گرجستان کسب و کارهای کوچک لابه نیاز به سرعت در آمریکا و دلار محرک

کمبود پول نقد صاحبان کسب و کار کوچک در گرجستان به دنبال با ناامیدی به واشنگتن دی سی

$2 تریلیون دلار فدرال امداد رسانی بسته هنوز در حال مذاکره در سنا در روز چهارشنبه شب شامل 350 $میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک امداد از جمله وام خواهد بود که ببخشند اگر صاحبان نگه داشتن کارگران خود اشتغال از طریق coronavirus بحران است.

“کشور نیاز به نقدینگی در حال حاضر گفت:” اریک Teusink که 11 نفر ویلیامز Teusink شرکت حقوقی در دیکتر است که یک کسب و کار کوچک است که در خدمت بسیاری دیگر از کسب و کارهای کوچک.

کسب و کار از رستوران ها به سالن مو هستند hanging by a thread به عنوان اقتصاد غرق به دلیل شیوع کروناویروس. بسیاری از furloughed کارگران و یا به طور موقت بسته شده است.

نیمی از ایالات متحده کسب و کارهای کوچک باید کمتر از 15 روز از نقدی بافر اگر درآمد خود را متوقف اما هزینه های ادامه داد: با توجه به JPMorgan Chase & Co. موسسه. بسیاری از شرکت ها شده است کاهش هزینه های که در آن آنها می توانند از جمله درخواست صاحبخانه برای اجاره می شکند.

وجود دارد حدود 900,000 کسب و کارهای کوچک در گرجستان به کارگیری حدود 1.9 میلیون گرجی با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک.

در حالی که SBA تعریف کسب و کارهای کوچک به عنوان کسانی که با کمتر از 500 کارمند و کمتر از 5 میلیون دلار در سال درآمد بیشتر به طور متوسط فقط سه کارمند. حدود 1.1 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک نوشته شده است هر سال در گرجستان قرار دادن آن در بالا پنج در کشور است.

بیل براون صاحب دستگاه گوارش وجود دارد میخانه در بروکهیون دارای اب و هوای تند کاهش مشتری ترافیک و سپس یک شهر-اعمال ممنوعیت در رستوران ناهار خوری که محدودیت های او را خارج و تحویل. او در حال حاضر فقط می توانید استطاعت به پرداخت چهار از 19 کارگران او بود. و حتی آنها در حال گرفتن تنها محدود شیفت.

“بسته محرک افسانه است اما چگونه به زودی می تواند ما را در دریافت پول ؟ از آنجا که بسیاری از ما نمی توانیم به پرداخت کارکنان در حالی که ما در حال انتظار برای پول” براون گفت.

حدود 25000 $از دولت خواهد بود به اندازه کافی برای پرداخت کارکنان بیشتر و خرید مقررات مربوط به جزر و مد این شرکت بیش از در حالی که برای او گفت. “کوچک رستوران های مستقل ندارد و جیب عمیق. ما لازم نیست که هر نوع از شبکه های ایمنی.”

این شهر به طور موقت waiving مالیات اموال او گفت: اما او هنوز در حال پرداخت هزینه های دیگر از جمله بیمه و برخی از حقوق و دستمزد. او همچنین در حال انتظار برای شنیدن از خود صاحبخانه.

رادنی Harrison یک آرایشگر که صاحب تثلیث آرایشگاه در لاورنسویل و حمل و نقل subcontracting شرکت گفت: او را به زودی ملاقات با حسابدار خود به بحث در مورد چگونه پیشنهاد فدرال محرک ممکن است کمک کند.

درآمد کاهش یافته 95% در هر دو خود را به عنوان کسب و کار مشتریان در خانه بمانند و مقامات توقیف امکانات خود را در حمل و نقل شرکت راه. که به معنای کمتر پول خود را برای پنج رانندگان و شش آرایشگران که اجاره فضا از او.

بخشایش وام های دولت خواهد بود بهتر از گرفتن وام او می خواهم که به شکل از چگونه به پرداخت هریسون گفت.

“من در یک موقعیت بهتر از بسیاری چون من در زمان گام های لازم برای تضمین خودم,” او گفت:. هنوز هم “اگر آن را نمی کند به نوبه خود در اطراف در یک هفته یا بیشتر من می تواند از دست دادن تمام رانندگان به مشاغل دیگر و من آرایشگران می تواند رنج می برند واقعی مشکلات.”

در سطح دولت رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به تازگی اعلام کرد که کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی می توانید برای درخواست تا 2 میلیون در کم بهره اقتصادی آسیب فاجعه وام از فدرال SBA برای پوشش ثابت بدهی حقوق و دستمزد و صورت حساب های دیگر است که می تواند پرداخت به دلیل coronavirus تاثیر است.

پیتر تامپسون یک Georgia Tech استاد که دارای تخصص در کسب و کار و کارآفرینی در میان کسانی که در حال انتظار برای دیدن جزئیات این بسته محرک اقتصادی فدرال هنوز در حال چکش از چهارشنبه. اما “قادر به دسترسی به وام های ارزان قیمت در حال رفتن به تاسیسات” برای بسیاری از شرکت های کوچک, او گفت:. “من فکر می کنم آن است که یک معامله بزرگ است.”

فرود منظم SBA وام در گذشته گاهی اوقات درگیر کوه های نوار قرمز که نا امید franchisees از, خدمتکار, تیپ گفت: بارت Puett رئیس و بنیانگذار سندی سپرینگس مبتنی بر خانه-تمیز کردن زنجیره ای.

فروش این شرکت بیش از 400 franchisees در سراسر کشور در حال خاموش شاید 30 درصد به مشتریان نگرانی در مورد داشتن دیگر مردم در خانه های خود را در طول همه گیر Puett گفت.

“کسب و کار کوچک است که همه چیز در مورد جریان وجوه نقد,” او گفت:. برای بسیاری از صاحبان در سراسر کشور بسته محرک اقتصادی “است که برای کمک به. اما شیطان در حال رفتن به در جزئیات است. این همه در مورد چگونه به سرعت صاحبان کسب و کار می توانید پول را در دست خود. چگونه کارآمد است این روند است.”

علامت Vitner ارشد اقتصاددان برای ولز فارگو اوراق بهادار گفت: حتی با پیشنهاد بسته امداد این است که خیلی دیر به دفع نسبتا تند رکود و “احتمالا خیلی دیر شده برای صرفه جویی در مقدار زیادی از مشاغل در مهمان نوازی و رستوران در صنعت” با بسیاری از کسب و کارهای کوچک. اما محرک “باید کمک به اطمینان از وقفه در رشد اقتصادی کوتاه خواهد شد.”

فدریکو “فرد” Castellucci مدیر اجرایی Castellucci گروه هتلداری با رستوران در آتلانتا دکتور و جانز کریک نیز امیدوار است این بسته فراهم می کند سریع کمک کند.

“زمان است نه در هر سمت و زمانی که همه چیز در حال تحت فشار قرار دادند و به سرعت اشتباهات ساخته شده و وجود دارد می تواند نقاط ضعف که در مردم سود کردن از محرک. با همه چیز با کروناویروس وجود دارد هیچ گزینه خوب است.”

رابرت Phalen یک سرآشپز و صاحب یک گوش گوزن در آتلانتا معتقد است پول کافی خواهد بود برای پوشش دادن عمق نیاز دارد. “در این لحظه هیچ چیز منتقل شده است بنابراین وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید اما دعا و فشار.”

— تحریریه هانری Hollis کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>