گرجستان مقابله با بني اسرائيل ویلسون همچنین برداشت در دور اول

Wilson شد Bulldogs دوم اول طفیلی — و دوم مقابله با — انتخاب شده در پنجشنبه پیش نویس NFL.

6-پا-6, 350 پوند اشتباه دوم از بروکلین, n. y. رفت به Tennessee Titans با 29 را انتخاب کنید به طور کلی. که 25 لکه های بعد از خود را دوست و linemate در گرجستان اندرو توماس رفت چهارم به New York Giants.

هر دو تکل شدند به گرجستان سابق خط حمله مربی سام پیتمن. پیتمن نامگذاری شد, آرکانزاس, سر مربی تیم در ماه دسامبر.

با وجود امضای قرارداد با گرجستان را به عنوان یک ستاره 5-چشم انداز از پلی دبستان کشور روز مدرسه در سال 2017, Wilson شد redshirted او دانشجوی سال اول فصل در آتن. پس از رسیدن به بیش از 350 پوند ویلسون به حال یک زمان سخت تنظیم به گرجستان خفقان گرما و رطوبت در اولین فصل اردوگاه.

جالب آن بود که توماس ضرب و شتم ویلسون برای حق-مقابله با کار. پس از سمت چپ مقابله با بني اسرائيل وین فارغ التحصیل شد و پیش نویس در دور اول توسط New England, توماس نقل مکان کرد و به مقابله با چپ و ویلسون در زمان بیش در حق مقابله با جایی که او تحت سلطه در اجرای بازی. ویلسون آغاز شده و در تمام 25 بازی او پس از آن از دست رفته سه فصل گذشته با آسیب مچ پا.

دور اول به پایان رسید پنج شنبه شب بدون هر گونه گرجستان بازیکنان انتخاب شده است. بسیاری از کارشناسان پیش نویس پیش بینی شده در حال اجرا بازگشت D’Andre سریع به عنوان یک mid-اولین کسی که دور میزند. اما قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs انتخاب LSU را کلاید ادواردز-Helaire با انتخاب نهایی از باز کردن دور ساخت و او را تنها در حال اجرا پشت به در باز کردن 32 میدارد.

>> SEC دارای سابقه 15 میدارد دور اول

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>