گرجستان جنوبی از دکتور چهره اتهام قتل پس از تیراندازی در نزدیکی دانشگاه

گرجستان جنوبی دانشگاه و دانشجو از دکتور دستگیر شده بود روز شنبه پس از اینکه متهم به تیراندازی مرگبار در فرودگاه در هفته گذشته.

Wanya ملک آنتونی 24 دستگیر شد توسط مارشال آمریکا در چهار جنایت از جمله قتل به مرگ 49 ساله امانوئل کنت اسمیت فرودگاه پلیس گفت: در انتشار اخبار.

فقط قبل از ظهر جمعه گذشته ماموران در پاسخ به یک پارکینگ در جورج آپارتمان کردن جنگل درایو و پیدا اسمیت که به ضرب گلوله کشته شده است آزادی گفت. مجتمع آپارتمانی آگهی منحصرا به دانشجویان و واقع شده است در نزدیکی گرجستان جنوبی را در محوطه دانشگاه.

اسمیت پس از پرواز به دشت بیمارستان.

کارآگاهان قادر به دست آوردن یک حکم جستجو برای یک واحد در Hamptons آپارتمان که منجر به Anthony به نام بودن به عنوان تیراندازی مشکوک انتشار گفت. که مجتمع آپارتمانی نیز تبلیغ شده به طور انحصاری به دانش آموزان است.

دانشگاه گفته است که آنتونی ذکر شده است به عنوان یک زمان ،

محققان به دست آمده حکم دستگیری جنایت, قتل, تشدید حمله و سرقت مسلحانه و در اختیار داشتن اسلحه گرم در حین ارتکاب جرم علیه آنتونی. چند دیگر مربوط به مواد مخدر حکم نیز انتظار در برابر آنتونی که مربوط به ماری جوانا Adderall اکسی کدون, Hydromorphone MDMA و آلپرازولام در بر داشت در Hamptons آپارتمان.

آنتونی رزرو شده بود به Bulloch زندان شهرستان که در آن او باقی می ماند و بدون پیوند با توجه به آنلاین زندان سوابق. AJC.com رسیده به دفتر کلانتر به درخواست شات لیوان خود.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با پلیس فرودگاه در 912-764-9911.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de