Georgia Tech ایجاد شده در اواخر فصل شارژ, ضربان پیتسبورگ

جیمز بانک ها ساخته شده آخرین بازی خانگی, تعداد, و به طوری که تیم خود را. مصرف McCamish غرفه دادگاه برای نهایی خود را در Georgia Tech, بانک دفاعی نیروی. او به چالش کشیده عکس پایین کشیده ریباند و به طور کلی ساخته شده جرم محاکمه برای پیتسبورگ.

به همین ترتیب او کت زرد هم تیمی های دو روز پس از یادگیری است که آنها نمی خواهد شرکت در postseason به عنوان مدیر ورزشی تاد Stansbury تصمیم به قبول NCAA را postseason بان در ابتدا پس از جذاب آن با انرژی و تغذیه کردن کوچک اما جمعیت مشتاق یکشنبه شب در آخرین بازی خانگی این فصل است.

نتیجه نهایی این بود 73-57 برنده بیش از پلنگ که مطمئن کت خود را برای اولین بار .500 فصل در لیگ برتر بازی از فصل 2006-07. Tech (16-14 به طور کلی 10-9 ACC) نیز برنده آن بازی پنجم در گذشته شش رهبری گارد نقطه خوزه آلوارادو (بازی-بالا 23 امتیاز و نه ریباند و پنج پاس گل) و بانک (دو نقطه و نه ریباند چهار بلوک چهار دزد). با پیروزی جمعه شب در کلمسون در فناوری بازی نهایی فصل های کت خود را اولین پیروزی فصل در ACC بازی از 2003-04 فصل سال است که با تکنولوژی برتر ملی بازی های قهرمانی است.

با معمولی در سطح بالا تلاش کت در زمان شارژ سریع از بازی و در زمان 18-9 سرب بر یک جلو-بالا جهنده با جلو خالد مور میدوی را از طریق نیمه اول. مزیت افزایش یافته و به 30-12 پس از آلوارادو تبدیل به یک live-توپ گردش به لیآپ در 3:41 خوانده شده را علامت.

پیت (15-16, 6-14) شات 30.9% از میدان از جمله یک فصل کم 26.8 درصد در 2 نقطه عکس (11-برای-41). بانک ها تا به حال یک معامله بزرگ با این که او به عنوان تغییر چندین عکس در نزدیکی سبد هر دو دفاع از خود و کمک به دفاع. شواهدی از تاثیر او در شات نمودار. پیت بود 6-برای-21 در layups و غوطه دادن تلاش بسیاری از کسانی که نتواند یک نتیجه از بانک ها تغییر عکس در پیت درایوهای به سبد خرید.

برای ششمین روز متوالی ACC خانه بازی کت برگزار شد حریف خود را در زیر 60 امتیاز.

بانک مفتخر قبل از بازی با خانواده اش همراه با همکار ارشد Shembari فیلیپس, جشن, در بازی نهایی با در نظر گرفتن تمدید دامان Cremins دادگاه های بالا سپاس و آغوش گرفتن و عکس گرفتن با طرفداران, دانش آموزان, ushers و Tech کارکنان.

فیلیپس داده شد یک نقطه در صف شروع ارشد شب وقوع امری عادی در سراسر کالج بسکتبال اما تا روز چهارشنبه یک سنت است که Pastner بود در آغوش گرفت. اما در تیمی’ دستور, Pastner آغاز فیلیپس با آلوارادو دادن تا خود را از نقطه شروع به صورت فیلیپس. او در نظر گرفته شد پس از تنها 70 ثانیه اما برگشتم با 1:14 به بازی, با بازی در دست است. به جلو موسی رایت در بر داشت او را برای 3-اشاره گر که او را زدم به لذت از هم تیمی های خود و Tech طرفداران.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>