گرجستان بیکاری ادعا می کند سود سه گانه به حدود 400 ، 000 نفر در یک هفته

یادداشت سردبیر: این مقاله به روز شده است با جزئیات بیشتر.

گرجستان وزارت کار گفت: آن را پردازش 390,132 ادعا می کند برای مزایای بیکاری در هفته گذشته – دست زدن به بیشتر ادعا در هفت روز از طول تمام سال گذشته است.

این تعداد سرسام آور را تایید می کند میزان جارو coronavirus-ارتباط خاموش شدن ناگهانی در سراسر نوار گسترده ای از اقتصاد کشور اما عمیق ترین درد در مهمان نوازی و صنایع غذایی خدمات.

گرجستان گزارش تکرار شماره ملی: 6.6 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. هفته گذشته شاهد بیش از 6.8 میلیون نفر است.

“این بی سابقه است فاجعه اقتصادی” گفت: Pegah, Lee, رئيس جمهور از موسسه سیاست اقتصادی در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه. “بیش از یک در ده آمریکایی کارکنان برای اعمال نرخ بیکاری در طول سه هفته گذشته.”

یک هفته پیش گرجستان وزارت کار گزارش پردازش 133,820 برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری – در حال حاضر تقریبا سه برابر بیشتر از بزرگترین هفتگی شمارش در طول رکود اقتصادی است.

در اوج زیان کار پس از رکود بزرگ دهه پیش پس از چند سال از اخراج حدود 500000 گرجی بیکار بودند. اما فقط در مدت سه هفته اخیر 536,092 بیکاری گرجی پردازش شده است.

این رقم شامل نمی شود بسیاری از مردم که قادر به فایل ادعا می کند به دلیل غیرمنتظره سیستم های کامپیوتری و یا افرادی که به سادگی سعی نشده است. آن را شامل نمی شود کارگران که بدون اتصال به اینترنت و قادر به رسیدن به وزارت امور خارجه وزارت کار کارگران در این سازمان اغلب غرق خطوط تلفن.

این رقم همچنین شامل بسیاری گیگ و قرارداد کارگران یا افرادی که خود اشتغالی حتی اگر 2.2 تریلیون دلار بسته امداد توسط کنگره تصویب در اواخر ماه مارس و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید بیکاری پوشش به آن دسته از کارگران است.

چرا که سازمان های دولتی نشده است قادر به پردازش ادعا می کند برای این کارگران.

پس از گرفتن دستورالعمل از دولت فدرال و تلاش برای بازنویسی نرم افزار گرجستان وزارت کار در حال حاضر می گوید آن را آماده خواهد شد برای کسانی که برنامه هفته آینده.

که تغییر نگه می دارد امید برای درک Kirkman, 50, Alpharetta.

Kirkman, مترجم آزاد مشغول به کار در تبلیغات شد روز از یک قرارداد جدید که این شرکت لغو همه مترجمان آزاد است. “اگر شما نمی توانید فروش محصول وجود ندارد و نیاز به تبلیغ برای آن است.”

وضعیت او می تواند خیلی بدتر است. همسر او است که هنوز هم به کار و وجود دارد شانس است که او ممکن است هنوز هم برخی از پول نقد از کار او در حال حاضر انجام می شود.

“من باید فاکتورها برجسته از سازمان” Kirkman گفت. “امیدوارم آنها قادر به پرداخت چرا که آنها در حال گرفتن آمار سخت هم من شک دارم.”

که اثر موج دار شدن یک نگرانی اقتصاددانان می گویند: افرادی که در حال گرفتن پرداخت می شود باید مشکل خود را به پرداخت صورتحساب خود را.

برای مثال تعدادی از مترو آتلانتا مستاجرها که پرداخت اجاره خود را در این ماه کاهش یافته است 9.4% با توجه به ملی مسکن چند شورا و RealPage.

هنگامی که در رستوران نزدیک تامین کنندگان خود را رنج می برند. زمانی که کنفرانس در حال لغو خدمات مواد غذایی از دست بدهند. هنگامی که هواپیما پرواز نمی, نگهداری, خدمه کار نمی کند.

و اثرات آن به سرعت اتفاق می افتد از این رکود شد سریع تر و عمیق تر از هر یک از 1930s.

اما معکوس مارپیچ ممکن است آسان تر از در طول رکود اقتصادی از گذشته است.

پس از یک دهه نسبتا رشد مداوم اقتصاد آغاز شده بود در سال قوی است. اقتصادی غوطه بیشتر بود عمدی در نتیجه مقامات در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

برخی از اقتصاددانان مقایسه آن را به یک ناشی از کما بیمار هنوز سالم نگه داشته اما ناخودآگاه در حالی که در حال درمان است.

گرجستان مقامات همچنین می گویند مزایای بیکاری در هفته آینده خواهد شد عبارتند از 600 دلار به ازای هر فرد هفتگی مکمل است که بخشی از دولت فدرال اضطراری بسته است.

پرداخت عطف به ماسبق هفته گذشته, مزایای, با توجه به وزارت امور خارجه سخنگوی وزارت کار و ادامه خواهد داد تا از طریق جولای. آنها در علاوه بر این به گرجستان مزایای که به طور متوسط 43 درصد از بیکاری کارگران درآمد و در پوش $365 یک هفته.

در عین حال اقتصادی قتل عام همچنان ادامه دارد. در میان اخراج اعلامیه زمینه با دولت در وزارت کار در گذشته چند روز:

— Candler جاده دندانپزشکی از ماریتا 175 شغل.

— بنویس تمرین دندانپزشکی مدیریت خدمات ماریتا 158 شغل.

— عمو Julios رستوران از آتلانتا 73 شغل.

— لارسون-جول از خدمت Norcross ، 71 شغل.

— مستقیم حراج خدمات فیربرن, 58 شغل.

تعداد مدعیان بیکاری در گرجستان

پایان هفته

فوریه 22: 5,030

فوریه 29: 5,538

7 مارس: 4,569

آوریل 14: 5,445

مارس 21: 12,140

مارس 28: 133,820

مارس 4: 390,132

منبع: گرجستان در وزارت کار

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده

پایان هفته

مارس 21: 3.3 میلیون

مارس 28: 6.9 میلیون

مارس 4: 6.6 میلیون

منبع: اداره آمار نیروی کار

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im