گرجستان بیکاری بهره مند ادعا خروش با شکوه 300,000 دوباره هفته گذشته

گرجستان وزارت کار گفت: آن را پردازش 318,581 مدعیان بیکاری در هفته گذشته به عنوان بهمن زیان کار ادامه داد: به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت فرآوری شده مورد 861,000 ادعا می کند – بیش از یک ششم از دولت نیروی کار در چهار هفته ی گذشته شنبه و پرداخت بیش از یک و نیم میلیارد دلار در مزایای بیکاری کارگران آن را به عنوان تلاش برای نگه دارید تا با خروش.

“ما در حال رسیدن به بی سابقه ادعا سطوح گفت:” علامت گذاری ساقی دولت کار کمیسر.

تعداد زیادی از ادعا به این معنی که بسیاری از افرادی که فایل را دریافت نمی پرداخت برای حداقل چند هفته — و بسیاری از کسانی که در حال حاضر در زمینه ادامه خواهد داد و به صبر برای پول به نشان می دهد تا.

“ما یک سازمان که در آن کارکنان مشغول به کار شده اند تقریبا هر روز برای گذشته سه یا چهار هفته” ساقی به خبرنگاران گفت: در طول تلفنی. “اگر شما تا به حال یک هزار و خطوط بیشتر در تماس با مرکز آن هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی برای رسیدگی به این حجم در حال حاضر.”

تلاش شد بیشتر کند نیاز به هنر و صنعت سیستم های رسیدگی به تازگی واجد شرایط کارگران, او گفت:. “اگر آنها به حال خواسته ما و یا هر یک از دولت کار ادارات در صورتی که این یک ایده خوب بود ما را به آنها گفتم هیچ.”

تقریبا تمام پردازش ادعا می کند تا کنون شده است برای گرجی ها که تا به حال شده است در یک شرکت حقوق و دستمزد دریافت W-2 شکل.

با شروع این هفته گروه آغاز شده است پردازش برنامه های کاربردی برای افرادی که قبلا واجد شرایط برای مزایای. که شامل فرفره قرارداد و خود اشتغالی کارگران و همچنین کارمندان از کلیساها و غیر انتفاعی و کارگران با محدود سابقه کار. دولت فدرال گسترش واجد شرایط در اواخر ماه گذشته.

ملی 5.2 میلیون آمریکایی ظ هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. حدود 22 میلیون نفر ثبت در ماه گذشته quadrupling تعداد افرادی که رسما بیکار هستند.

در گرجستان هفته گذشته ادعا تعداد کمتر از هفته قبل بود که بزرگترین در تاریخ ثبت شده.

دولت پرداخت مزایای 290,600 گرجستان هفته گذشته در حدود دو برابر به عنوان بسیاری از دریافت مزایای از طریق همه از سال گذشته باتلر گفت.

گرجستان این هفته نیز شروع به پردازش $600 فدرال هفتگی مکمل برای کسانی که از دریافت مزایای دولتی. کسانی که پرداخت بخشی از کمک های اضطراری بسته به تصویب کنگره در اواخر ماه مارس و امضا شده توسط رئیس جمهور.

گرجستان ارسال شده یک رکورد افزایش نرخ بیکاری در ماه مارس زمانی که coronavirus خاموش شدن ناگهانی آغاز شده است.

دولت وزارت کار گفت: نرخ بیکاری افزایش یافت و از یک تاریخی کم از 3.1 درصد در ماه فوریه به 4.2 درصد در ماه گذشته به عنوان اقتصاد ریختن از 7000 شغل نیروی کار کاهش یافت و سیل ادعا می کند برای مزایای بیکاری آغاز شد.

که بیشترین ماه به ماه افزایش نرخ بیکاری در رکورد گفت: ساقی.

دولت جداگانه بررسی نشان داد که تعداد گرجی در نیروی کار است که یا کار و یا به دنبال کار – کاهش 22,434 در ماه مارس است.

فروپاشی بازار کار شتاب در مارس بنابراین این ماه انتظار می رود به بدتر به طور چشمگیری. بالاترین نرخ بیکاری در تاریخ ثبت در گرجستان شد 10.6 درصد سطح رسیده در سال 2010 پس از رکود بزرگ که حدود 500.000 گرجی بودند رسما بیکار هستند.

که تعداد 500,000 است — کمتر از زمینه برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته.

این بدان معناست که انتظار بیشتر برای افرادی مثل دیانا nika garrett دشت, که گفت که او واصل برای مزایای بیکاری بیش از یک ماه پیش. او گفت که او را ترک کرده است بیش از 50 ایمیل های صوتی در هر دو حالت محلی و یا وزارت کار اعداد و پر از “تماس با ما” فرم در وب سایت اداره 20 بار.

“هیچ ایمیل و پاسخ از دول,” او گفت:. “نه یک بار.”

زمان کارآفرینان او و همسرش برای خود کار تولید فیلم برای مشتریان سازمانی. زمانی که بحران زده آنها را از دست داده $150,000 پروژه با دانشگاه, او گفت:.

“هرگز بر بیکاری در زندگی من,” او گفت:.

تعدادی از دوستان و همسایگان نیز از دست شغل و زمینه برای بیکاری. هیچ کس او می داند که دریافت کرده پرداخت و در عین حال, او گفت:. “همه ما احساس درماندگی.”

__________________________

گرجستان مدعیان بیکاری در هفته پایان

7 مارس: 4,569

آوریل 14: 5,445

مارس 21: 12,140

مارس 28: 133,820

مارس 4: 390,520

مارس 11: 319,581

منابع: گرجستان در وزارت کار سنت لوئیس فدرال رزرو بانک

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de