گرجستان بسکتبال مردان دست می دهد دستیار مربی

جو اسکات بود که با Crean and the Bulldogs دو فصل گذشته است ترک یوگا برای تبدیل شدن به سر مربی در آکادمی نیروی هوایی. شاهین از اعلام روز شنبه.

“من می خواهم برای تشکر از (نیروی هوایی مدیر ورزشی) ناتان کاج فرصت برای بازگشت به آکادمی به عنوان ما به دنبال هدف مشترک ما از دوباره انرژی نیروی هوایی بسکتبال” اسکات گفت: در بیانیه منتشر شده توسط مدرسه. “با تشکر از شما برای ما سرپرست دگرمن. ژنرال جی Silveria اعضای جست و کمیته و هر کس دیگری در آکادمی در ارتباط با فرایند جستجو. این یک کلاس اول عملیات تمام راه را.”

تنها تعجب است که اسکات در حال بازگشت به جایی که او در حال حاضر به عنوان یک سر مربی است. او به رهبری نیروی هوایی مردان بسکتبال برنامه از 2000-04. که او را از سه سر مربیگری گیگابایت است.

اسکات همچنین سر مربی در پرینستون و دنور. او یک 235-240 رکورد در 16 فصل به عنوان یک سر مربی است. دستیار او در صلیب مقدس برای دو فصل قبل از او پیوست Crean در گرجستان در سال 2018 است.

با Bulldogs, اسکات شناخته شده بود به عنوان شاید بهترین استراتژیست در کارکنان. او کمال “X-و-O” مربی.

این دومین سال متوالی است که یکی از Crean مربیان سمت چپ برای تبدیل شدن به یک سر مربی است. امیر Abdur-رحیم چپ در سال گذشته به بیش از برنامه در کنساو دولت است.

Abdur-رحیم جایگزین شد جان Linehan. The Bulldogs رفت 16-16 در طول این فصل بود که کوتاه پس از یک دور اول Bulldogs برنده شدن در مسابقات SEC.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im