گرجستان دولت Stephens-مک کوئین کار بر روی تبدیل شدن به یک آواز رهبر

Trajan Stephens-مک کوئین برنامه ای برای استفاده از صدای خود را به عنوان به خوبی به عنوان مهارت های فیزیکی خود را برای کمک به بهبود کیفیت امور خارجه گرجستان دفاع فصل آینده است.

قبل از لغو بهار عمل Stephens-مک کوئین حال تبدیل شدن به یک جدید آوازی رهبر برای Panthers. این تیم بالا tackler در سال 2019 در آغوش نقش خود را افزايش رهبری و مشتاق برای تبدیل شدن به یک نیروی هدایت در دفاع.

“ما قطعا رو رهبران جدید در حال ظهور ساخت ما را امتحان کنید را به گرد هم می آیند به عنوان یکی از این سال” Stephens-مک کوئین گفت: پس از آن. “پس از در نظر گرفتن یک حد مرگ به اد Curney (که فارغ التحصیل) آن را من در سال گذشته و من نیاز به صدای صحبت کردن در هر عمل و حال کسی که به ارمغان می آورد انرژی از زمان ما در اینجا تا زمانی که ما را ترک کنند. و من عاشق آن بچه ها پس من و حمایت من به طور کامل و به من محبت ارشد تجربه است.”

شارلوت بومی یک نسخه پشتیبان تهیه در داخل linebacker در طول دو فصل اول اما شکوفا به عنوان یک تازه وارد. او رهبری تیم را در پردازد (110) سقوط تنها شش توقف کوتاه تک فصل رکورد تعیین شده توسط جوزف پترسون در سال 2015 و تا به حال 8.5 پردازد برای از دست دادن. او در رتبه پنجم خورشید کمربند کنفرانس با 8.5 تکل در هر بازی.

Stephens-مک کوئین بهترین تلاش خود آمد و در یک شب بارانی در برابر ارتش در گرجستان دولت در ورزشگاه. او مجموعه ای مدرسه رکورد با 20 پردازد و 10 از آنها انفرادی متوقف شده بود و به نام خورشید کمربند دفاعی بازیکن هفته. آن را یکی از چهار بازی که در آن او تا به حال دو رقمی پردازد.

بر خلاف برخی از بازیکنان مدرن ترجیح می دهند که برای جلوگیری از تماس Stephens-مک کوئین (6-پا-1, 230 پوند) از آن لذت می برد. که تمایل همراه با سرعت خود را و غرایز او را می سازد ایده آل وسط linebacker.

“بودن در وسط میدان به من می دهد انحراف به حاشیه, به حاشیه, به پیدا کردن فوتبال و پیگیری آن را به بهترین توانایی من,” او گفت:. “و بازی-تماس من را در یک موقعیت عالی را بازی می کند. شما رو به یک بینی برای فوتبال, اما همچنین درک درستی از بازی … پایین و فاصله که در آن ما در این زمینه هستند.”

Stephens-مک کوئین یکی از هشت دفاعی استارت که بازگشت در سال 2020 است. این گروه مصمم است برای کمک به بهبود کیفیت کلی از دفاع که به پایان رسید و هشتم در 10-تیم خورشید کمربند کنفرانس در مجموع دفاع در سال 2019 اجازه می دهد 455.5 متری در هر بازی.

او می خواهد پیوست بازگشت خارج linebackers ویکتور Heyward (70 پردازد), Jhi-Shawn تیلور (40 پردازد) و اردن Strachan, که از دست رفته در فصل گذشته با مصدومیت پس از بازی از 12 بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول. جلو تیم بازده ثابت nose guard afra schimming-chase ویلسون و پایان حمله کننده Hardrick ویلیس این تیم را اخراج کرد.

“هر کس می خواهد برای دریافت بهتر” Stephens-مک کوئین گفت. “با استعداد ما, ما می خواهیم به واقع بود به جای اینکه به دنبال بر ما مانند جرم حمل این تیم است. ما قطعا رو رهبران جدید در حال ظهور ساخت ما را امتحان کنید را به گرد هم می آیند به عنوان یکی.”

پلنگ باز فصل هفت. 5 برابر موری دولت است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im