گرجستان آژانس بهداشت کاوش بیماری مرموز در 15 کودک

حداقل 15 کودکان — از کودکان نو پا به نوجوانان — کاهش یافته است بیمار در گرجستان با یک بیماری مرموز است که می تواند لینک به COVID-19 مجله آتلانتا قانون اساسی یاد کرده است.

هیچ یک از بچه ها در اینجا مرده است از این وضعیت هر چند سه مرگ و میر گزارش شده در نیویورک است. موارد نیز گزارش شده در چند کشورهای دیگر و در کشور های اروپایی.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی کشید تا یک شرح بیماری که از آن به نام Multisystem التهابی سندرم در کودکان یا MIS-C. آن را شبیه یک نادر دوران کودکی بیماری به نام کاوازاکی بیماری است که می تواند منجر به بزرگ شدن رگ های خونی است که در اشکال شدید ممکن است باعث آسیب قلبی.

علائم MIS-C عبارتند از: تب طولانی مدت چهار روز یا بیشتر; بسیار چشم های قرمز; خارش در سراسر بدن; قرمزی یا پوسته پوسته شدن در کف دست و کف پا درد شکم و استفراغ و یا اسهال.

در حالی که علت دقیق این بیماری است — و هر گونه لینک به COVID-19 — هنوز مشخص نیست و کارشناسان بر این باورند coronavirus ممکن است باعث سیستم ایمنی بدن به افتاد و باعث گسترده التهاب در سراسر بدن است.

CDC ارسال هشدار پنجشنبه گذشته به پزشکان سراسر کشور به در مواظب برای نشانه هایی از این بیماری نادر در کودکان که تشخیص داده شده اند با COVID-19 آزمایش مثبت آنتی بادی و یا مجبور اخیر قرار گرفتن در معرض COVID-19.

دکتر جیمز Fortenberry رئیس افسر پزشک در کودکان بهداشت و درمان از آتلانتا گفت: تیم های عفونی بیماری های قلب و عروق و اطفال مراقبت ويژه کارشناسان باید در مورد درمان یک دوجین کودکان بیش از چند ماه گذشته که علائم و سابقه پزشکی در دیدار با زمان CDC تعریف MIS-C. بسیاری از این بیماران در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان پس از دوره نقاهت و این تیم در کودکان در ادامه به نظارت بر آنها را از نزدیک به عنوان سرپايی Fortenberry گفت.

دولت و وزارت بهداشت در حال بررسی اطلاعات پزشکی در گرجستان کودکان به یا از بین بردن بیماری های دیگر و یا به تایید MIS-C. آن را بررسی نتایج خود را COVID-19 آزمایشات برای تعیین اینکه آیا این کودکان در حال حاضر فعال ویروس و یا آنتی بادی باعث شده این ویروس است. برخی از موارد گزارش شده در کودکانی که coronavirus قرار گرفتن در معرض به خوبی گذشته.

به طور کلی کودکان بسیار خفیف تر COVID-19 عفونت از بزرگسالان با برخی حتی نشان دادن علائم.

رمان coronavirus مشمئز کننده تر از گرجستان طيور

“پوشش کامل: Coronavirus

چگونه به پوشیدن یک ماسک صورت

جدید سندرم شروع به ساخت عناوین در سراسر کشور بیش از دو هفته پیش. اما دولت بهداشت عمومی اداره نشده گزارش هر یک از این موارد به سی دی. که به دلیل MIS-C هنوز به تایید شده در بیماران مبتلا به گفته سخنگوی وزارت نانسی Nydam.

دکتر استفان Thacker مدیر اطفال بیماری های عفونی در ساوانا یادبود بهداشت دانشگاه مرکز پزشکی اطفال گفت: کارشناسان بهداشت و درمان در حال از نزدیک نظارت بر داده های جدید و هنوز کار به درک بهتر نحوه جدید بیماری متصل به COVID-19. یکی سوال کرده است که آیا جغرافیایی link. ایالات متحده موارد به روز شده است به طور عمده در شرق سواحل شهرهای او اشاره کرد.

“من فکر می کنم ما هنوز هم واقعا تشخیص وجود دارد خیلی بیشتر به یادگیری در این مورد گفت:” Thacker.

در حالی که MIS-C شبیه به بيماری کاوازاکی, کاوازاکی به طور معمول تاثیر می گذارد کودکان با سن کمتر از 5. این سندرم دیده می شود در یک طیف گسترده ای از افراد جوان زیر سن 21.

حتی در شرایط عادی می توان آن را دشوار است به افتراق کاوازاکی بیماری از دوران کودکی بیماری Thacker گفت. وجود دارد هیچ قطعی آزمایش خون و تشخیص شامل رد کردن سایر بیماری ها از جمله تب مخملک, است که ناشی از باکتری های استرپتوکوکی و نتایج در تب و بثورات لرز و گلو درد.

یکی از چالش ها در تلاش برای تعیین هر گونه لینک به COVID-19 است که کودکان دیگر ممکن است باید فعال ویروس. و آزمایش برای تعیین اگر کودکان را به حال کشف نشده موارد COVID-19 دوباره می تواند منفی به دلیل تاخیر در توسعه آنتی بادی است.

تست آنتی بادی در برخی از بیماران تحت درمان در کودکان و مراقبت های بهداشتی نشان می دهد آنها تا به حال شده است که قبلا در معرض coronavirus. Fortenberry گفت: کودکان است که با همکاری نزدیک با وزارت بهداشت دولت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است.

“در حالی که این سندرم بسیار نادر پدر و مادر همیشه باید به دنبال توجه پزشکی برای هر مورد علائم در کودک خود را,” او گفت:.

بیشتر: وسیع تغییرات ممکن است مورد نیاز در مدارس مراقبت روز برای جلوگیری از گسترش COVID-19

Thacker گفت: درمان استفاده می شود برای MIS-C بوده و شبیه به درمان بيماری کاوازاکی — استروئید وریدی ایمونوگلوبولین بالا دوز آسپرین و آنتی بیوتیک ها. او گفت که او را دیده می شود تنها دو احتمال موارد هر دو هنوز هم تحت بررسی است. او انتظار دارد که مقامات بهداشتی را پیدا خواهد کرد وجود داشته است بیشتر موارد به عنوان آگاهی از علائم را افزایش می دهد و مقامات بهداشتی گام برای بهتر پیگیری بیماری است.

او گفت: هر دو کودکان تحت درمان ساوانا یادبود بهداشت و درمان مرکز پزشکی دانشگاه بهبود در عرض چند روز.

گرجستان آژانس بهداشت ارسال هشدار در هفته گذشته در مورد سندرم و دستور های محلی و سازمان های سلامت و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را بلافاصله گزارش موارد مشکوک به جای انتظار در COVID-19 تست.

در علاوه بر این به سه مرگ و میر در نیویورک حداقل 134 موارد تحت بررسی هستند که دولت با توجه به جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت. حدود 90% از کودکانی که افتاده ام بیمار وجود دارد که هر دو تست مثبت برای فعال COVID-19 عفونت و یا آنتی بادی است.

“من فکر می کنم پیام من خواهد بود مانند قبل اما COVID همه گیر است و تقویت این پیام های کلیدی و چقدر مهم هستند — اگر کودک شما دارای علائم شما نگران در مورد با پزشک خود تماس بگیرید,” Thacker گفت. “آیا فشار خاموش بودن مورد بررسی قرار گرفت.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im