گرجستان مشاغل تحت فشار قرار دادند به سمت خانه به عنوان کارفرمایان پاسخ به کروناویروس

هزاران نفر از Atlantans بازگشت به کار امروز اما نمی خواهد ترک خانه.

نگرانی در مورد کوروناویروس انتقال متقاعد کرده اند که شرکت های بزرگ و دولت ها برای حفظ کارکنان خود و کسانی که شروع به حفاری و آماده شدن برای کار در خانه عملیات در حال حرکت به سرعت به استقرار فوری. اما یک تکه سنگین از مترو آتلانتا کارگران ممکن است قادر به ایجاد چنین حرکت می کند.

کک و گاز جنوب و شرکت کاکس هستند تعداد کمی از شرکت ها در حال حاضر در خانه-کار همراه با هر اصلی مترو مدرسه سیستم بخش های بزرگی از دولت و بوروکراسی دولتی و غیر ضروری کارگران در شهر آتلانتا.

برای برخی از کسب و کار تغییر کرده است سریع مورد نیاز به ارتقاء در teleworking تجهیزات از قبیل خرید بیشتر لپ تاپ ها و هدایت ترافیک شبکه خود را.

اما حتی شرکت های مورد استفاده برای teleworking صورت سکسکه. این یک چیز است برای برخی از کارکنان به کار از راه دور. آن است که به مراتب پیچیده تر به هر کس که در یک سازمان انجام همه در یک بار.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد پر از دست انداز” گفت: Prithwiraj Choudhury استاد در فن آوری و مدیریت عملیات در مدرسه بازرگانی هاروارد است. “این بزرگترین کار از راه دور آزمایش.”

Coronavirus نگرانی کرده اند کارفرمایان در سراسر گرجستان عجله برای آماده شدن برای امکان عامل با اصل هیچ کارکنان در داخل دفاتر خود و یا امکانات دیگر برای هفته یا بیشتر.

آن را کاملا واقعی در هفته گذشته زمانی که Fulton County public schools موقت بسته شده و پس از یک معلم که در دو وسط مدارس جدید کروناویروس.

این تعطیلی نه تنها نهفته معلمان و دانش آموزان; آن را تا به حال کار بر پدر و مادر این بچه ها خزیدن. در میان دیگر coronavirus حوادث است که می تواند نگه داشتن کارکنان دور از محل کار: self-قرنطينه از کسانی که بیمار هستند و یا در معرض آن با COVID-19 محدودیت در سفر است که می تواند مانع رفت و آمد و بزرگترین — فشار بر کارفرمایان برای جلوگیری از داشتن کارگران گرد هم آمدند.

شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در کارکنان به دنبال اطلاعات در teleworking گزینه با توجه به هر دو جامعه برای مدیریت منابع انسانی و آتلانتا منطقه ای کمیسیون گرجستان رفت و آمد گزینه های برنامه است. که دومی به روز رسانی وب سایت خود را به تازگی اضافه کردن یو پی اس ثبت نام برای دریافت راهنمای شروع سریع به teleworking.

گرجستان اتاق بازرگانی بررسی نشان داد teleworking شد رایج ترین جزء در شرکت قصد دارد برای پاسخ به COVID-19. در حالی که وجود داشته است توده لغو حرفه ای ورزش فصل, کنوانسیون ها و تجمعات عمومی, گرجستان مجلسی جمهور کریس کلارک گفت که او می خواهد کسب و کار برای پیدا کردن راه هایی برای محافظت از مردم و هنوز هم باقی می ماند باز است.

روز جمعه مستقر در آتلانتا, Coca-Cola Company خواسته بسیاری از 6,500 کارکنان در مقر آن در سراسر جهان به کار از راه دور از طریق اواسط ماه آوریل پس از خشک اجرا در هفته گذشته.

“ما را شناسایی برخی از مناطق از استرس به ما این سیستم های که ما کار می کرد تا اواسط روز” اولیه مته کک سخنگوی نوشت: در یک ایمیل به Atlanta Journal-Constitution. “ما اعتقاد داریم که ما در موقعیت خوبی برای ما حفظ تداوم کسب و کار باید ما نیاز به کار از راه دور.”

Cox شرکت های شنی چشمه-بر اساس شرکت است که صاحب AJC و کسب و کارهای دیگر برگزار می شود خود را سه روز تمرین در هفته گذشته برای بسیاری از آن نزدیک به 6000 کارکنان در مترو آتلانتا و از خواسته کارکنان به ماندن از راه دور که در آن ممکن است.

و مستقر در آتلانتا, Chick-fil-A, به عنوان رتبه سوم بزرگترین رستوران زنجیره ای در کشور توسط, درآمد, اعلام دو روز بسته شدن دفتر مرکزی آن با بیش از 2000 شرکت در یک تمرین برای کار از راه دور. زنجیره ای بیش از 2,500 رستوران بودند و زنجان به باز باقی می ماند.

Telework هیچ گزینه ای برای بسیاری از

با تشکر از قوی پیشرفت در سال های اخیر از جمله سریعتر ارتباط آنلاین مقدار زیادی از کارگران ایالات متحده و شرکت های در حال حاضر تکنولوژی و شبکه های آنها نیاز به teleworking با کمی سرمایه گذاری های اضافی گفت: Barry o’brien از شریک زندگی, مشاوره, ارتباطات از راه دور, مشاور مستقر در کانکتیکات.

اما استثنا باقی می ماند.

برای استارت خیلی از گرجستان نیروی کار بوده است محکم به مکان های خاص. در مورد 450,000 گرجستان کار در خدمات غذایی و یا اقامت. تقریبا به عنوان بسیاری از آنها در تولید. یک و نیم میلیون نفر در تجارت خرده فروشی 200,000 کار ساخت و ساز و بیش از 600 ، 000 در آموزش و پرورش و یا مراقبت های بهداشتی.

در مترو آتلانتا و نزدیک به یک میلیون نفر از کارگران یک سوم از محلی اشتغال پایه در زمینه های است که می تواند دشوار است برای انجام کار از خانه مانند آماده سازی مواد غذایی, ساخت و ساز, مراقبت های بهداشتی, پشتیبانی, تعمیر و نگهداری, مراقبت شخصی و خدمات حفاظت, خدمات, با توجه به قوس و تحلیل داده ها از JobsEQ.

سالانه به طور متوسط حقوق و دستمزد برای کسانی که کار دسته بندی به عنوان یک کل هستند و 35 درصد به زیر این منطقه به طور متوسط برای تمام مشاغل است. که نشان می دهد برخی از این منطقه کمترین کارگران پرداخت می شود ممکن است در میان کسانی که بیشتر در معرض خطر اگر coronavirus شیوع نیروهای سازندگان: بسیاری از محل های کار است.

برخی از کارفرمایان را ارائه مرخصی با حقوق برای کارمندان شما با COVID-19 اما هنوز معلوم نیست اگر بیشتر مثلا کارگران که به طور موقت کنار به دلیل شیوع ادامه خواهد پرداخت.

برخی از تولید کنندگان و خرده فروشان به فکر گام های دیگر برای نگه داشتن کارگران در محل. یک گزینه این است که به طور منظم متوسط اسکن از ورود کارکنان به محل کار هر چند کسانی که داروهای تب را ممکن است پرچم.

شاو صنایع جهانی کفپوش تولید کننده مستقر در دالتون گفت: این تشویق رهبران به ارائه کار از راه دور فرصت “زمانی که امکان پذیر است” و ادامه خواهد داد برای شناسایی از راه دور کار گزینه برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض.

چالش اتصال

یک سوئیچ سریع به راه دور اغلب نیاز به یک پهنای باند اتصال آنلاین. این مشکل در برخی از مناطق روستایی امتداد گرجستان است. و حتی در مترو آتلانتا و نه هر کس در حال حاضر برای امضا پهنای باند در خانه های خود.

اکثریت قریب به اتفاق از گاز جنوبی بیش از 200 نفر از کارکنان در حال حاضر آنچه آنها نیاز دارند به telework با توجه به کوین Greiner رئیس جمهور از شهرستان کاب مبتنی بر گاز بازاریاب. بسیاری از افراد در این شرکت تیم مراقبت از مشتری به طور منظم کار از خانه یک روز در هفته, او گفت:.

اما در دو هفته گذشته با coronavirus نگرانی های رو به رشد این شرکت صرف در مورد $60,000 برای خرید ده ها تن از لپ تاپ های جدید به لباس هر کارمند. کارگران نیز شده اند مجهز به هدست و فوق العاده مانیتور برای برقراری ارتباط با مشتریان از خانه.

“Coronavirus تغییرات همه چیز” Greiner گفت. “ما نیاز به سرعت بخشیدن به این برنامه و آماده برای ناشناخته است.”

هنوز پنج گاز جنوب کارکنان لازم نیست که یک خانه پهنای باند اتصال Greiner گفت. این شرکت خواهد پرداخت آن به کارگران اضافی 25 دلار دستمزد هر دو هفته برای کمک به آنها را دریافت و یا افزایش خدمات خانه در حالی که آنها در حال خواسته به کار از خانه, او گفت:.

در حالی که اکثر کارکنان مانند انعطاف پذیری کار از خانه و اجتناب از ترافیک Greiner گفت: این نیز مهم است به آمده در دفتر رفاقت آموزش برخی از پروژه های کار و مربیگری. “شما از دست دادن چیزی کمی اگر هیچ کس می بیند هر یک از دیگر.”

“کاملا کار از خانه استراتژی کشش برای بسیاری از سازمانها و ما از این قاعده مستثنی هستند,” او گفت:. در اخیر مته زمانی که تقریبا هر گاز جنوب کارمند مشغول به کار از راه دور برای یک روز برخی از کارکنان با تجربه شبکه که آهسته تر از حد نرمال و مشتریان منتظر در دیگر نگه دارید.

هزینه های اضافی برای برخی از

صاحب کسب و کار کوچک گرگ Syfan خرید لپ تاپ 20 تا بیشتر کارکنان می تواند کار از راه دور در خانواده حمل و نقل و لجستیک شرکت در گینسویل. اما که به اندازه کافی نخواهد بود اگر COVID-19 حملات سخت و او نیاز به ارسال همه خود را بیش از 200 نفر خانه به کار می کنند.

او تقلا برای تعیین است که رایانه های شخصی و ارتباطات باند پهن در خانه به نگه داشتن 24/7 عملیات در حال اجرا است. یک شکاف غیر قابل تصور است برای Syfan تدارکات, او گفت:. “مشتریان ما در برخورد با ما خواهد بود از کسب و کار.”

او قصد دارد به ارسال ثبت نام در شرکت های ورودی: اگر شما بیمار هستید, آیا در آمده است. و او نیاز به بازدید کنندگان به ثبت نام فرم افشای اگر آنها را به حال سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند علائم در دو هفته گذشته شده است و یا در خطر قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس.

آتلانتا مراقبت های تخصصی ارائه می دهد خدمات مشاوره به کودکان و بزرگسالان از جمله بسیاری مبتلا به اوتیسم.

به طور معمول جلسات چهره به چهره انجام شده در عمل دفاتر در دانوودی و Alpharetta مگر فوری دلیل — بیماری یا مراقبت از کودکان مسائل مربوط به آن را انجام دهد از طریق تلفن مدیر بالینی تاتیانا ماتیوز گفت. “ما آن را انجام داده اند اما آن را بهترین عمل است. شما خیلی بیشتر از نشستن با کسی.”

اما گسترش COVID-19 اتحادش را تغییر حساب دیفرانسیل و انتگرال و خانواده در حال ارائه گزینه های آنلاین, او گفت:.

یک کامپیوتر لینک که اجازه درمانگر و مشتری برای دیدن هر یک از دیگر است بهتر از هیچ جلسه و در همه ماتیوز گفت.

قانون فدرال نیاز به محرمانه بودن و امنیت فن آوری است. تنظیم که تا هزینه 200 دلار در ماه به ازای هر درمانگر, او گفت:. “برای یک عمل است که قابل توجه است. اما ما که به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز است و تا زمانی که ما هنوز هم در کسب و کار است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im