Georgia Tech آگهی تاد Stansbury امید بهار ورزش رزومه زمانی که امن

در بیانیه ای که منتشر شد بعد از ظهر جمعه, Georgia Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury حمایت از لغو و تعلیق از حوادث و فصل است که تحت تاثیر فن آوری ورزشکاران در پی گسترش COVID-19.

در همان زمان در های ناامیدی خود را برای کت زرد ورزشکاران در ورزش های زمستانی که فصل به پایان رسید زودتر از موعد او به صدای به این احتمال که کت بهار و تیم های ورزشی که فصل شده اند به حالت تعلیق توسط ACC قادر خواهد بود تا در نهایت رزومه.

Stansbury گفت که او “بسیار نا امید برای ما بهار ورزشی دانشجویان ورزشکار که فصل در حال حاضر در حال برگزاری است و امیدواریم که از آن خواهد شد امن و مناسب برای آنها را به از سرگیری رقابت های این فصل بهار است.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

Tech زمینه هفت تیم که در رقابت بهار – بیس بال, گلف, بیسبال دارای توپ نرم, مردان و زنان تنیس و مردان و زنان پیگیری است. اعضای شنا/غواصی و سرپوشیده دو و میدانی تیم تا به حال برای واجد شرایط مربوطه NCAA قهرمانی و تیم بسکتبال زنان بود به امید postseason مسابقات اسکله.

در مصاحبه روز شنبه با “پکر و دورهام” نشان می دهد در ACC شبکه Clemson مدیر ورزشی سابق Tech آگهی دن Radakovich مشترک مانند تمایلات گفت: “(من) نگاه به جلو به این مکالمات قادر به آمدن به عقب و دیدن اگر وجود دارد هر گونه امکان حفظ کمی (بهار) فصل اما اگر نه که خوب است.”

در روز پنج شنبه ACC معلق “تمام ورزشی و فعالیت های مرتبط” تا اطلاع ثانوی ترک باز احتمال این که بهار ورزش در نهایت می تواند ادامه. این یک تضاد بزرگ ده که روز شنبه لغو تمام بهار رقابت های ورزشی از طریق پایان از کسانی که ورزش’ فصل است. آن را به دنبال تصمیم مشابه توسط آیوی لیگ در روز چهارشنبه. NCAA نیز لغو تمام باقی مانده قهرمانی حوادث از طریق پایان سال تحصیلی است.

ACC موضع که به حالت تعلیق در رقابت های رسمی و سازمان یافته عمل جذب و مشارکت در مسابقات قهرمانی NCAA بود شبیه به دیگر قدرت همایش علاوه بر بزرگ ده. Pac-12 لغو تمام مسابقات لیگ و قهرمانی حوادث تا اطلاع ثانوی. SEC معلق به طور منظم فصل رقابت های عضو در دانشگاه ها و کنفرانس قهرمانی حوادث تا مارس 30.

بزرگ 12 به حالت تعلیق همه به طور منظم فصل مسابقات و خارج-استخدام دانشگاه و خارج از فصل تمرین تا 2 مارس.

جایگزین گزینه این است که در بازی به اعطای بهار-ورزشی ورزشکاران اضافی فصل به رقابت بپردازند. با توجه به توییت جمعه از جانباز کالج بسکتبال خبرنگار جف سالار NCAA شورای هماهنگی کمیته تا به حال “موافقت برای اعطای کمک برای استفاده از یک فصل از رقابت برای دانشجو-ورزشکاران که برای شرکت در بهار ورزش است.” راه حل های ممکن برای ورزش های زمستانی ورزشکاران نیز به بحث گذاشته شود.

چنین سیاستی ممکن است تصویب تنها در صورتی بهار فصل شد نمی توان در همه, اما پس از آن خواهد اعطای نهفته ورزشکاران کل فصل بهار در سال 2021.

Stansbury کامل بیانیه:

“سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران کارکنان و کل جامعه ما است و همیشه خواهد بود اولویت ما است. این بی سابقه است بحران بهداشت عمومی و چیزی است که بر زندگی مردم بسیار بزرگتر از راه ورزش است. من به حمایت از اقدامات گرفته شده برای اطمینان از سلامت و ایمنی در طول این زمان به چالش کشیدن و درک کنند که ما باید انجام بخشی خود را برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر.

“که گفت: من دل برای ما زنان, بسکتبال, شنا و غواصی و سرپوشیده دو و میدانی دانشجو-ورزشکاران-به ویژه سالمندان — که فصل به پایان رسید قبل از آنها تا به حال شانس خود را برای رقابت در مسابقات ملی مربوطه. من نیز بسیار نا امید برای ما بهار ورزشی دانشجویان ورزشکار که فصل در حال حاضر در حال برگزاری است و امیدواریم که از آن خواهد شد امن و مناسب برای آنها را به از سرگیری رقابت های این فصل بهار است.

“به عنوان رئیس جمهور (فرشته) Cabrera گفت: دیروز این مشکل و استرس بار برای کل جامعه ما به خصوص ما دانشجو بدن. ما را حمایت ما دانشجو-ورزشکاران و کل جامعه ما را در هر راه که ما احتمالا می تواند به ما در حرکت این بار تلاش.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im