گرجستان بهار پیشنمایش: Quarterbacks

این هفتمین قسط در نه قسمت سری است که پیش نمایش گرجستان بهار فوتبال تمرین شروع آن نامشخص است به دلیل شیوع کروناویروس. امروز: Quarterbacks | دیروز: تنگ به پایان می رسد | فردا: گسترده گیرنده

QUARTERBACKS

که رفته: جیک فروم
چه کسی پشت: Stetson بنت D’Wan Mathis
که جدید: جیمی نیومن, Carson بک
پیش بینی استارت: نیومن

آتن – D. J. Shockley نادر است. هرگز به ذهن خود موفقیت های بزرگ به عنوان یک گرجستان کارفرمایی در اوایل 2000s یا کار بزرگ او به عنوان یک تحلیلگر فوتبال برای SEC شبکه و دیگران.

بیشتر از آن او را ملاقات جیمی نیومن.

ماه گذشته Shockley رفت به گرجستان ته-Mehre فوتبال پیچیده و ملاقات با Bulldogs’ شش اوایل ثبت نام به علاوه نیومن, فارغ التحصیل-انتقال کارفرمایی از Wake Forest.

دیگر از گرجستان بازیکنان و مربیان بسیاری از مردمی که تا به حال فرصتی برای صحبت به نیومن پس از او رو به شهر.

“آره من به او صحبت کرد و در مورد خواسته او را” Shockley گفت: در هفته های گذشته است. “او در حال حاضر گرفته شده در نوع یک نقش رهبری او را به خاطر بازی یک دسته از توپ. مردم صحبت کردم گفتن فقط از راه او خود حمل شما می توانید بگویید که او استفاده می شود به یکی از آلفا سگ در تیم است. او در آمده با یک لبه سخت در تلاش است و تلاش است برای دریافت به دانستن همه. من را دیده اند او کار کند اما او قطعا دارای ویژگی های رهبری آنها دنبال آن هستید.”

که قطعا خبر خوبی برای Bulldogs. که آیا آنها آن اعتراف نیومن به احتمال زیاد خواهد بود که جانشین به سه سال استارت جیک اساسی که تعجب چند مردمی با ترک یک سال اولیه برای ورود به پیش نویس NFL.

آه هنوز هم وجود دارد خواهد بود یک رقابت است. باید آن را به یک خوب. قطعا از آن خواهد شد راه بهتر از آنچه اساسی مواجه می شوند در بهار گذشته.

وجود دارد برخی از واقعا خوب رقبا در این سال مسابقه:

دانشجوی سال اول کارسون بک بار بود 5 ستاره چشم انداز در جکسون, ماندارین بالا و احتمالا هنوز هم باید به حال تیم خود بوده است نه خیلی بد ارشد خود را در فصل. او 6 فوت و 4 225 پوند شده است و با Bulldogs از آنجایی که آنها رفت و به نیواورلئان برای کاسه شکر پس از امضای قرارداد در ماه دسامبر.

در ضمن اشتباه اول D’wan Mathis در نهایت خوب است. 6-پا-6, 205 پوند ورزشکار از میشیگان نمی توان پاک برای تماس با ما به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از داشتن یک کیست حذف شده از مغز او در تابستان گذشته. اما او را به انجام هر چیز دیگری با quarterbacks که هرگز در عمل به هر حال.

و می گویند آنچه شما می خواهید در مورد تاریخ و Stetson بنت اختصاصی سابق راه رفتن و وارد کالج انتقال. هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا او به اندازه کافی بزرگ برای تبدیل شدن به یک ثانیه به طور منظم. اما او خواهید بود قطعا یکی از زیباترین و آشنا با “گرجستان راه” و چگونه کربی هوشمند می خواهد به کار گیرند.

اما پس از آن وجود دارد نیومن. بین خود و جسمی بلوغ تجربه گسترده او به ارمغان می آورد با او از خواب بیدار در جنگل و قرار تحرک است که گرجستان هر دو به دنبال و احتمالا نیاز با بازسازی خط حمله 6-پا-4, 230 پوند نیومن به نظر می رسد برای بررسی تمام جعبه.

که یک معامله بزرگ با توجه به گرجستان به طور کامل تجهیز نشدن جرم در این فصل است.

“کربی گفت: به عنوان به زودی به عنوان آنها پیدا کردن او در پورتال آنها رفت و به کار او” Shockley به اشتراک گذاشته. “بنابراین من فکر می کنم آنها واقعا برخی از احساسات خوب در مورد او و خوشحال به او را داشته باشد. اما من فکر می کنم همه ما می دانیم کربی هرگز می گویند کسی است’،’ من فکر می کنم او باید یک رقابت خوب با برخی از کسانی که بچه های دیگر. من فکر می کنم آنها همه فشار هر یک از دیگر و آنها نیاز به بین در حال حاضر و سقوط اردوگاه بنابراین ما می توانید ببینید که دقیقا چگونه هر یک از آنها می تواند. اما من فکر می کنم آن را نیومن کار به از دست دادن.”

در پی جنگل نیومن وارد 2018 فصل به عنوان یک پشتیبان برای سام هارتمن. نیومن آغاز شده چهار نهایی بازی پس از هارتمن مجروح شد و سپس نامگذاری شد MVP از بیرمنگام کاسه پس از پرتاب به صورت 328 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

نیومن ضرب و شتم هارتمن ورود به فصل گذشته است. با وجود اواخر فصل مصدومیت او به اتمام 60.9 درصد از خود عبور برای 2,868 متری و 26 touchdowns با 11 interceptions. او همچنین با عجله برای 574 متری و شش touchdowns. او در دو فصل به عنوان Demon Deacons’ کارفرمایی او اختصاص 45 touchdowns.

که چه ساخته شده نیومن از یک کالا زمانی که او اعلام کرد در اواخر ماه دسامبر نیت خود را برای ورود به انتقال پورتال. طرفدار فوتبال تمرکز امتیاز او را به بالا انتقال کارفرمایی در دسترس برای سال 2020 است. خود را 86.2 رهگذر امتیاز برای نیومن باعث می شود او بالاترین-رتبه بازگشت کارفرمایی در ثانیه برای فصل آینده است.

چه چیزی باعث نیومن حتی جذاب تر به Bulldogs چیزی است که او می تواند انجام دهد با پاهای خود را. در حالی که از خواب بیدار جنگل مورد استفاده او اغلب در طراحی و اجرای نمایشنامه گرجستان را بیشتر علاقه مند به توانایی های خود را به فرار از جیب. که می تواند به ویژه مهم با Bulldogs جایگزینی چهار استارت در خط حمله.

“او یک شخص بزرگ, در حال حاضر,” Shockley گفت. “من فکر می کنم که می رود تا از خواب بیدار و آنها او را مجبور به حمل توپ های زیادی است. من فکر می کنم او می دانست که او نیاز به قرار دادن در بسیاری از جرم است. اما من فکر می کنم همان چیزی که می رود برای SEC. من فکر می کنم او نیاز به رفتن به یک کمی دور برای آنچه که آنها در حال رفتن به از او بخواهید به این منطقه-به عنوان خوانده شده. اندازه او در حال رفتن به او کمک کند با آن است.”

عامل ناشناخته است که دقیقا آنچه در گرجستان جرم ممکن است نگاه مانند زیر جهت هماهنگ کننده جدید و quarterbacks مربی تاد Monken. او را مجبور شده است در محوطه دانشگاه حداقل دو ماه زمان بهار دریل دریافت در جریان است. این معلوم نیست که آیا زمان کافی برای قراضه گرجستان کل توهین آمیز سیستم و نصب خود و یا به سادگی به اندازه کافی برای او را به کشف کردن آنچه the Bulldogs انجام شده است در چند سال گذشته و نیشگون گرفتن و کشیدن آن.

منطق را تعیین می کند که Monken نشده تا به حال به اندازه کافی زمان برای تکمیل آن تغییر و تحول است. پس چه Bulldogs فراموش طی 14 شیوه و یک گرم در روز بازی این است که محدود به یک کار در حال پیشرفت است.

داشتن نیومن و سه نفر دیگر از دانش quarterbacks رقابت در طی این انتقال باید کمک کند.

“همه آنها قفل شده است و قطعا در” Shockley گفت. “من فکر می کنم همه کسانی که بچه ها را به چیزی منحصر به فرد برای این سمت است. روانی بخشی از آن و درک Monken جدید چین و چروک کلیدی خواهد بود.”

سری

دوشنبه: تیم های ویژه
شنبه: خط دفاعی

چهار شنبه:Linebackers

پنج شنبه: دفاعی پشت

جمعه: خط حمله

شنبه: تنگ به پایان می رسد

امروز: Quarterbacks
دوشنبه: گسترده گیرنده
شنبه: پشت در حال اجرا

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de