گرجستان دولت از دست می دهد قبل از اولین sellout جمعیت از فصل

آن زمان تاسف برای دولت گرجستان به یکی از بدترین بازی تیر اندازی از فصل.

بازی خود را بزرگترین رقیب قبل از اولین sellout از فصل در GSU ورزش عرصه Panthers بازی از پشت تمام شب شات 34.8% از کف و دچار 79-70 دست دادن به گرجستان جنوبی در روز جمعه.

“این ناامید کننده ترین تلاش ما داده ام در تمام طول سال” دولت گرجستان مربی راب Lanier گفت. “ما شده است در بعضی از بازی ها مثل این اما ما همیشه پیدا کردن یک راه برای مبارزه با به عقب.”

این سومین مستقیم از دست دادن برای Panthers که از دست رفته دو بازی هفته گذشته در یک سفر جاده ای از طریق تگزاس, و کاهش یافته و به جایگاه چهارم در خورشید کمربند. گرجستان جنوبی نقل مکان کرد و به مقام سوم با پیروزی.

“امشب خیلی خوب نمایشگاه از فقدان رهبری در داخل تیم و مسائل ما در حال تلاش برای توسعه” لنیر گفت. “و (گرجستان جنوبی) بهتر بود آماده تر و سخت تر و با اعتماد به نفس بیشتر. آنها با احساس هدف و سزاوار آنها مقدار زیادی از اعتبار امشب. ما باید در آینه نگاه کنید و نگه دارید بهتر است.”

امور خارجه گرجستان ساخته شده تنها 23 66 از میدان بدترین حالت آن تیراندازی شب برابر خورشید کمربند حریف. اگر شما کسر 7-برای-10 تلاش از پیشرو گلزن جاستین رابرتز که تا به حال 21, پلنگ’ تیراندازی در صد آبشار تمام راه را به 27.1%.

پلنگ نمی تواند خرید یک 3-اشاره گر یا. گرجستان دولت بود 10-برای-32 با 5-برای-8 تلاش رابرتز تنها بازخرید نقطه.

پلنگ (18-11, 11-8 خورشید کمربند) نیز 15 امتیاز. پنج ریباند و چهار دزد از کین ویلیامز. نلسون فیلیپس و دیمون Wilson هر نمره 11.

گرجستان جنوبی (18-12, 12-7) رو غالب در داخل عملکرد از 6-پا-7 ارشد اشعیا کرولی که تا به حال 18 امتیاز 6-برای-8 تیراندازی هشت ریباند و سه پاس گل و دو دزد و دو بلوک. آیک اسمیت اضافه شده 15 امتیاز و شش ریباند Calvin Wishart 12 به ثمر رساند و شمعون کارتر به ثمر رساند 11 امتیاز.

“این خواهد بود چیزی به خاطر تلاش وجود دارد” لنیر گفت. “آن نیست که حمل بیش از آنچه ما در عمل و در گرمای بازی ما هرگز واقعا اعدام آنچه که ما در حال تلاش برای انجام.”

گرجستان جنوبی بیرون آمد و به گل اول چهار سبد ساخت آن 9-0 در الیاس McCadden 3-اشاره گر. Georgia State قطع منجر به 3 زمانی که فیلیپس خشک 3-اشاره گر اما نمی تواند هیچ کمکی – تنظیم یک روند برای بقیه ی بازی ها.

گرجستان جنوبی تا به حال 10 نقطه سرب پس از اسمیت لیآپ در 9:56 ساخته است 25-15 اما دولت گرجستان با استفاده از یک 9-0 اجرا برای کاهش حاشیه به 25-24 در Roberts’ بلوز با 6:24. پلنگ هرگز نمی تواند از طریق شکستن و گرجستان جنوبی استفاده می شود اواخر 8-0 اجرا به 39-31 شود در حاصل کار دو تیم.

همان سناریو بازی در اوایل نیمه دوم. Georgia State درو به درون 41-38 در جاش Linder را لیآپ اما گرجستان جنوبی outscored پلنگ 19-7 – که شامل یک 9-0 اجرا – نگاهی به 15 نقطه برتری 7:21 باقی مانده است.

امور خارجه گرجستان طرفداران در اطراف گیر امید به دیدن پلنگ تکراری تلاش خود را در اولین دیدار مقابل گرجستان جنوبی, زمانی که آنها پاک شده 14-نقطه کسری در فینال 13 دقیقه در راه به یک 82-77 برنده شوید. اما گرجستان دولت هرگز نمی تواند نزدیک تر از هشت امتیاز.

Georgia State پخش نهایی خود را به طور منظم فصل بازی روز سه شنبه مقابل لیگ پیشرو سنگ کوچک.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im