گرجستان قرعه کشی کاهش فروش در ماه مارس, اما بیشتر مردم در حال بازی آنلاین

گرجستان قرعه کشی دیدم آن درآمد حاصل از خرد شدن در ماه مارس در میان عدم اطمینان اقتصادی و ترس بیش از coronavirus هر چند بیشتر مردم به نظر می رسد بازی آنلاین.

این شرکت در مارس فروش در در 17.2 درصد کمتر از پیش بینی خروج از دولت قرعه کشی سیستم با کسری بیش از $85.6 میلیون دلار برای ماه های گرجستان, قرعه کشی سخنگوی Tandi Reddick گفت.

قرعه کشی مقامات در ابتدا انتظار می رود برای جمع آوری حدود 497 میلیون درآمد در ماه گذشته اما فقط به پایان رسید تا با حدود 411.2 میلیون.

“همانطور که با هر کسب و کار و اقتصاد اثرات ما فروش” Reddick در بیانیه ای گفت. “زمانی که شرایط اقتصادی تغییر عادات خرج کردن تغییر دهید. اقتصاد اثرات کسب و کار ما آن را به عنوان سازمان های دیگر که ارائه محصولات سرگرمی.”

کاهش شدید فروش بلیط در سراسر کشور باعث شده است تا هر دو میلیون مگا و تبادل نظر مقامات به پیکربندی مجدد چه کسانی برنده تمام پولها اندازه محاسبه می شود.

با کسب و کار سازندگان: به عنوان محلی و مقامات دولتی به سرکوب گسترش COVID-19 گرجستان در وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که آن را پردازش 133,820 ادعا می کند برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. این بزرگترین تعداد از ادعا تا به حال پردازش در یک هفته بیش از 10 بار هفته گذشته در تعداد.

مرتبط با: گرجستان مدعیان موشک وار رفتن در ویروس closings

به عنوان هزینه های اختیاری کاهش یافته و ماه گذشته گرجستان قرعه کشی گزارش شده است که در مارس سال 2020 بلیط درآمد حدود 68 میلیون کمتر از در ماه مارس 2019 کاهش از 14.2 درصد به آمار و ارقام منتشر شده در این هفته.

اما با بیشتر مردم ماندن در خانه گرجستان قرعه کشی شاهد یک افزایش قابل توجهی در تعداد بلیط خریداری شده آنلاین. اینترنت و تلفن همراه فروش بلیط در مارس شد تا حدود 31 درصد سال گذشته از $8.5 میلیون نفر در ماه مارس 2019 به 11.1 میلیون دلار در ماه گذشته با توجه به آخرین داده ها.

خرید بلیط گرجستان قرعه کشی سایت نسبتا آسان است و بودجه را می توان از کارت بانکی یا چک کردن حساب آنلاین “iHOPE” حساب که استفاده می شود به بازی. برنده تا 600 دلار هستند و سپس مستقیما در آن حساب.

در میان COVID-19 گیر قرعه کشی مقامات را ساخته اند تغییرات چگونه گرجی که در فرد قادر به جمع آوری خود را برنده.

این شرکت هفته گذشته اعلام کرد که ادعا مراکز در گرجستان قرعه کشی در آتلانتا ستاد و دفاتر منطقه در سراسر کشور خواهد بود تا اطلاع ثانوی بسته به عنوان اکثریت کارکنان آن کار از خانه.

بیشتر: گزارش می گوید گرجستان اقتصاد حداقل در معرض coronavirus. چرا که ممکن است تغییر

جوایز از 600 دلار یا کمتر هنوز هم می توان ادعا کرد در قرعه کشی خرده فروشان مانند ایستگاه های گاز و سوپر مارکت ها و یا در قرعه کشی کیوسک در Hartsfield-Jackson International Airport. تمام جوایز نیز می توان ادعا کرد از طریق پست ارسال بلیط های برنده برای: گرجستان قرعه کشی شرکت P. O. Box 56966, آتلانتا, GA 30343. مهلت ادعا می کنند جایزه تمدید شده است برای بلیط های که منقضی شده بین ماه های مارس 18 و هر زمان که ادعا مراکز بازگشایی, مقامات گفت.

با مردم کمتر بازی در این قرعه کشی در سراسر ایالات متحده هر دو تبادل نظر و مگا میلیون ها نفر از مقامات را ساخته اند تغییرات به چه مقدار پول می توان به دست آورد و با از بین بردن شروع مقادیر برنده تمام پولها و حداقل افزایش بین نقشه های. در عوض هر دو jackpots مشخص خواهد شد نرخ بهره و تعداد بلیط فروخته شده است.

در پاسخ به کاهش, فروش, میلیون مگا کنسرسیوم جمعه اعلام کرد که با شروع jackpots را افزایش می دهد و مشخص می شود “در یک نقاشی-با-طراحی بر اساس.”

جمعه شب مگا میلیون ها نفر برنده تمام پولها است $121 میلیون. اگر کسی برنده آن خواهد بود را دوباره به 20 میلیون دلار در مارس 7, مقامات گفت. اگر هیچ برنده وجود دارد جمعه شب برنده تمام پولها را رول به annuitized $127 میلیون نفر است.

بلافاصله پس در روز جمعه, نقشه کشی برنده تمام پولها بعدی و رای دادن در آن را افزایش می دهد مشخص می شود بر اساس بازی فروش و نرخ بهره بدون ثابت, حداقل مقدار, مقامات گفت. برنده تمام پولها مشخص خواهد شد و اعلام کرد که قبل از هر طراحی است. قبلا مگا میلیون ها نفر برنده تمام پولها آغاز شده و در حدود 40 میلیون دلار و افزایش حداقل $5 میلیون در هر زمان آن را بیش از نورد.

“ارزش مگا میلیون ها نفر برنده تمام پولها است که بر اساس پیش بینی فروش و معمولی فروش الگوهای تغییر داده شده است به این دلیل که زمان بحران بهداشتی مورد نیاز مردم به ماندن صفحه اصلی” گوردون گفت Medenica مدیر مگا میلیون ها نفر کنسرسیوم. “ما نگران هستند, اولین و مهمترین, با همه سلامت و رفاه. در ضمن این تنظیمات اجازه می دهد متحده و حوزه های قضایی که فروش مگا میلیون بلیط برای ادامه تولید بسیار مورد نیاز درآمد برای حمایت از بودجه دولت است.”

شروع چهارشنبه جکپات تضمین شده و حداقل را افزایش می دهد برای تبادل نظر نیز حذف شود و در آینده مقدار مشخص خواهد شد کلی فروش بلیط.

“از هفته گذشته بیشتر ایالات و شهرستانها خواسته اند ساکنان خود را به ماندن در خانه را تحت تاثیر عادی رفتار مصرف کنندگان و تبادل نظر بازی فروش” تبادل نظر رئیس گرگ مینئو در بیانیه ای گفت. “در پاسخ به بحران بهداشت عمومی نرخ بهره کاهش یافته است. به عنوان یک نتیجه, بازی های اضافی فروش لازم برای صندوق قابل مقایسه مقادیر برنده تمام پولها.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>