گرجستان دولت باید برنده رقابت بازی را به نگه داشتن فصل زنده

سوم تجدید رقابت بین گرجستان و دولت گرجستان جنوبی حمل اضافه شده اهمیت است.

بازنده از چهار خورشید کمربند کنفرانس مسابقات چهارم در گرجستان کشور (7 p. m., ESPN-Plus) را باید فصل خود را به پایان رسیده است. برنده پیشرفت بازی به طور منظم فصل قهرمان لیتل راک در مرحله نیمه نهایی روز شنبه در نیواورلئان.

“ما یک بازی خانگی و بچه ها هیجان زده در مورد این که” Georgia State مربی راب Lanier گفت. “این یک فرصت بزرگ برای ما است.”

شماره 4-کشت خارجه گرجستان (19-12) و شماره 5-کشت گرجستان جنوبی (19-13) تقسیم خود را به طور منظم فصل جلسات. Georgia State برنده 82-77 در استیسبرو در Jan. 25 و گرجستان جنوبی برنده 79-70 در آتلانتا در فوریه. 28. این سومین بار در پنج فصل رقبا را ملاقات کرد در این کنفرانس مسابقات با دولت گرجستان برنده شدن هر دو.

گرجستان دولت دست به گرجستان جنوبی شد قابل توجه به دلیل کمبود انرژی نشان داده شده است در دادگاه. آن را ضروری شدید ترین عمل های نجومی و منجر به پیروزی بیش از لیتل راک در فصل آخر.

“خوب بود به احساس می کنم مثل ما پیر شویم دوباره به خصوص قبل از ما به مسابقات” ارشد دیمون ویلسون گفت:.

ویلسون یکی از چهار پلنگ در دو چهره; او به طور متوسط 11.2 امتیاز و 4.9 پرتاب ریباند. تاریخ کین ویلیامز رای دادند تمام تیم دوم کنفرانس منجر تیم با 14.6 امتیاز و 4.4 کمک می کند. کوری آلن میانگین 13.7 امتیاز و جاستین رابرتز, یک سوم تمام تیم-کنفرانس انتخاب کنید به طور متوسط 13.5 امتیاز.

گرجستان جنوبی دارای یک جفت از همه-کنفرانس بازیکنان در Quan جکسون (دوم تیم) و آیک اسمیت (سوم تیم). اسمیت آگهی های این تیم در به ثمر (14.1 امتیاز) و به طور متوسط 5.5 ریباند. جکسون به طور متوسط 13.5 امتیاز و 4.5 ریباند. اشعیا کرولی (13.3 امتیاز) و الیاس McCadden (10.7 امتیاز) نیز به طور متوسط دو چهره است.

گرجستان جنوبی تا به حال به شکست لوئیزیانا-لافایت در روز دوشنبه برای رسیدن به یک چهارم نهایی. عقاب شد در بزرگ مشکل رفتن بدون گل برای اولین بار 6:28 نیمه دوم و انتهایی 16 در نیمه دوم و توسط 10 با 6:44 چپ قبل از آمدن برای یک 82-81 برنده شوید.

دیگر چهارم بازی شماره 6-دانه آپالاچی دولت در شماره 3 ایالت تگزاس با برنده پیشبرد بازی شماره 2-بذر South Alabama.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im