گفت: وجود تنها می تواند از بسیاری از تاخیر برای جلسات عمومی به عنوان بخشی از روند تصویب بودجه است. اما او گفت: این شهرستان می دانستم که در آن نیاز به اقدامات احتیاطی. پس از آن نقل مکان کرد و از شورای اتاق به این شهر بزرگترین سالن و فاصله صندلی 10 فوت از هم جدا. وجود دارد متوسط چک در درب و ماسک مورد نیاز بود.

کوکران گفت: منطقه بندی مسائل قرار داده شده است که به طور نامحدود هر چند به خصوص کسانی که در حال انتظار برای بسیاری از علاقه جامعه.

“شما نمی خواهید برای قرار دادن مردم در هر نوع خطر,” او گفت:. “ى موارد گاهی انگیز ترین چیزهایی است که شما ببینید آنها بیشتر ستیز از بسیاری از دادگاه ها. هنگامی که شما نگاه کنید که بهتر است آن را قرار داده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im