گرجستان امیدوار است بیشتر بسکتبال به بازی می شود

گرجستان مربی اشاره می کند که در 16-16 تیم خود را واجد شرایط برای ابتلای پیشنهاد باید از آن تصمیم به دعوت. او با اشاره به Bulldogs شده است بازی خود را با بهترین بسکتبال در اواخر فصل به خصوص در نشویل در مسابقات SEC.

که گفت: Crean گفت: او به طور کامل درک و در توافق با SEC تصمیم به لغو SEC مسابقات گرجستان که در آن برنامه ریزی شده بود به بازی فلوریدا در مسابقات دور دوم پنج شنبه بعد از ظهر.

“ما نمی درمان آن مانند (فصل) ناگهان در پایان ما فقط درمان مانند مسابقات است بیش از” Crean گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

Crean گفت: Bulldogs (16-16) فقط در گرفتن صندلی کشیده تا به دیده بان بیشتر در بازی های ویدئویی در جلسه اتاق در Vanderbilt ماریوت در آماده سازی برای Gators در اواخر صبح روز پنجشنبه هنگامی که در آنها کلمه ای که در این مسابقات بود که لغو شد. در آن زمان آلاباما و تنسی در حال حاضر بر روی زمین بودند در بریجستون عرصه گرم کردن خود را برای دور دوم بازی زمانی که آنها را ترک گفته.

“ما دیدیم که در رسانه های اجتماعی است که ده بزرگ مسابقات شده بود لغو شد و حدود 30 ثانیه بعد ما شنیده ام که SEC لغو شد” Crean گفت. “بنابراین ما نمی شروع جلسه ، ما رفت به راهرو و منتظر برای برخی از کلمه رسمی. و سپس ما آن را کردم.”

Crean گفت: بازیکنان نا امید شد نه برای بازی بلکه درک درستی از شرایط ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“خط پایین با این تیم این است که چنین باور نکردنی, پر سر و صدا برای همه” Crean گفت. “مهم ترین چیز است که (بازیکنان) می توانند یاد بگیرند که از همه این است که زمانی که آنها مسئول خانواده خود روزی است که آنها همیشه خود قرار داده و ایمنی و سلامت خود و رفاه خود در مقابل همه چیز. که در واقع همان چیزی است که همه در حال انجام در سراسر جهان است. زمانی که ما بخشی از جهان است که بسکتبال ما باید به اعتماد که آنچه در اینجا اتفاق افتاده است. مهم ترین چیزی که ما هم اکنون می توانید انعطاف پذیری و درک سیالیت و که همه چیز دائما در حال تغییر و خدا را شکر برای سلامت ما است.”

است که می گویند که بازیکنان فقط شانه ای بالا انداخت و رفت و در مورد کسب و کار خود را. آنها نا امید شدند به بازی نیست.

“آنها احتمالا حیرت زده کرد در آن زمان” Crean گفت. “آنها فقط در تلاش برای درمان این برای آنچه در آن است. همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد. آنها از دیدن چیزهایی که در آینده هر چند دقیقه. من فکر می کنم داناون Mitchell وضعیت احتمالا حیرت زده آنها را امروز صبح درست مثل رودی Gobert شب گذشته بود. که بازدید به خانه برای یک بازیکن بسکتبال است.”

این دو بازیکنان NBA آزمایش مثبت برای COVID-19 بهتر به عنوان شناخته شده coronavirus. لیگ هم به تعویق افتاد آن فصل چهار شنبه.

“خط پایین این است که آنها باید برخی از زمان به روند این” Crean گفت: از گرجستان بازیکنان. “اما من می خواهم آنها را به فرایند آن از محل انعطاف پذیر بودن. ما در حال آوردن بسته شدن به هر چیزی در حال حاضر. ما نمی دانیم در آینده چه در بسکتبال و یا در جهان است.”

The Bulldogs برنامه ریزی شده بود به اتمام خود هتل و پرواز بازگشت به آتن در اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر. همانطور که از نوشتن این دانشگاه گرجستان در حال حاضر در شکستن بهار بود اما برنامه ریزی برای از سرگیری درگیری های روز شنبه در یک دولت هیئت مدیره از رجنت’ تصمیم گیری است.

گرجستان امید باقی می ماند که آن فصل نشده است.

“ما واجد شرایط برای ابتلای در .500 من فکر می کنم,” Crean گفت. “من فقط به آنها گفت: به هیچ وجه ما می تواند بسته به این حق در حال حاضر. این همه اتفاق می افتد بیش از حد سریع است. اگر آن را به یک نقطه که در آن ما باید به (قبول فصل بودن بیش از) ما خواهد شد. اما در حال حاضر همه چیز در حال تغییر به سرعت در حال تنها چیزی که شما می توانید انعطاف پذیر است, فکر باز و اعتماد. این چیزی است که ما باید انجام دهیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.”

در ضمن Crean امیدوار به ادامه کار با تیم جوان خود را که شامل 10 تازه واردان نه دانشجویان سال اول و در ثانیه اول سال در Anthony Edwards. دیگر از یک زن و شوهر از کج ضرر و زیان در آخرین هفته از فصل به طور منظم Bulldogs بازی هست. قبل از آن آنها می خواهم برنده سه در چهار با یکی از دست دادن در آینده اضافه کاری در کارولینای جنوبی است.

گرجستان شد بسیار چشمگیر در اعزام Ole Miss 81-63 در شب چهارشنبه.

“ما بازی می کردند و ما بهترین های بسکتبال در پایان فصل” Crean گفت. “ما تمرین بسیار خوبی است. … راه ما بازی تاریخ و زمان آخرین شب من واقعا خوشحال است. توپ نقل مکان کرد, بدن, نقل مکان کرد, ما تا به حال تعداد زیادی از تعادل ما تا به حال تعداد زیادی از بچه ها تاثیر بازی از جمله آنتونی حتی اگر او نبود به ثمر رساند. … بچه ها واقعا یک کار خوب.

“این یک چالش با این گروه به خاطر آن جوان و آن را بسیار سخت را به نفع خود با این نوع از جوانان است. اما آن را نیز یک گروه است که واقعا کار می کرد تا بهتر کار سخت آموخته زیادی در مورد کار سخت آنها آموخته زیادی در مورد شدت و perservering. از طریق آنها رفته بسیاری از تجارب مختلف.

“دیگر از آن من نیست باید یک راه را بسته نشده است. من وجود ندارد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im