گرجستان Guardsmen تجربه ‘صلح’ اولین شب در آتلانتا

دوشنبه شب بود که “صلح آمیز” تجربه گرجستان ملی Guardsmen که اعزام شده است و در پاسخ به هفته گذشته آن افزایش خشونت در آتلانتا و غارت از گرجستان گشت دولت مرکزی با توجه به فرمانده خود را. تا کنون آنها ساخته شده است هر گونه دستگیری و هیچ Guardsmen مجروح شده اند.

در Humvees این نیروهای نظامی که مسلح هستند — خواهد بود در وظیفه دوباره پنج شنبه شب در همراهی با اورژانس اعلام رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ صادر شده و پس از تیراندازی که در سمت چپ پنج کشته در آتلانتا از جمله 8 سال. مجموعه منقضی جولای 13, کمپ را سبب Guardsmen به دستگیری lawbreakers.

مرتبط با: کمپ برای اعزام 1000 نفر سرباز گارد ملی پس از خشونت های آخر هفته

در روز دوشنبه به Guardsmen ایستاده بود در دولت و کنگره آمریکا در مرکز شهر آتلانتا فرماندار عمارت در Buckhead و به تازگی تخریب وزارت امنیت عمومی ساختمان در جنوب شرقی آتلانتا. سربازان به دنبال آزاد کردن پلیس برای اجرای قانون دیگر وظایف مسلح ، گفت: ژنرال توماس Carden جونیور گرجستان یاور به طور کلی. با استناد به نگرانی های امنیتی Carden کاهش یافته است می گویند دقیقا چگونه بسیاری از Guardsmen مستقر شده اند هر چند کمپ را سفارش تماس برای تا 1000.

“در پایان روز” Carden گفت: “ما در درجه اول کارکنان آموزش دیده و مجهز به محافظت از ملت ما – شهروندان ما – در برابر دشمنان خارجی. این ناامید کننده است برای من که یک بار دیگر ما نیاز به استفاده از پرسنل و تجهیزات و آموزش برای محافظت از آمریکایی ها و اموال خود را از دیگر آمریکایی ها است.”

حداقل 93 نفر به ضرب گلوله در آتلانتا بین 31 مه و ژوئن 27, تقریبا دو برابر تعداد زیادی از همان دهانه یک سال پیش. روز یکشنبه یک جمعیت از حداقل 60 گران کردن ویندوز از دولت گرجستان گشت ستاد و کسی پرتاب یک نارنجک به یک سرپرست دفتر در ساختمان, مقامات گفت.

“فرماندار روشن ساخته است,” Carden گفت: “این مردم هستند نه فقط رفتن به قادر به آمده و زنجیر کوکتل مولوتف به وزارت امنیت عمومی ستاد و احساس می کنم مثل همه باشه با این دلیل که ما با آن خوب.”

Carden اضافه شده هدف او این است که “عمران نظم در کشور ما و در ملت ما”

“هر بار که شما به نوبه خود گوشه خیابان و یکی از ما ایستاده وجود دارد با یک کلاه بر روی شما می دانید که برخی از پارچه های اجتماعی در حال آمدن است unwound است. که خوب است برای هر یک از ما,” او گفت:. “بنابراین من امیدوار هستم و عبادت است که ما در گذشته از این و در گذشته آن را به زودی.”

کمپ یک جمهوری خواه صادر اورژانس منظور پس از تهدید اواخر یکشنبه به “اقدام” برای جلوگیری از ناآرامی ها در آتلانتا اگر شهردار Keisha لنس کف موفق به انجام این کار.

“تظاهرات مسالمت آمیز بودند ربوده شده توسط جنایتکاران خطرناک مخرب دستور کار است. در حال حاضر بی گناه گرجی در حال هدف قرار داده و سمت چپ برای مرده” کمپ گفت. “این بی قانونی باید متوقف شود و منظور بازسازی در شهرستان پایتخت ما.”

شهردار که تایید شنبه از او تست مثبت برای coronavirus گفت: او مخالفت با کمپ تصمیم و در “هیچ وقت” درخواست کمک کند.

“طنز این است که من خواسته فرماندار کمپ به ما اجازه می دهد به دستور ماسک در آتلانتا و گفت: “نه” کف گفت: اوایل روز شنبه در صبح بخیر امریکا است. “اما او به نام در گارد ملی بدون پرسیدن اگر ما نیاز به گارد ملی.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>