گرجستان مقامات بهداشتی بریس برای coronavirus ورود و چه ifs

مترو آتلانتا بیمارستان ها در آماده باش هستند و اطلاعات تجاری با سلامت عمومی در ادارات. مدارس محلی با استفاده از Lysol دستمال مرطوب در کلاس های درس و ابداع طرح های احتمالی در صورتی که نیاز به نزدیک است. کسب و کار در سراسر گرجستان در حال تجدید نظر در سفر.

پس از هفته ها از تماشای coronavirus قارچ در سراسر چین و سپس گسترش به سایر نقاط آسیا و پرش به دیگر قاره ها, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر گفتن آمریکایی ها آنها باید آماده به صورت بالقوه اختلالات عمده به زندگی روزانه خود را.

بیشتر: نزدیک به 200 گرجستان ساکنان در حال نظارت برای coronavirus

بیشتر: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس اگر شما زندگی می کنند در گرجستان

در گرجستان, شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 به عنوان ویروس به طور رسمی شناخته شده است و که می تواند طیف وسیعی از خفیف بیماری به ذات الریه و مرگ است. اما CDC تایید کرده است 60 نفر در ایالات متحده که شامل 45 نفر بودند که عودت از ووهان چین یا الماس شاهزاده کشتی کروز. و مقامات بهداشت و درمان انتظار می رود این تعداد به رشد است.

بیشتر: شیوع کروناویروس در آمریکا. نه ‘اگر’ اما ‘که’ CDC می گوید:

بیشتر: رئیس جمهور تهمت جزئیات coronavirus تلاش

آتلانتا جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی, که در آن بیش از 1000 مسافران در حال حاضر نمایش شده اند برای coronavirus به گفته مدیر کل فرودگاه جان Selden. حدود 200 نفر شده را به خود قرنطینه در خانه های خود پس از بازگشت به آتلانتا از چین او اضافه شده است.

بسیاری از بازیکنان بزرگ در تلاش برای جلوگیری از شیوع بر اساس هستند در اینجا – از جمله دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی است که در تبدیل شدن به چهره عمومی این آژانس فدرال را مهار تلاش ها در هفته های اخیر.

R. schultze ، که زندگی در مترو آتلانتا گفت: او به او گفت که خانواده آنها در معرض خطر هستند در حال حاضر اما نام او در مدرسه کودکان منطقه در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مدارس نیاز به نزدیک است. و در حالی که او گفت این بود که خیلی زود به بگویید چگونه شدید شیوع را در ایالات متحده به او توصیه می شود کسب و کار را از برنامه های احتمالی برای کارکنان به کار از خانه.

بیشتر: بازار سهام سقوط در coronavirus نگرانی ؟ مشاوران هنوز هم نشان می دهد آرام

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گفت: این شرکت در دو تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و رهبران از بهداشت عمومی سازمان ها و فرمانداران. او گفت: او همچنین در تماس با مسئولان شهرستان.

“ما آماده برای هر چه می آید. امیدوارم آن را نمی خواهد اما اگر آن است که ما آماده خواهید بود برای پاسخ به آن” کمپ گفت.

اگر coronavirus می آید به گرجستان, دولت, وزارت بهداشت منجر به اتهام علیه آن است. آن گفت: روز شنبه آن را به انطباق دقیق آن آنفولانزای همه گیر برنامه ریزی برای یک COVID-19 شیوع و اپيدميولوژيستها در تماس هستند 24/7 برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارزیابی افراد با علائم.

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین را گفت آن است که “تشویق کارفرمایان خصوصی برای بررسی و به روز رسانی در صورت لزوم کار تداوم برنامه.” مترو منطقه مدرسه منطقه شروع به ارسال ایمیل به پدر و مادر تشویق بهداشت دست سرفه به آرنج و ماندن در خانه اگر بیمار.

برخی از هماهنگی میان مقامات به نظر می رسد هنوز در مراحل اولیه است. گرجستان انجمن مراقبت های بهداشتی اولیه نشان دهنده ده ها تن از فدرال واجد شرایط مراکز بهداشت در سراسر کشور. از بعد از ظهر چهارشنبه آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت اطلاعات در coronavirus از پروتکل های معمول آن منابع اداره مراقبت های بهداشتی اولیه و CDC گفت: مدیر اجرایی, Duane Kavka. اما او گفت که او انتظار می رود به زودی.

گزارش های اولیه نشان می دهد که نرخ مرگ و میر جدید کروناویروس بین 1% و 3% است که آن را به مراتب کمتر کشنده از مربوط به پاتوژن آمريکا که به کشته شدن 10 درصد از افراد آلوده. اما وجود دارد هیچ واکسن یا درمان اثبات شده برای COVID-19. این گونه جدید نیز به نظر می رسد بیشتر مسری از آنفولانزا که جان ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در هر سال.

کورتیس هریس مدیر دانشگاه گرجستان موسسه مدیریت بحران گفت: بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان در دولت برنامه ای برای افزایش ناگهانی در بیماران مانند تبدیل دفاتر به درمان فضا. او گفت: مقامات گرجستان و امکانات مراقبت های بهداشتی در حال حاضر برقراری ارتباط از نزدیک در مورد چگونه برای محدود کردن شیوع بیماری از جمله مراحل به عنوان ساده به عنوان جداسازی بیماران با علائم. مراقبت از سلامت سازمان ها و مقامات در جنوب شرقی هفت متحده انجام تمرینات در اواخر سال گذشته در مورد نحوه مقابله با آمریکا و شیوع ابولا که بسیار بالاتر مرگ و میر.

اما فضا و افزایش ظرفیت یک “مشکل چندساله” در تجهیزات پزشکی او اضافه شده است. اگر تعداد زیادی از مردم بیمار جداسازی و quarantining بیماران ممکن است امکان پذیر نمی شود. کارشناسان اشاره می کنند آنها ممکن است نیاز به تبدیل برای پزشکی از راه دور و تریاژ hospitalizing تنها ترین بدحال.

دکتر جثه کردرو به سر گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی بخش در UGA افزود: این یک ایده خوب برای دریافت واکسن آنفولانزا — اگر شما در حال حاضر نمی — برای جلوگیری از بیماری و استفاده از منابع پزشکی. او توصیه می شود خانواده ها و دوستان بحث در مورد برنامه های احتمالی اضطراری برای کمک به یکدیگر با همه چیز از مراقبت از کودک به غذا های. و او اضافه کرد: ممکن است معقول به یک زن و شوهر هفته به یک ماه ارزش مواد غذایی.

پتانسیل وقوع می آید به عنوان دولت در بخش بهداشت و درمان مواجه با کاهش بودجه همراه با بقیه دولت. در سال های اخیر بودجه جلسات برخی از قانونگذاران و شاهدان گفت: آنها می ترسید کاهش به اپیدمیولوژی, واکسیناسیون, بیماری های عفونی کنترل و عمومی کانتی در بخش بهداشت و درمان کمک های مالی می تواند در آینده coronavirus پاسخ.

که شامل دکتر رابرت گلر مدیر پزشکی گرجستان مرکز کنترل مسمومیت که گفت: مرکز پاسخ بهداشت عمومی تدریس خصوصی در خانه و سپس هشدار اپیدیولوژی از پتانسیل شیوع موارد است. اگر coronavirus نوردد گرجستان گلر گفت: حتی بازگرداندن بودجه قطع نمی خواهد انجام دهد: “ما نیاز به پول بیشتر و نه کمتر پول است.”

گرجستان در بخش بهداشت و درمان را به عقب رانده و گفت $49,000 برش به گلر مرکز بود و کسری از آن 1.2 میلیون دلار بودجه است. که و از سوی دیگر کاهش خواهد آمد نامربوط هزینه های چنین به عنوان یک مشاور که کار کامل شد آن را گفت.

کودی سالن سخنگوی کمپ گفت: کاهش بودجه “نه به هیچ وجه تحت تاثیر این گروه توانایی برای پاسخ به یک پتانسیل coronavirus مورد در اینجا در گرجستان است.”

اریک تونر ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: آمریکا به طور کلی است “به خوبی آماده” به صورت خفیف بیماری همه گیر اگر چه حتی خفیف می تواند قرار دادن استرس در بخش اورژانس و بخش مراقبتهای ويژه.

وی افزود: تلفات در بیمارستان ها می شود بسیار بیشتر اگر ویروس است به خصوص مرگبار مانند در طول سال 1918 پاندمی آنفلوانزا که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم در ایالات متحده و میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

“هیچ بیمارستان است که به خوبی آماده شده که” تونر اضافه کرد: “بسیاری از مردم نمی خواهد که دسترسی به مراقبتهای آنها نیاز به زنده نگه داشتن آنها را.”

اما اکثر مردم نمی خواهد نیاز به این نوع از مراقبت او گفت:. خطر ابتلا به متوسط سالم فرد به احتمال زیاد هنوز هم نسبتا کم با بسیاری از افراد با داشتن آنفولانزا مانند علائم و دوره نقاهت به سرعت او پیش بینی کرد.

-تحریریه کلی Yamanouchi کمک به این مقاله است.

“مطلب: آنفولانزا بیشتر از یک تهدید در گرجستان از کروناویروس جدید

“مرتبط با: آتلانتا چینی جامعه به خصوص عمیق نگرانی در مورد کوروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im