گرجستان بیمارستان های کوتاه در منابع قرار دادن ماسک-ساخت قالب آنلاین

گرجستان قمر Putney نظام سلامت رو به رشد شیوع کروناویروس تا لود قالب را به صورت ماسک آنلاین برای اهدا کنندگان به صورت محلی و در سراسر جهان برای کمک به بیمارستان گروه غلبه بر وخیم کمبود منابع.

قمر Putney که در عمل در چهار بيمارستان در آلبانی منطقه گفت: برای ارسال این دستورالعمل به این دلیل که سیستم آب گرفتگی شده است با ارائه می دهد برای کمک به تامین کسری. مدیران سیستم باید گفت منابع دنده محافظ مانند لباس و دستکش و محافظت از چشم و ویژه N95 ماسک ماسک در تامین کوتاه مدت هستند.

کارکنان در قمر Putney شروع به دوخت خود ماسک برای کارگران بیمارستان برای پوشش خود باقی مانده N95s و گسترش N95s’ دهانه های زندگی.

“ما غرق شده اند با تماس های تلفنی از مردم در سراسر کشور که همچنین می خواهم برای کمک به” قمر مدیر داوطلب خدمات سوزان پررین گفت: در انتشار اخبار. “در حالی که ما تنها می تواند مواد به داوطلبان محلی ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن ماسک-ساخت دستورالعمل با داوطلبان و بیمارستان ها در سراسر کشور. ما با کمال میل قبول ماسک از کسانی که می خواهند برای حمایت از اغتشاش و ما را تشویق آمریکایی ها به حمایت از بیمارستانهای نیاز در جوامع خود را به عنوان به خوبی.”

ماسک-ساخت دستورالعمل ها و لیست های مورد نیاز تامین شده آنلاین در http://www.phoebehealth.com/coronavirus. بیمارستان گروه گفت: ماسک را می توان از طریق پست به قمر Putney بیمارستان یادبود, c/o زنجیره تامین 1108 شمالی مونرو سنت Ga., 31701.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

بیمارستان های سراسر کشور را گریبانگیر شده توسط کمبود coronavirus آزمون دنده محافظ و تجهیزات پزشکی مانند پشم پیچیده مراقبت از بیماران بدحال و قرار دادن کارگران بیمارستان در معرض خطر بیشتری از ابتلا COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

فقط قبل از ظهر روز یکشنبه قمر Putney گزارش بیش از 100 مثبت و مشکوک موارد مثبت COVID-19 در اصلی آن بیمارستان است. سیستم گزارش 103 تایید موارد مثبت کلی و شش مرگ و میر.

نزدیک به 700 بیماران دیگر یا در بیمار یا بیمار هستند و در انتظار نتایج coronavirus آزمون.

قمر Putney گفت: کارکنان و داوطلبان با استفاده از فولاد ورق برای تولید قابل استفاده مجدد ماسک که تحت درمان با آب دفع. این سیستم گفت: اگر خیرین ندارد فولاد ورق های ضخیم تر درجه و قابل شستشو 50/50 یا 60/40 پنبه-پلی استر و پارچه مخلوط استفاده می شود.

آلبانی را شروود کلیسای باپتیست امید مرکز نیز راه اندازی کرده است یک مجموعه سایت برای کمک به بیمارستان. یک لیست از لوازم مورد نیاز شامل N95 ماسک جراحی, ماسک, انزوا, لباس, دستکش و بهداشتی دستمال مرطوب. بیمارستان گروه نیز به دنبال میوه و جداگانه بسته بندی مواد غذایی از قبیل آجیل و حبوبات و میله های زندان است.

کمک های مالی را می توان ساخته شده دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر و در روز شنبه از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در 925 کاج خیابان. Ga., 31701.

این قمر بنیاد نیز پذیرش coronavirus امداد کمک های مالی در www.supportphoebe.org/coronavirusrelief.

“ما نمی توانیم می گویند “متشکرم” به اندازه کافی برای هر کسی که تا به ارائه کمک” Scott Steiner, قمر Putney مدیر عامل شرکت گفت: در این انتشار است. “این قمر خانواده احساس حمایت خود را و شما در حال کمک به ما در ارائه مراقبت های فوق العاده و خدمات به مردم از جنوب غربی گرجستان از طریق این بهداشت عمومی اورژانس.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de