گرجستان بهار پیشنمایش: در حال اجرا پشت

این قسط نهایی در نه قسمت سری پیش نمایش گرجستان بهار فوتبال تمرین شروع آن نامشخص است به دلیل شیوع کروناویروس. امروز: پشت در حال اجرا | دیروز: گسترده گیرنده

در حال اجرا پشت

که رفته: برایان Herrien D’Andre سویفت Prather هادسون
چه کسی پشت: جیمز کوک ضمیر سفید کنی مک اینتاش
که جدید: کندال میلتون
پیش بینی استارت: سفید

آتن – گرجستان شهرت به عنوان “RBU” است عمر طولانی مشروع و به خوبی به دست آورده است. برای اولین بار در در حالی که آن را نیز در آینده به یک فصل است.

برای مطمئن Bulldogs ادامه به ثبت نام برخی از برتر پشت در حال اجرا در این کشور ارائه کرده است. اما گرجستان خواهد وارد آن بهار عمل کاملا مطمئن نیست که در آن برجسته خواهد بود و یا اینکه آیا هر یک از پشت که ممکن است پر کردن آن نقش خواهد بود قادر به حمل در مدرسه سنت غنی در موقعیت.

نامزدها قابل توجه هستند. آنها نه فقط به عنوان به عنوان ثابت گرجستان را پشت شده اند به عنوان بهار برای هفت سال گذشته. بیش از آن span the Bulldogs’ سنت شده است بیشتر در مورد عبور از باتوم از آن شده است مورد ضرب و شتم رقابت و برنده شدن در این کار در عمل است.

شما را مجبور به بازگشت به سال 2012 برای پیدا کردن آخرین بار گرجستان وارث آشکار در حال اجرا به عقب بود که به عنوان نامشخص است این سال است. و آن را می رود به طوری حل نشده که در آن سال.

اشعیا Crowell به دست آورده دانشجوی سال اول همه آمریکایی و SEC دانشجوی سال اول از سال افتخارات فصل گذشته و پدید آمده از بهار عمل به عنوان بی چون و چرای شماره 1 tailback. پس از Crowell اخراج شد و پس از یک سلاح گرم بازداشت که در تابستان وجود دارد به پایان رسید که باز رقابت در کمپ پیش فصل. معلوم شد همه حق به عنوان یک دانشجوی سال اول به نام تاد Gurley ضرب و شتم از کیت مارشال, ریچارد ساموئل و کن Malcome.

پس از انتقال رفته هموار از Gurley به نیک Chubb و سونی میشل به D’Andre سویفت.

سویفت, البته فقط سمت چپ Bulldogs اوایل سال NFL. او تایید فصل خود را از یوگا میراث. با وجود بازی تا حدودی صرفهجویی به عنوان یک پشتیبان برای Chubb و میشل به عنوان یک دانشجوی سال اول و از دست رفته قابل توجهی زمان بازی نهایی خود را در سه بازی به عنوان یک تازه وارد به پایان رسید کار خود را در رتبه هفتم تمام وقت در عجله (2,885 متری) در یوگا و او گرفتار 76 عبور برای 666 متری به رفتن با او در 25 حرفه ای touchdowns. او پیش بینی شده برای اولین بار در حال اجرا پشت کردن هیئت مدیره در ماه آوریل پیش نویس NFL.

که سمت چپ است یک میزبان از بالا شجره نامه پشت رقابت به سریع جانشین.

ضمیر سفید واجد شرایط به عنوان پشت به احتمال زیاد برای به دست آوردن باتوم بعدی. 6-پا 215 پوند دوم شناخته شده به عنوان “زئوس” به عنوان سویفت پشتیبان اصلی به سمت پایان فصل گذشته. با Swift بسیار محدود در کاسه شکر به دلیل آسیب دیدگی شانه و محافظ از پیش نویس خود را وضعیت, the Bulldogs تبدیل به سفید است. او در پاسخ با یک حرفه ای-بالا 92 متری در 18 حمل و touchdown در گرجستان 26-14 پیروزی.

سفید پایان فصل به عنوان Bulldogs’ سوم-پیشرو متهور (پشت سویفت و برایان Herrien) با 408 متری در 78 تلاش (5.2 ypc) و سه touchdowns. سابق ردیف 1-رتبه در دبیرستان فوتبال نیز پاسخ داد: هر گونه شک و تردید باقی مانده است که در مورد اینکه آیا او تا به حال به دست آورد فرم پس از تحمل دو جراحات پس از پایان فصل ارشد در لرینبرگ N. C.

اما سفید روبرو خواهد شد بسیاری از رقابت در بهار عمل. جیمز کوک افزایش junior است گرجستان متنوع ترین با 24 پذیرایی در علاوه بر این به یک حرفه ای 427 متری عجله و 6.6 متری در حمل متوسط است. Kenny مک اینتاش بسیار موثر در محدود کار به عنوان یک دانشجوی سال اول در فصل گذشته به طور متوسط یک تیم-بهترین 7.0 متری در 25 حمل و به ثمر رساندن دو touchdowns از جمله یک فصل طولانی اجرا 62 متری.

و در می آید کندال میلتون دیگری در پی استخدام با برخی 5-ستاره رتبه بندی. 6-پا-2, 216-پوند دانشجوی سال اول که با عجله برای بیش از 2800 متری و 40 touchdowns نهایی خود را دو فصل در کلویس (کالیفرنیا.) بالا پیوست Bulldogs برای کاسه شیوه به عنوان یک enrollee و انتظار می رود که به شکل به شدت در رقابت است.

یکی دیگر از پشت – 4 ستاره چشم انداز Daijun ادواردز از میلتون – را به پیوستن به این گروه این تابستان. پس این میراث در گرجستان به نظر می رسد در حال استراحت در بالای پاهای قوی.

اگر Bulldogs چوب به اسکریپت تحت مربی کربی, هوشمند, هیچ یک از این پشت خواسته خواهد شد که برای حمل یک بی اندازه سنگین بار. حتی اگر Swift به طور معنیداری بهتر از خود backfield آمپول سال گذشته او هنوز هم به پایان رسید و تنها 440 حمل بیش از کار خود را. که بسیار کمتر از بسیاری از دیگر پشت او خواهید بود به رقابت با پیش نویس موقعیت.

های بار باقی مانده یک بنای فلسفه به صورت هوشمند با توجه به پشت در حال اجرا. بنابراین کاملا ممکن است – و به احتمال زیاد — the Bulldogs می تواند یک کمیته رویکرد است.

“من می خواهم به موفقیت برای هر یکی از این بازیکنان” هوشمند گفت. “اگر هر یک از کسانی که پشت به موفقیت می تواند شما را تا پایان که در آن هیچ کس می شود 1,000 (متری) و سه یا چهار بچه نزدیک به 1000? بله. اما یک دفاع دیکته گاهی اوقات آنچه ما انجام ادبانه و از آنجا که ما به بررسی برخی از چیزهایی بنابراین شما نمی توانید آن را کنترل کنید. این کمک می کند تا اگر شما بچه ها که نوع زنگ گاو, اما من نه بازی گذشته چهار پشت.”

دوباره ناشناخته عامل جدید چگونه هماهنگ کننده توهین آمیز تاد Monken می خواهید به استفاده از در حال اجرا پشت. در حالی که شهرت خود را برای تولید مواد منفجره عبور از حمله او به طور معمول انجام می شود آن را با برخی از قوی بازی در حال اجرا در مخلوط. یوسف Randle بود 2,633 متری عجله و 38 touchdowns در سراسر Monken دو فصل به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز در Oklahoma State, به علاوه یکی دیگر از 71 پذیرایی برای 490 متری و دو نمره. در فصل آخر به عنوان Southern Miss سر مربی عقاب طلایی تا به حال دو پشت بالا از 1000 متری عجله.

هوشمند خود اصرار دارد او را واقعا نمی دانم.

“من می توانم صادقانه بگویم در حال حاضر او گفت:” در ماه گذشته. “من فکر می کنم هر کس می خواهد به شنیدن برخی از grand سخنرانی در مورد باز کردن این و انجام آن است. آنچه شما نیاز دارید این است که به مولد هجومی امتیاز و (تولید) مواد منفجره بازی می کند.”

شانس هستند که پشت در حال اجرا خواهد بود و از نزدیک درگیر در ساخت آن اتفاق می افتد. در گرجستان, آنها همیشه بوده است.

سری

دوشنبه: تیم های ویژه
شنبه: خط دفاعی
چهار شنبه: Linebackers
پنج شنبه: دفاعی پشت
جمعه: خط حمله
شنبه: تنگ به پایان می رسد
یکشنبه: Quarterbacks
دوشنبه: گسترده گیرنده
امروز: پشت در حال اجرا

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im