گرجستان مقامات آماده شدن برای روز یادبود ‘شبیه هیچ دیگر’

گرجستان مقامات در حال آماده سازی برای یک افزایش در روز یادبود سفر خواهد کرد که آزمون دولت coronavirus پاسخ استراتژی که بیشتر هم بزنید دیوانه ساکنان انتظار می رود به بازگشت به جاده و بازدید از پارک ها و سواحل و نقاط دیگر.

Mark Williams, کمیسر اداره منابع طبیعی گفت: بسیاری از آژانس های اجرای قانون در بخش افسران اختصاص داده خواهد شد به گشت آبراه بیش از آخر هفته.

و دولت گرجستان گشت گارد طرح به “اشباع” سواحل به اجرا اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و شکستن همایش بزرگ گفت: سرهنگ گری tv padma وزارت امنیت عمومی.

“این خواهد بود که شبیه هیچ دیگر (روز یادبود) که ما تا به حال قبل از,” او گفت:.

گرجی ها باید به طور پیوسته بازگشت به سواحل پس از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ کمپ را در سطح ایالت منظور در مارس محدودیت برداشته که توقیف ساحل دریا.

اما مقامات محلی در حال نیروبخش برای هجوم بازدید کنندگان جدید به عنوان کسب و کار بیشتر بازگشایی مدرسه مجازی سال باد کردن و تعطیلات آخر هفته خواند.

شهر ساحلی Tybee Island که رهبران آن در میان بلندترین منتقدان از کمپ رویکرد جلب کرد نزدیک به 25000 نفر در آخر هفته گذشته. شهردار شرلی جلسه گفت که او انتظار حتی بزرگتر جمعیت در طول تعطیلات.

برای آماده شدن برای انتظار بازدید کنندگان شهر 3,000 قصد دارد به اختصاص پارکینگ بیشتر کارکنان برای کمک به روشن جاده و بیشتر نجات غریق برای گشت زنی در سواحل شلوغ. او همچنین گفت: پلیس محلی را به شدت بیشتر اعمال محدودیت های پارکینگ.

“ما آماده است ؟ که توسط میلیون دلار سوال. می تواند شما را واقعا همیشه آماده برای ناشناخته ؟ ” او گفت:. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانید انجام دهید تا آماده شود.”

بیشتر پایین خط ساحلی گردشگری مقامات در Brunswick منطقه می گویند برخی از هتل ها به فروش می رسد برای آخر هفته و افزایش علاقه در سفر بعد از این سال.

“ما همچنین در حال دیدن سایت رزرو آنلاین در ادامه به افزایش برای ما فصل تابستان گفت:” اسکات McQuade مدیر اجرایی جزایر طلایی کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. “اگر چه ما ممکن است نه شکستن رکورد گردشگری در این تابستان ما فقط خوشحال به بازدید کنندگان ما می آیند.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

درباره نویسنده

Greg Bluestein

گرگ Bluestein

گرگ Bluestein سیاسی ایران را که تحت پوشش دفتر والی و سیاست خارجه برای Atlanta Journal-Constitution.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>