گرجستان دولت نلسون فیلیپس نیست ترس به گام تا و بازی بزرگ در لحظه ای بزرگ است.

ورزشی دوم از ورنر رابینس آن را دوباره شنبه و کمک به گرجستان دولت به 92-80 برنده بیش از Coastal Carolina در GSU ورزشی آرنا.

زمانی که Chanticleers در تلاش بودند به تراشیدن دور در گرجستان دولت پس از 16 نقطه سرب فیلیپس وجود دارد پاسخ دهند. با 5:26 چپ فیلیپس در زمان عبور از کوری آلن به گوشه سمت چپ و به خاک سپرده شد 3. پس از Coastal Carolina گل او ایستاده بود در همان نقطه آلن او را یافت و دوباره و فیلیپس زدم دیگری است. این منجر شد به 12 و منجر هرگز آغشته به زیر 10.

“نلسون با استعداد مرد” Georgia State مربی راب Lanier گفت. “بنابراین من تعجب نیست که او به خوبی بازی می کند. در نهایت در خود بازی را به کم کردن سرعت برای نلسون و او را به تکیه انحصاری بر او ورزشکاری و غرایز و او را به رشد از نظر روانی او را به دامنه از این بازی است.”

فیلیپس 20 امتیاز به ثمر رساند و یکی از چهار بازیکن در دو چهره است. ارشد دیمون ویلسون ثابت نفوذ در دادگاه هنگامی که چیزهای خطرناک به ثمر رساند 20 امتیاز جاستین رابرتز اضافه شده 17 امتیاز و شش پاس گل و کین ویلیامز تا به حال 15 امتیاز و یک تیم بالا هفت ریباند.

Georgia State (18-9, 11-5 خورشید کمربند) بهبود خانه خود رکورد به 11-1 و avenged زودتر از دست دادن در Coastal Carolina. پیروزی نگه می دارد Panthers در جایگاه دوم در این کنفرانس است.

Coastal Carolina (13-14, 6-10) رو اجراهای ستاره ای از نگهبانان DeVante جونز که تا به حال 23 امتیاز نه کمک و شش ریباند و Garrick سبز که به ثمر رساند 17.

“تا آنجا که به کنفرانس بازی می رود احساس می کنم مثل این آخر هفته ما بهبود یافته ام بیشتر از هر آخر هفته از کنفرانس فصل” لنیر گفت. “ما بیرون آمد و با انرژی بزرگ در روز پنج شنبه (علیه Appalachian State) و من فکر کردم ما به دنبال آن است که برای اکثر.”

گرجستان دولت رسید جلوتر پشت 8-0 اجرا – کمک وادار چهار Coastal Carolina گردش – که به Panthers یک 24-15 منجر شود. امور خارجه گرجستان در نهایت ساخته شده است 10-نقطه سرب بر ویلسون سبد 6:07 باقی مانده است.

این تیم دو بزرگ مردان رو به اندکی dustup در اواخر نیمه اول. ساحلی کارولینای لوی طبخ فربه 6-پا-10, 280 پوند junior شد پاکسازی ارتجاعی و گرجستان دولت Jalen توماس سالم 6-10, 210 پوند دانشجوی سال اول با آرنج راست. طبخ شد متهم با یک آشکار-1 ناپاک و توماس ارزیابی فنی برای واکنش خود پس از حادثه. توماس ساخته شده هر دو پرتاب آزاد خود و DeVante جونز ساخته شده یکی از دو Coastal Carolina ترک خارجه گرجستان با 43-30 منجر شود.

پلنگ led 43-32 در حاصل کار دو تیم.

امور خارجه گرجستان به رهبری 16 در 12:28 سمت چپ زمانی که فیلیپس سابقه از دست رفته رایگان پرتاب و آن را از طریق یک 63-47 منجر شود.

Coastal Carolina آمد به دو برابر وضعیت منجر به شش نهایی زمان در 74-68 در تیم Ceaser 3-اشاره گر. آغاز شده است که یک 12-4 که شامل دو treys از فیلیپس و چهار رایگان و پرت از ویلسون.

“ما تا به حال برخی از ساقط مانند ما به طور معمول انجام دهید” لنیر گفت. “ما هنوز هم اتاق را برای رشد, اما من دوست دارم این انرژی در داخل تیم ما و نگرش آنها را به جلو رفتن. من فکر می کنم ما باید یک فرصت برای حفظ و بهبود در حال حاضر.”

امور خارجه گرجستان در جاده ها این هفته در آرلینگتون تگزاس و ایالت تگزاس قبل از آمدن به خانه به فصل برابر رقیب گرجستان جنوبی که آنها در نظر گرفته شده در این کنفرانس لیگ برتر و پیشرو در آرکانزاس-Little Rock.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im