گرجستان مرد می خواست پس از 6 سال خواهر و برادر می شود تفنگ شاخه 4-در صورت

مردی که تا به حال فعال حکم دستگیری او را چندین اتهامات جدید پس از 6 سال خواهر و برادر در زمان تفنگ و گلوله 4-در صورت در لاگرانژ, مقامات گفت.

حدود 2:15 p. m. روز شنبه, افسران در پاسخ به یک خانه خاموش کلی خیابان که در آن کودک شده بود شات لاگرانژ پلیس گفت: در انتشار اخبار. در حالی که در راه با مامورین یکی دیگر از دریافت تماس در مورد یک کودک مجروح در سریع خدمت راحتی ذخیره کردن Whitesville خیابان.

زمانی که افسران رو به راحتی ذخیره آنها پیدا زخمی فرزند انتشار گفت. محققان مشخص شد او به ضرب گلوله کشته شده بود در Kelley خیابان محل قبل کاهش یافته است در فروشگاه.

دختر در ابتدا گرفته شده است به یک بیمارستان در کلمبوس قبل از انتقال به کودکان بهداشت و درمان از آتلانتا در Egleston. او را پایدار اما همچنان در وضعیت بحرانی است.

محققان بعد متوجه شدند که 28 ساله Leemarkese Deandelo Melson چپ لود handgun دسترس کودکان در Kelley خانه خیابان آزادی گفت. جوان خواهر و برادر را برداشت تفنگ و شروع به بازی با آن را به طور تصادفی تیراندازی 4 ساله.

پس از تیراندازی Melson اتهام فرار از صحنه گرفتن سلاح با او. او یک جانی بود که در حال حاضر می خواستم در دو فقره نقض آزادی مشروط و یک شکست به نظر می رسد در دادگاه اتهام قتل رسانده اند. او صرف یک سال در زندان پس از اینکه به جرم سرقت و تشدید حمله به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق نشان می دهد.

او در حال حاضر اضافی حکم درجه دوم کودک و ستم دستکاری با شواهد و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم, پلیس گفت:.

او همچنان در اجرا و هر کسی با اطلاعات در مورد محل سکونت خود را خواسته است برای تماس لاگرانژ پلیس در 706-883-2603 یا 911. Tipsters همچنین می توانید تماس Troup شهرستان Crime Stoppers در 706-812-1000.

این آخرین حادثه در یک راش اتفاقی کودک تیراندازی در گرجستان است.

پیش از آن در مارس 12-year-old گریفین پسر بچه ضرب گلوله کشته شد و پس از او خواهر و برادر در بر داشت یک تفنگ در جنگل AJC.com گزارش شده است. این حادثه منجر به یک مرد بازداشت.

مرتبط با: بازداشت مرد به اتهام فرار از تفنگ 5 ساله در تیراندازی مرگبار از برادر

روز جمعه GBI شارژ دو Warren County پدر و مادر خود را پس از 3 سال خود را به ضرب گلوله از 5 سال در معده با یک تفنگ. تیراندازی صورت گرفت در ماه مارس و کودک منتشر شد از یک بیمارستان و دو روز بعد.

بیشتر: گرجستان پدر و مادر متهم پس از 3 سال از شاخه های 5 ساله در معده

در روز شنبه یک کودک مرده پس از به طور تصادفی تیراندازی خود را در حالی که در فلوریدا شهرستان اردوگاه منجر به اتهامات علیه فرزند مادر بزرگ و یک مرد, مقامات گفت.

همچنین: “یک گلوله و زار زار گریه کردن’: مادر بزرگ مرد متهم پس از کودک به ضرب شاخه های خودش

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im