گرجستان بهار پیشنمایش: تنگ می رسد

این قسط ششم در نه قسمت سری است که پیش نمایش گرجستان بهار فوتبال تمرین شروع آن نامشخص است به دلیل شیوع کروناویروس. امروز: تنگ به پایان می رسد | دیروز: خط حمله | فردا: Quarterbacks

تنگ به پایان می رسد

که رفته: چارلی emery emery, الی, گرگ
چه کسی پشت: جان فیتزپاتریک Ryland Goede برت Seither
که جدید: هیچ کس برای بهار عمل
پیش بینی استارت: FitzPatrick

آتن — Ah, تنگ به پایان می رسد. هیچ موقعیت بوده و مرموز تر و یا گیج کننده به گرجستان طرفداران چند سال گذشته است.

یک بار در موقعیت قدرت های بزرگ و مجلل برای Bulldogs, نقش, تنگ به پایان می رسد قابل توجهی تغییر کرده است تحت مربی کربی هوشمند را تماشا کنید.

است که می گویند آن را یکی از مهم. تنگ می رسد’ نقش حیاتی برای اطمینان حاصل کنید. اما طرفداران عادت کرده اند به دیدن Bulldogs تنگ به پایان می رسد در مسافت ده ها تن از عبور به صورت متری و touchdowns نا امید شده اند در این راستا در سال های اخیر است.

تنگ می رسد اختصاص تنها 23 جلب فصل گذشته همان است که در سال 2017 و پایین از 45 در سال 2018 است.

چرا که تحت هوشمند, تنگ به پایان می رسد باید جایگزین fullbacks که منجر مسدود کننده در اجرای بازی. آنها همچنین انجام یک بیت خوب از محیط مسدود کردن در پاس بازی می کند به رسیور و صفحه نمایش به پشت.

آنها چند توپ پرتاب راه خود را در حال حاضر و پس از آن نه فقط به عنوان بسیاری از.

چرا تنگ می رسد نمی هدفمند بیشتر سوال است که عذاب هوشمند است.

“شما باید یک جرم ساخته شده در اطراف بازیکنان شما باید” هوشمند گفت: در پایان فصل گذشته. “پس شما را از بازیکنان شما و شما با استفاده از نقاط قوت خود را. ما باید برخی از نقاط قوت.”

هوشمند و سابق هماهنگ کننده توهین آمیز جیمز Coley نمی بینم تنگ می رسد به عنوان یک قدرت در عبور از بازی فصل گذشته. فارغ التحصیل انتقال الی گرگ led موقعیت گروه با 13 برای جلب 194 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در حالی که چارلی emery emery اضافه شده نه برای 78 و دیگری نمره.

Emery emery بود که دعوت به NFL ترکیب ماه گذشته گفت: آن را در تنگ به پایان می رسد خود را به درخواست اهداف در این بازی عبور کنید.

“ما کاهش یافته و تعداد زیادی از توپ (در سال گذشته)” emery emery گفت. “ما را اجرا نمی که نیاز داریم.”

آنچه در مورد این سال ؟ با تاد Monken پیوستن به کارکنان در ماه ژانویه, the Bulldogs خواهد شد کار خود را تحت سوم حمله هماهنگ در سه فصل. Monken سابق NFL هماهنگ کننده و جنوبی دست از سر مربی شناخته شده است برای پرتاب توپ در اطراف بسیاری در جرائم. این که آیا آن را شامل می شود تنگ می رسد باقی می ماند یک رمز و راز ورود بهار عمل.

Monken تنگ می رسد با کلیولند براونز فصل گذشته, گرفتار, تنها 29 عبور می کند. اما زمانی که او بود که در خلیج تمپا در Bucs تنگ می رسد گرفتار, 195 عبور برای 2,526 متری بیش از سه فصل و یا به طور متوسط 847 متری در هر فصل.

اما Monken هنوز برای معرفی به عموم بنابراین وجود دارد هیچ راهی برای دانستن فلسفه خود را در مورد تنگ به پایان می رسد در گرجستان است. برای لحظه ای the Bulldogs’ تعداد نازک در موقعیت. اما بر اساس استخدام و دیگر offseason حرکت می کند به نظر می رسد آنها ممکن است بیشتر درگیر.

وجود دارد دو جذاب offseason تنگ پایان ادغام در Tre’ McKitty یک فارغ التحصیل انتقال از ایالت فلوریدا و Darnell, واشنگتن, a 5-star چشم انداز از نوادا و ردیف 1-رتبه آمریکایی در این کشور است. McKitty (6-پا-5, 245 پوند) گرفتار 49 عبور برای 497 متری و دو touchdowns دو فصل گذشته با Seminoles. و واشنگتن به خوبی او را 6-7, 260 پوند و کشور را بالا تنگ پایان. آن را دنبال کنید که Bulldogs طرح به ویژگی های آنها.

اما هیچ یک از آنها در دسترس خواهد بود برای بهار و عمل است. در همین حال گرجستان را بسیار عمیق و یا تجربه در انتهای تنگ. سوم-سال دوم جان FitzPatrick وارث ظاهری در 12 تا از 14 بازی فصل گذشته به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه و در تیم های ویژه. او شروع بازکن در برابر Vanderbilt و یک پاس.

Ryland Goede و برت Seither به نظر می رسد در هر دو بازی در طول خود اشتباه فصل است. Goede که تا به حال آسیب ACL بیرون آمدن از مدرسه شده است بازی با گرجستان تیم بیس بال را بازگشت به فوتبال وقتی بهار عمل باز می شود.

Emery emery آشنا است با همه آن بچه ها و اصرار موقعیت باقی می ماند در دست خوب است. از او خواسته شد در NFL ترکیب اگر او تا به حال اگاهی چگونه تنگ می رسد ممکن است استفاده شود.

“من هیچ ایده,” او گفت:. “مربی هوشمند همیشه یک طرح برای مجموعه این تیم تا به بهترین آنها می توان به برنده شدن در بازی فوتبال. تیم و طرفداران نیاز به اعتماد که مربی هوشمند را به انجام چه چیزی بهترین را برای سازمان به نفع خود فوتبال بازی. من هیچ ایده چه چیزی او را به انجام (در جرم) اما آن خواهید بود برای دیدن در حال حاضر که من از طرفداران این تیم و یک بازیکن نیست.”

سری

دوشنبه: تیم های ویژه

شنبه: خط دفاعی

چهار شنبه:Linebackers

پنج شنبه: دفاعی پشت

جمعه: خط حمله

امروز: تنگ به پایان می رسد
یکشنبه: Quarterbacks
دوشنبه: گسترده گیرنده
شنبه: پشت در حال اجرا

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de