گرجستان مرد به اتهام تیراندازی و قتل همدست هنگام سرقت مسلحانه

یک لاگرانژ مرد محکوم به زندگی در زندان پس از شفاعت گناه به قتل همدست خود در طول یک اقدام مسلحانه, سرقت, Coweta County, مقامات گفت.

Marquaveous Deshun هریس, 20 بود به جرم جنایت قتل سرقت مسلحانه و تشدید حمله و نقض گرجستان باند خیابان تروریسم و پیشگیری از عمل کووتا قضایی مدار دادستان منطقه گیاه کرنفورد در بیانیه ای گفت شنبه.

هریس’ اتهامات ناشی از مرگ 18 ساله malenko را کولی بود که به ضرب گلوله در طول botched مسلح, سرقت, کرنفورد گفت.

هریس و کولی رفت و به یک مجتمع آپارتمانی در فرودگاه در ساعات اولیه صبح از Jan. 20, 2019, کرنفورد گفت. آنها در نظر گرفته شده برای برگزاری یکی از ساکنان مجتمع در زور اسلحه و سرقت اسلحه خود را به او گفت.

هریس و کولی گفت: قربانی که آنها می خواستند به او یک تفنگ را نگه دارید برای یک زن و شوهر از روز کرنفورد گفت. اما زمانی که آنها به آپارتمان مرد یک مبارزه گرفت.

هریس و سپس اخراج حداقل شش عکس با توجه به کرنفورد. قربانی برخورد کرد و چهار بار اما جان سالم به در برد.

کولی برخورد کرد و هنگامی که در پشت است. باتلر گفت: او در برخی از نقطه در بین ترک آپارتمان و صبح Jan. 22. بدن خود را داشت در صندلی عقب ماشین خود را که رها شده بود در لاگرانژ.

هریس را بازداشت گرفته شد بعد از محققان مصمم او و کولی سفر کرده بود به صحنه تیراندازی در همان وسیله نقلیه. محققان همچنین دریافتند که هریس بود وابسته و نه Trey گانگستر Bloods “و این است که این جرائم شد و انگیزه خود را برای حضور در این باند فعالیت” کرنفورد گفت.

“اگر چه مرحوم در این مورد تبدیل به یک قربانی در خود کمیسیون از جنایت مرگ او سزاوار عدالت” کرنفورد گفت. “این مورد یکی دیگر از نهایت غم انگیز مثال از این دو به احتمال زیاد نتایج شرکت در جنایی باند خیابان فعالیت: حبس یا مرگ.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de