گرجستان راه اندازی تست جدید سایت ها در مناطق روستایی به عنوان grim نقاط عطف در نزدیکی

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ را روز یکشنبه اعلام کرد جدید درایو-از طریق coronavirus تست سایت برای خدمت به روستایی امتداد گرجستان به عنوان دولت و ملت رویکرد گریم جدید نقاط عطف در نبرد علیه COVID-19.

گرجستان است به احتمال زیاد به ضربه 25,000 موارد تایید شده در این هفته می تواند رویکرد 1,000 مرگ.

ایالات متحده در حال نزدیک شدن به 1 میلیون نفر و چوب خط حساب کردن از مرگ و میر در سراسر کشور افزایش یافته و به بیش از 54,000 — و یا چند هزار خجالتی از تعداد آمریکایی های کشته شده به عنوان یک نتیجه از جنگ ویتنام.

کمپ را از دين خارج شده و پیمانکار eTrueNorth عمل خواهد شد درایو-از طریق تست سایت های است که چرخش بین شهرهای تیفتون, مارتینز و Hephzibah یک شهر کوچک در نزدیکی آگوستا.

ارسال شده آمده است که به گرجستان و محلی مقامات بهداشتی تاسیس حدود چهار ده درایو-از طریق مراکز تست در سراسر کشور.

در اخبار انتشار کمپ گفت دوار واحد سیار برای خدمت به تیفتون, مارتینز و آگوستا مناطق “خواهد بود یک بازی در حال تغییر گام در تلاش های ما برای اطمینان از دسترسی به COVID-19 (تست) در سراسر گرجستان است.”

“افزایش تست مهم است که ما در ادامه اندازه گیری فرایند با خیال راحت بازگشایی بخش هایی از کشور ما و من سپاسگزار برای بسیاری از همکاران ما با خارج eTrueNorth و در این جوامع است که ارائه پشتیبانی برای دریافت این عملیات آنلاین” کمپ گفت.

دولت وزارت بهداشت گزارش 265 موارد جدید COVID-19 یکشنبه آوردن این دولت در مجموع به 23,481 یا نزدیک به جمعیت Decatur.

مجموع مرگ و میر در گرجستان نسبت به این بیماری افزایش یافته و به 916.

گرجستان عقب مانده در تست سرانه ملی و کمپ ساخته شده است که افزایش ظرفیت اولویت است. گرجستان ایستاده بهبود یافته است.

از بعد از ظهر یکشنبه دولت با رتبه 35 در سراسر کشور با توجه به Atlanta Journal-Constitution تحلیل ملی تست آمار و ارقام. که در مقایسه با 40 روز چهارشنبه و 42nd یک هفته پیش.

اما گرجستان هنوز جایی برای رفتن برای رسیدن به آزمایش آستانه تایید شده توسط برخی از کارشناسان بهداشت عمومی.

محققان در دانشگاه هاروارد برآورد هفته گذشته که روزانه تست نیاز به دمای 152 نفر در هر 100000 تا بیشتر موثر باشد COVID-19. برای گرجستان که حدود 17000 نفر در هر روز یا تقریبا سه برابر این تعداد در روز آزمون وزارت امور خارجه گزارش داد در روزهای اخیر.

تست شده و مبارزه در سراسر کشور به عنوان گروه سلامت و دولت دست و پنجه نرم کردن با محدود منابع حیاتی و تجهیزات تست آزمایشگاه ظرفیت پردازش.

جدید هشدار

روز یکشنبه محققان در Georgia Tech هاروارد و بیمارستان عمومی ماساچوست هشدار داد که ویروس در گرجستان موجود است و شبیه سازی های هوا که شل شدن محدودیت های بیش از ماه آینده می تواند باعث موج دوم مرگ و میر در این تابستان چند بار بیشتر از آنچه دیده شده است تا کنون.

این جدی برآورد می آید به عنوان برخی از رستوران ها آغاز خواهد شد بازگشایی ناهار خوردن در خدمات در گرجستان روز دوشنبه با محدودیت. سینما همچنین قادر خواهد بود به کار ارائه شده آنها به دنبال قوانین جدید.

در روز جمعه کسب و کار مانند ناخن و مو سالن آرایشگری, بازی بولینگ کوچه و ماساژ و تو سرو می تواند بازگشایی با محدودیت.

کمپ توصیف کرده است شل شدن از پناهگاه در محل قوانین به عنوان یک روش اندازه گیری شده به اجازه می دهد گرجستان اقتصاد با خیال راحت به راه اندازی مجدد.

فرماندار بوده است تشویق بسیاری از گرجستان خواهان و صاحبان کسب و کار. اما کمپ نیز گرفته, گرما از کارشناسان بهداشت عمومی و دموکرات و حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این حرکت “بیش از حد به زودی.” این AJC و رسانه های دیگر, اما, اند, گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا تایید شده از کمپ تصمیم گیری قبل از انفجار آن را در.

کمپ پناهگاه در محل سفارش مجموعه به پایان می رسد روز شنبه در 11:59 p. m. مگر اینکه فرماندار گسترش آن است.

موارد COVID-19 رشد نزدیک به پنج برابر شده پس از 1 آوریل روز کمپ اعلام کرد او ثبت خواهد به ماندن در خانه سفارش دهید. وجود دارد در حال حاضر تقریبا شش برابر تعداد مرگ و میر ناشی از آوریل 1.

تست سایت

خدمات در درایو-از طریق مراکز تست کمپ اعلام کرد آغاز خواهد شد و دوشنبه در Hephzibah.

این مراکز را به کار گیرند روزهای دوشنبه و سه شنبه در Hephzibah, چهارشنبه ها و شنبه در مارتینز و پنج شنبه ها و جمعه ها در کلارک استون دولت گفت.

کسانی که در کلارک استون, مارتینز و آگوستا مناطق تجربه COVID-19 علائم می توانید یک تست با یک قرار ملاقات. اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانید دریافت تست با انتصاب اینکه آیا یا نه آنها در حال تجربه علائم.

یک قرار ملاقات برای یک آزمون را می توان در www.DoINeedACOVID19Test.com.

آگوستا دانشگاه نظام سلامت است که هماهنگی ملاقات برای گرجی در تست سایت در سراسر کشور.

گرجی می توانید دانلود رایگان AU سلامت ExpressCare برنامه بر روی گوشی های هوشمند و اتصال با ارائه دهنده خدمات پزشکی برای پزشکی از راه دور غربالگری 24 ساعت در روز و هفت روز در هفته. اگر ارائه دهنده تعیین یک بیمار نیاز به یک آزمون دهنده برنامه خواهد شد در نزدیکترین تست سایت.

این برنامه با این نسخهها کار در اپل و گوشی های آندروید و قابل دسترس از طریق کامپیوتر در www.augustaexpresscare.org. برای کسانی که بدون دسترسی به اینترنت و یا یک گوشی هوشمند, ساکنان می توانید تماس بگیرید تدریس خصوصی در خانه در 706-721-1852.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>