گرجستان مرد در بیمارستان بستری و پس از غواصی به آب کم عمق در نزدیکی فلوریدا

وسط گرجستان مرد در بیمارستان بستری شد شنبه بعد از اینکه از آب خارج ناخودآگاه پس از غواصی از یک پل موقت نظامی زدن قایق در فلوریدا, فلوریدا.

تراویس D. فوربس, 40, از Warner Robins, بنا به گزارش ضربه سر او پس از غواصی به عمق آب از یک sandbar به نام خرچنگ جزیره در نزدیکی فلوریدا پل.

با توجه به انتشار اخبار از Okaloosa County Sheriff او بود به سرعت از آب خارج حدود 1 p. m. و با توجه به CPR. قبل از از دست دادن هوشیاری او گفت: امدادگران است که او نمی تواند احساس خود را با اسلحه.

فوربس در نظر گرفته شد به فورت والتون بیچ مرکز پزشکی و وضعیت فعلی خود را منتشر شد.

در یک ایمیل به AJC.com نمایندگان از Okaloosa County Sheriff دفتر گفت: نمایندگان تا به حال تنها با کمک های پزشکی تماس بگیرید و آنها نمی تواند ارائه اطلاعات اضافی در فوربس’ بیماری است.

خرچنگ جزیره محبوب نقطه پاتوق برای boaters درست کردن فلوریدا بندر و به وضوح قابل مشاهده از فلوریدا پل. هر چند هیچ یک از خرچنگ جزیره معافیت از طریق آب به زمین خشک و کم عمق و آرام آب از sandbar می تواند به جذب ده ها تن از قایق ها در یک زمان. بازدید کنندگان قادر به راه رفتن در shallows بین قایق های, ایجاد یک فضای اجتماعی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>