گرجستان دولت Michael Hall: از قرض cleats به مقدم از coronavirus

در تابستان سال 2009 Michael Hall در تلاش بود برای گرجستان دولت راه اندازی تیم فوتبال در یک جفت از cleats که متعلق به پسر عموی خود را.

قرض گرفته شده cleats شد یک اندازه بیش از حد بزرگ است اما او هنوز هم قادر به نمایش این سرعت که او را یک کلید مدافع در Panthers’ برای اولین بار دو تیم در سال 2010 و 2011.

یک دهه بعد سالن با استفاده از استعدادهای مختلف در خط مقدم در مبارزه با COVID-19 به عنوان یک دهان و فک و صورت جراحی مقیم در دانشگاه هاوارد بیمارستان در واشنگتن ،

“جراحی فک و صورت دندانپزشکی تخصص انشعابات که تفاوت بین پزشکی عمومی و دندانپزشکی” هال گفت. “ما مبتنی بر بیمارستان و ما در انجام بسیاری از تروما مبتنی بر عمل جراحی سرطان مبتنی بر عمل جراحی چیزهایی که از طبیعت, اما ما نیز خود را انجام دهید رایج درمان های دندانپزشکی مانند کشیدن دندان و ایمپلنت های دندانی است.”

اما در این زمان بی سابقه همه پرسنل پزشکی بوده است داوطلب خدمت سربازی.

“من خیلی در مقدم,” او گفت:. “در سراسر کشور وجود دارد کمبود پرسنل بهداشت و درمان برای مقابله با نبرد در برابر این همه گیر جهانی است, بنابراین بسیاری از ما در حال چرخش و حرکت به خط مقدم برای کمک به همکاران ما.

“در حال حاضر من صرف اکثریت از وقت من در بخش اورژانس انجام این کار از یک پزشک عمومی با دیدن و درمان بیمارانی که در روزانه.”

نسل اول کالج, دانشجو, سالن خود را به دست آورده کارشناسی و کارشناسی ارشد در فیزیولوژی ورزش در گرجستان دولت است. پس از اتمام دکتر دندانپزشکی در آگوستا دانشگاه او در سال دوم از چهار سال اقامت. او سپاسگزار برای آموزش پزشکی را قادر می سازد که او را به کمک به دیگران در این زمان بسیار مهم.

“من عزیزترین امیدواریم که ما می تواند کمک به مردم به عنوان بسیاری از ما می توانیم و در ادامه برای محافظت از کسانی که در حال ایستاده در خط مقدم تلاش برای کمک به با این, علت,” او گفت:.

“این تجربه یک عمر است. فروتنی آن است در بسیاری از راه های که من به اندازه کافی خوش شانس به آموزش داده شده است به ابزار در بحران جهانی است که می گذرد. من بسیار سپاسگزار برای این فرصت.

“این است که قلمرو ناشناخته برای کسی مثل خودم که بسیار جدید است به این حرفه و حتی برای کسانی که دارای تجربه. شما باید یک کمبود عادی تجهیزات حفاظت شخصی است که معمولا به آسانی در دسترس است و شما باید تغییرات در پروتکل نه تنها در داخل بیمارستان اما با چیزهایی که موظف و توصیه شده توسط محلی و دولت های ملی است.”

به کسانی که فوق العاده جادار cleats قرض گرفته شده از پسر عموی خود را نیک McRae یک بازیکن فوتبال در Georgia Tech.

“من تا به حال پا به دور از فوتبال به تمرکز بر روی اینکه نسل اول دانشجو” گفت: سالن که برنده دولت عنوان در دوبلین (Ga.) بالا در سال 2006. “من دبیرستان مربی تیم فوتبال راجر هولمز با من تماس درباره گرجستان دولت شروع یک فوتبال, برنامه و به من گفت که در تماس با کادر مربیگری.”

که به رهبری او را به شرکت در یک ازمایش های انجام شده در ماه اوت سال 2009 در Panthers’ را تغییر تمرین درست مجاور به مارتین لوتر کینگ جونیور دبیرستان.

“من تا به حال لمس یک فوتبال در یک زن و شوهر از سال, بنابراین من می دانستم که من می تواند زنگ زده اما من با اعتماد به نفس در سرعت” در سالن گفت.

اعتماد به نفس خود را تایید شد سر مربی لایحه کاری که گفت: “شما در حال رفتن به بازی linebacker.”

هال گفت که کاری بود و به همین دلیل او تصمیم گرفت تا در این چالش بازی فوتبال کالج است. “چیزی فقط احساس راست در مورد راه مربی کاری با نزدیک شدن همه چیز. من واقعا دوست داشتم او پدری رویکرد و توانایی های خود را به ارتباط برقرار کردن با مردم در راه معنی دار.”

نه تنها سالن کسب یک نقطه در این تیم است اما او ساخته شده برای اولین بار در مقابله با دولت گرجستان, تاریخچه یک توقف در 12-خط محوطه در Panthers’ اولین کیکآف در افتتاحیه بازی پیروزی بیش تر در سپتامبر. 2, 2010.

“به یاد ماندنی ترین قسمت از فصل اول این بود که بازی اول” تالار گفت. “فقط دیدن شهر و دانشگاه به عنوان یک کل تجمع در اطراف ما به کارها آغاز شده است.

“این فرصت را به بازی در دانشگاه آلاباما دیگری بود لحظه به یاد ماندنی. ما تا به حال شانس به یکی از بزرگترین مراحل در فوتبال کالج است. با وجود راه این بازی معلوم شد وجود ندارد هر کسی که خجالتی بودن وجود دارد.”

دیگر دارای نعمت غیر مترقبه, البته, دردناک, لحظه چراغ سالن به مسیر کار خود را.

او cracked دندان در حال بازی فوتبال, و او بسیار تحت تاثیر قرار با مراقبت که او از تیم دریافت دندانپزشک و سپس جراح دهان و دندان که انجام شده خود را در کانال ریشه است که او تصمیم گرفت به دنبال جراحی فک و صورت.

سالن امیدوار به بازگشت به آتلانتا به عمل پزشکی است.

“آتلانتا دارای جایگاه ویژه ای در قلب من به دلیل ریشه های من در شهرستان,” او گفت:. “من بسیار نزدیک روابط شخصی نه تنها من برادری در گرجستان دولت و بدیهی است که برنامه فوتبال اما به گرجستان دولت به عنوان یک کل.

“گرجستان دولت نهادی است که در زمان من به عنوان یک کودک و به من فرصت و منابع به پدر خودم به من همیشه می خواستم برای تبدیل شدن به. من همیشه می خواهم به نزدیکی امور خارجه گرجستان و من همیشه می خواهید به ماندن بگیرید به طور فعال درگیر در آنچه در گرجستان دولت تولید و جایی که آنها می رویم در آینده است.”

این داستان منتشر شده است با کسب اجازه از دولت گرجستان ورزشی Communicatons.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de