گرجستان آماده سازی پارک برای جداسازی بیماران در معرض coronavirus

مقامات دولتی در حال آماده سازی کار سخت Creek State Park در Morgan County برای جداسازی و نظارت بر بیماران که ممکن است در معرض این بیماری ناشی از coronavirus رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ روز دوشنبه اعلام کرد.

دولت در حال حاضر نصب شده هفت اضطراری تریلر وجود دارد و مواد مرتبط دیگر در راه هستند. گرجستان وزارت امنیت عمومی را تامین امنیت یک بار سایت تنظیم شده است.

“آخرین: پوشش کامل از coronavirus در گرجستان

واقع در حدود 50 مایلی شرق آتلانتا پارک ویژگی های زمین گلف, lakeside, ساحل و بیش از 24 مایل از مسیرهای پیاده روی. آن شوم صدایی نام تصور آمده از “بردگان که پیشرفت زمینه های تابستان و یا سرخپوستان آمریکایی که نهر دشوار عبور” با توجه به این پارک سایت.

“مقامات در حال استفاده از یک بخش جدا شده از کار سخت Creek State Park که در آن اورژانس تریلر و عملیات خواهد بود جدا از بقیه اموال” کمپ را گفت. “برای جلوگیری از اختلال در جریان عملیات دسترسی به این بخش خاص از کار سخت Creek State Park صرفا محدود به استفاده رسمی.”

مقامات دولتی نیست شناسایی منطقه از پارک که در آن بیماران می تواند واقع شود.

کمپ مشخص شده برنامه ای برای پارک یک روز پس از اعلام 34 گرجی و دیگر مسافران از گرند شاهزادگان کشتی کروز حمل و نقل خواهد شد به Dobbins پایگاه هوایی رزرو در ماریتا برای تست و quarantining ممکن است قرار گرفتن در معرض COVID-19. آنها انتظار می رود برای رسیدن به اواخر روز دوشنبه و اوایل روز سه شنبه.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی, خواسته وزارت دفاع به شناسایی محل سکونت نزدیک به 12 ایالات متحده فرودگاه است که می تواند در خدمت به عنوان “مشاهدهای پایگاه پشتیبانی” در مورد شاهزاده بزرگ مسافران نیاز به قرنطینه قبل از رفتن به مقصد نهایی خود گفت: برای اولین بار سرهنگ آلن Abernethy سخنگوی 94 هوایی بال در Dobbins.

مقامات بهداشت فدرال روی صفحه نمایش خواهد شد مسافران در بندر و تنها بیماران نشان دادن هیچ نشانه منتقل خواهد شد به پایگاه های نظامی, او گفت:. نزدیک به 1000 ساکنان کالیفرنیا که در حال مسافران در این کشتی به احتمال زیاد تحت قرنطینه اجباری در پایگاه نیروی هوایی تراویس و Marine Corps Air Station میرامار در حالی که دیگران را به Dobbins یا مشترک پایه سن آنتونیو Lackland در تگزاس است.

“فهرست نهایی (وزارت دفاع) مکان و تعداد مسافران در هر پایه هنوز هم در حال کار,” او گفت: “و ما خواهد شد به روز رسانی این اطلاعات به عنوان به زودی به عنوان جزئیات نهایی هستند.”

Abernethy اشاره سوالات دیگر به HHS و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. نه آژانس در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de