گرجستان بزرگ فرانک Ros از دست می دهد مادر به کروناویروس در اسپانیا

Ros می دانستند که با جهان برگزار شد در چنگال این بیماری همه گیر کوروناویروس و کشور خود را از اسپانیا یکی از کشورهای جهان بیشتر به شدت تحت تاثیر او احتمالا می خواهید به چشم پوشی از سفر این بهار. هنوز هم او مشورت و تعلل کردند در لغو این سفر قبل از او در نهایت ماشه کشیده در ماه گذشته.

Ros بدترین ترس متوجه شدند در هفته گذشته. مادر او تایید کرد که قرارداد COVID-19 در صبح روز 30 مارس. اون مرده به تنهایی کمتر از 24 ساعت بعد در خانه سالمندان که در آن اقامت او در بارسلونا حومه Santa Coloma de Gramenet. او 86.

“آنها تشخیص داده شد او در روز دوشنبه و سرانجام در ساعت 10 صبح روز سه شنبه” راس مشترک از خانه اش در کنساو. “آن را واقعا سریع است. حدس و گمان من است که به عنوان بد شکل به عنوان کشور اسپانیا است و افراد مسن بودن آنها احتمالا انجام نمی بسیار به او را نجات دهد. آنها فقط اجازه دهید او منقضی خواهد شد.”

با توجه به آمار زمان واقعی نگه داشته شده توسط worldometers.info اسپانیا (135,032) رتبه دوم تنها به ایالات متحده آمریکا (356,007) در تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر جهان است. آن را در دوم تنها به ایتالیا در تعداد مرگ و میر (13,169).

و در حال حاضر روس است که در تعداد. به عنوان معمول تبدیل شده است در اسپانیا آنها سوزانده او باقی می ماند و بعد که همان شب. راس گفت که او و خانواده اش برنامه ریزی برای سفر وجود دارد “همانطور که به زودی به آنها باز کردن مرز” به ترتیب یک مراسم یادبود و او را در امور به منظور.

“هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید” راس گفت. “شما نمی توانید پرواز به اسپانیا و شما نمی توانید پرواز بازگشت به ایالات متحده در بخش غم انگیز این است که او زندگی می کردند در یک خانه سالمندان و تا به حال یک اتاق خصوصی پس از او توسط خودش برای چهار هفته است. حتی شوهر نمی تواند او را ببینید. آنها فکر می کنم او احتمالا قرارداد آن را از کسی در تمیز کردن خدمه. این فقط یک وضعیت وحشتناک.”

عنوان عنوان دقیق در یک “گرجستان نوابغ” پروفایل در AJC در سال 2017, Ros است نسل اول مهاجر اسپانیایی. فرانسیسکو Perales راس V تنها 5 هنگامی که او آمد به امریکا با خانواده اش به عنوان پناهنده سیاسی. پدر فرانسیسکو Austuriano Ros IV در زندان بود به مدت دو سال در بارسلونا پس از ایجاد یک خبرنامه برای Catalonian مردم در طول دیکتاتوری فرانسیسکو فرانکو. آنها فرار کرده و در حل و فصل Greenville, S. C., که در آن پدر خود مشغول به کار به عنوان یک مهندس مکانیک در صنعت نساجی.

روس درگذشت پدر در سال 1989 در سن 59 ALS, همچنین شناخته شده به عنوان بیماری لو گریگ. یک زمان کوتاه بعد پیلار Ros به اسپانیا بازگشت و در نهایت ازدواج پر Ferre Vinas. آن است که با Vinas که Ros شده مربوطه از طریق تماس های تلفنی و ایمیل خود را در مورد مادر.

“هیچ کس می دانست که او تا به حال coronavirus تا زمانی که او مرده بود” راس گفت.

امروز راس است که بهترین راه حل به عنوان سخت ضربه داخل linebacker که وصل کردن وسط برای “Junkyard Dawg” دفاع که هموار راه را به سال 1980 ملی عنوان شده است. پس از مربیگری حرفه ای Ros تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک فروش و بازاریابی اجرایی با شرکت کوکا کولا. بازنشسته شد چند سال پیش.

یکی از کارهای اصلی است که نگه می دارد Ros مشغول امروزه سازماندهی رویدادها و متناظر با هم تیمی های خود از سال 1980 تیم. در حال حاضر, حداقل, آنها در حال برنامه ریزی استادانه درست شده 40th مراسم جشن در آتن برای آخر هفته از سپتامبر. 11-13. این تیم شناخته شود در حاصل کار دو تیم از سپتامبر. 12 بازی در برابر شرق تنسی دولت است.

“ما معمولا 90-95 درصد مشارکت” راس گفت. “من تماس بگیرید تا هر یک و مطمئن شوید که آنها وجود دارد اگر من به. اما همه ما به دنبال به جلو به آن است.”

و بله تعداد Ros در میان کسانی که می توانید آن را باور نمی شده است 40 سال پس از Bulldogs برنده مسابقات قهرمانی ملی.

“این واقعا است سخت به این باور از آنجا که ما خیلی نزدیک بودند در ’81, ’82 و ’83” گفت: Ros بود که یک فارغ التحصیل دستیار و سپس. “ما واقعا می توانست تا به حال چهار در یک ردیف; بود که فراتر از قلمرو امکان. من فکر کردم که ممکن است انجام آن را در زیر (علامت) Richt و البته کربی (هوشمند) در انجام یک کار بزرگ است. من فکر می کنم ما در نهایت شکستن که خشکسالی تحت رهبری او. اما آره, آن بوده است بیش از حد طولانی است.”

در این میان روس و خانواده اش ماتم از دست دادن مادر خود به عنوان بهترین آنها می توانند. پیلار Ros شده بود در عدم سلامت برای چندین سال در حال حاضر و تا به حال به طور فزاینده ای نشان داده شده است نشانه هایی از زوال عقل است. اما Ros گفت: مادرش او را به رسمیت شناخته زمانی که او وجود دارد در ماه اکتبر و آنها قادر به برقراری ارتباط برای لحظات کوتاه.

او هرگز خواب خواهد بود که آخرین بار او را دیدم.

“شما متوجه این واقعی است; از آن بازدید نزدیک به خانه” راس گفت. “این یکی از آن موقعیت های که در آن شما واقعا می تواند آجیل و چیزی جز نگرانی در مورد آن, و یا شما فقط مقابله با آن است. من خیلی خوب در مورد برخورد با چه چیزی است و نه چیزهایی که شما نمی توانید کنترل کنید. اما این خیلی غم انگیز است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im