گرجستان دولت به دنبال پر کردن یک جای خالی در خط حمله

وجود دارد برخی از مشخصات بالا موقعیت برای grabs در گرجستان امور خارجه تیم ملی فوتبال که مهمترین آنها در حوزه کارفرمایی. اما هر کس را بدست آورده است که کار قبل از فصل باز می شود در ماه سپتامبر را به نفع عامل پشت با تجربه خط حمله.

در طول یک مختصر بهار عمل Panthers جستجو برای یک استارت و تطبیق پذیری بیشتری در خط حمله. چهار نقطه در اثبات دست از جانبازان با مقدار زیادی از تجربه بازی در ترانشه.

پلنگ بازگشت چپ گارد Shamarious گیلمور (6-پا-3, 288) و راست گارد پت Bartlett (6-3, 288) مرکز ملک سامتر (6-1, 295) و حق مقابله با تراویس گلوور (6-6, 330). تنها همه کنفرانس انتخاب شکارچی اتکینسون فارغ التحصیل از این گروه است که به کمک پلنگ مجموعه, مدرسه, سوابق عجله متری (3,141) مجموع جرم (5,818 متری) و امتیاز (406).

“این یک چیز بزرگ به همراه چهار نفر از پنج پشت” گیلمور گفت. “ما در حال حاضر تولیدات. ما فقط باید برای اضافه کردن که یک قطعه کلیدی و آن را مانند آن را فقط شروع شده توسط خودمان. در سال گذشته این بود که ما و بچه های جوان پس از آن فقط آنها را پله به آن نقش و اتصال مانند یک خانواده است.”

گیلمور را آغاز کرده است 37 مستقیم بازی است و سه بار All-Sun Belt انتخاب. گلوور شروع هر بازی در سال 2019 شد و انتخاب به عنوان دانشجوی سال اول همه-امریکا. بارتلت ساخته شده است 19 مستقیم شروع می شود و هر ضربه محکم و ناگهانی از جمله نقاط اضافی و تیم های ویژه — در همه اما سه بازی. سامتر بود محترم ذکر است تمام کنفرانس را آغاز کرده است و 18 مستقیما در مرکز.

خط حمله مربی توماس Austin موافقت کرد که پیدا کردن یک جایگزین برای اتکینسون مهم بود اما او در فرایند آموزش متقابل بازیکنان در موقعیت های مختلف. گیلمور را دیدم برخی از زمان در مقابله با فقط در مورد او به اسلاید در اینجا مانند او دو سال پیش در برابر گرجستان جنوبی.

“ما در حال تلاش برای ایجاد برخی از رقابت و نگه داشتن آنها را کمی ناراحت کننده” Austin گفت. “ما در حال تلاش برای چرخش آن دسته از بچه ها تا آنجا که ما می توانیم و کار های مختلف ترکیب قرار گرفتند.”

اولیه نامزدها در بهار بودند junior کانر رابینز (6-9, 310) و رشته Despelado Alexandre (6-5, 285) و Johnathan باس (6-4, 290).

“آن سه بچه شده ترین فوتبال بدست بسیاری از تکرار” Austin گفت. “آن را در مورد گرفتن بهترین پنج بچه ها در این زمینه است.”

گیلمور می داند چگونه با تجربه خط حمله می تواند کمک به هر کس که برنده کارفرمایی کار باز مانده توسط فارغ التحصیلی از دن اللینگتن. بهار تمرین به پایان رسید قبل از شروع کارفرمایی می تواند تاسیس. جمیل محمد اشتباه اول انتقال از Vanderbilt و درست دانشجوی سال اول Mikele Colasurdo در حال رقابت برای این کار در برابر holdovers Cornelious قهوه ای و Keirston هاروی.

این گروه هفت در کل بازی از تجربه و چهار قهوه ای و سه برای هاروی — و قطعا نیاز به کمک از آن, خط حمله.

“همه ما کمک خواهد کرد که او را بسیاری” گیلمور گفت. “اگر ما تا به حال یک جوان, O -, خط, پس از آن وجود خواهد داشت یک کل بسیاری از اشتباهات. با حفاظت از بزرگ به جلو از بچه های قدیمی تر و فقط ما چیدن او را — چون ما تمام شده است در کفش خود را به عنوان اولین بازیکن سال — آن را فقط به حمایت از او و نگه داشتن او را راحت در آن وجود دارد.”

آستین گفت: “من فکر می کنم که کمک می کند. هر زمان ما می تواند برخی از چیزهایی که خاموش کارفرمایی و مرکز کنترل برخی از کسانی که همه چیز آن کمک می کند. من می خواهم به چرخش بچه ها در آن وجود دارد, اما همچنین ما باید برای محافظت از کسانی که quarterbacks.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>