گرجستان برنامه های مجازی G-روز’ روز شنبه در

The Bulldogs’ مربی تیم فوتبال تن به تن آن به تازگی به اعضای یوگا بازاریابی و تبلیغات تیم. آنها این ایده را دوست داشت و همه چیز با هم در حدود یک هفته است.

“واقعی کاتالیزور برای این آمد از ما سر مربی تیم فوتبال” گفت: Alan Thomas گرجستان ارشد کاردانی مدیر ورزشی خارجی برای عملیات. “او علاقه مند به دانستن اگر یک بازی وجود دارد ما می تواند قرار داده و او گفت که او می تواند زنده توییت در طول آن. ما فکر کردیم که این فوق العاده بود. او فکر کردم این امر می تواند راه را برای رسیدن (به طرفداران) و بخشی از چیزی. آغاز شده است که چرخ چرخش.”

گرجستان مانند دیگر SEC فوتبال برنامه لغو بهار عمل مارس 15 فقط به عنوان coronavirus همه گیر شروع به به طور قابل توجهی تاثیر کشور است. که شامل سالانه G-بعد intrasquad بازی که قرار بود در ساعت 2 بعد از ظهر شنبه و پخش SEC شبکه.

توماس گفت: این شبکه برنامه ریزی شده بود به سادگی پخش گرجستان 2019 G-روز بازی در آن زمان حافظه. یوگا تن به تن این ایده دوباره پخش 2019 نوتردام بازی با هوشمند اظهار نظر در آن است.

آنها آن را دوست داشت بسیار بهتر است.

هوشمند در حال رفتن به ارائه تفسیر خود را از طریق حساب توییتر @KirbySmartUGA. رادیو پخش تیم اسکات “هوارد” اریک Zeier و چاک Dowdle نیز ارائه خواهد شد اضافی تفسیر از طریق Facebook Live در UGA دو و میدانی’ صفحه.

“پس چرخ ادامه داد: به نوبه خود و ما تصمیم گرفتیم تا آن را مجازی G-روز” توماس گفت. “بنابراین ما در حال به چالش کشیدن همه به راه اندازی خود را tailgates در خانه و تماشای بازی و شرکت کنند. این همان نیست که در محوطه دانشگاه در G-اما این بهترین چیز بعدی در طول این زمان.”

CBS چیزی شبیه یکشنبه هنگامی که آن را به حال 2018 برنده کارشناسی ارشد تایگر وودز نظر از طریق یک ویدئو کنفرانس زنده مصاحبه با جیم Nantz در طول پخش این برنامه تلویزیونی.

“ما در این که” توماس گفت. “اما به خاطر داشته باشید این است که یک ایده برن در عرض یک هفته. فردا احتمالا تا به حال فکر شده است که از طریق آنها به تعویق افتاد, کارشناسی ارشد. طول می کشد برخی از زمان شما باید به مردم در مکان های راست به جلو و این جور چیز ها.”

شماره 3 گرجستان را شکست داد نوتردام 23-17 در سپتامبر. 21 در یکی از پر مخاطب ترین بازی های 2019 فصل است.

مانند بسیاری از کسب و کارهای یوگا در جستجوی راه هایی برای تولید محتوا و انجام حمایت موافقت نامه. مدرسه است که قادر به جریان بازی در وب سایت خود را, چرا که آنها متعلق به این شبکه است.

“این ایده است که یک مطالعه بزرگ از بار” توماس گفت. “دیجیتال ما تیم تلاش شده است به آمده تا با یک محتوای طرح نیز در حالی که به دنبال در چگونه ما در حال مدیریت حمایت ما موجودی. این اولین تلاش ما در انجام چیزی شبیه به این و امیدوارم ما نمی خواهد که به انجام آن برای مدت طولانی. اما ما فکر می کنم ما می بینیم برخی از تعامل خوب در آن است. … مربی های هوشمند تمایل به درگیر می شود و انجام کار در خارج از قلمرو طبیعی عامل کلیدی است.”

گرجستان راه اندازی شد برای شروع بهار عمل مارس 17 خواهد بود و باید تمرین را سه بار در هفته تا به حال. آن در نظر گرفته شد بسیار مهم برای Bulldogs که به دنبال جایگزین کارفرمایی شروع جیک اساسی چهار linemen توهین آمیز و در حال اجرا بازگشت D’Andre سریع از فصل گذشته 12-2 تیم ملی.

در خصوص مربیان بودند مشتاق برای دریافت یک نگاه فارغ التحصیل انتقال کارفرمایی جیمی نیومن که پروژه ها را به گرجستان استارت. او یک انتقال از Wake Forest.

The Bulldogs میله میله برای باز کردن خود را در سال 2020 فصل مقابل ویرجینیا در Chick-fil-A کیکآف بازی هفت. 7 در مرسدس بنز ورزشگاه.

گرجستان 2020 فوتبال برنامه

 

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im