Georgia Tech نمی توانید جلو و ناراحت در سیراکیوز

گرجستان فناوری گارد قلب زرد کت تیم است که او در تلاش است تا منجر به از ACC حد وسط پس از ورود در محوطه دانشگاه به عنوان دانشجوی سال اول در سال 2017, بود خوشحال با آنچه اتفاق افتاده بود در دادگاه کمتر از 50 متری از جایی که او ایستاده بود. با انگشتان خود را در اطراف یک سرنوشت جاده پیروزی بیش از پرتقال و کت و اجازه دهید آن را دور می شم بعد از ظهر شنبه. تنبل شروع به نیمه دوم هدر می رود شاید خود بهترین نیم فصل و چراغ این بازی خود نتیجه 79-72 شکست برای تکنولوژی.

“من نا امید شده و فقط دیوانه است که ما به این همه دور” آلوارادو گفت: AJC. “ما باید به بازی سخت تر است. در نیمه دوم ما می دانستیم که آنها را به بیرون آمدن با بهترین شات خود را.”

وجود ندارد ننگ در از دست دادن در سیراکیوز (15-12, 8-8 ACC) که در آن دادگاه خرس نام خود را در سالن از شهرت مربی جیم Boeheim. اما آنقدر بود در معرض خطر برای تکنولوژی (13-14, 7-9) و در اوایل خیلی بود رفتن راه خود را.

داشتن برنده خود گذشته دو بازی از جمله یک خانه برنده بیش top-5 لویی کت بازی می کردند به بالا رفتن .500 برای اولین بار از آنها 4-3 قبل از از دست دادن جاده در کنتاکی در دسامبر. 14. پیروزی شنبه خواهد حساس اند Tech دوم سه بازی برنده خط خط در ACC بازی در مربی جاش Pastner چهار سال تصدی. آن شده اند که پنجم آن جاده پیروزی در ACC بازی خود را در مقابل ضرر و زیان است.

پس Tech پیوست ACC در سال 1979 تنها یک کت تیم موفق شده است پنج جاده برنده در لیگ – این 1995-96 به طور منظم فصل تیم قهرمان – اگر چه برنامه لیگ شد 14 بازی از طریق 1991 و 16 را از طریق سال 2012 ساخت چنین feat مشکل تر است قبلا.

بیشتر به طور گسترده ضرب و شتم سیراکیوز در حامل گنبد بود و مهم ترین فرصت های باقی مانده در این فصل به طور منظم به اعتبار پیشرفت که Pastner اصرار دارد که خود را junior-سنگین تیم ساخت یک ادعا می کنند که تا به حال به پیوست آمده با این توضیح که کت بودند بهتر از رکورد خود را.

در روز شنبه آن نگاه به عنوان اگر که قرار بود به اتفاق می افتد. در نیمه اول تکنولوژی, بازی های برگزار شده با آمیزش انرژی و پایبندی به برنامه بازی برای تغذیه به جلو موسی رایت در پست بالا در برابر سیراکیوز را 2-3 منطقه. کت بودند به چالش کشیدن عکس, تپش توهین آمیز شیشه ای و بهره گیری از رنگ نارنجی را کندی.

رایت نشان داد که طیف وسیعی از بازی او به ثمر رساند در جهت معکوس در یک پرش قلاب و رانندگی از بالای کلید به سبد خرید. او را به پایین dunks در حال گذار از جمله یک alley-oop از مایکل Devoe که باعث اولیه جیغ از رایت به عنوان او دور برگشت upcourt. این نیز منجر Boeheim به تماس با یک فاصله خود را تیم متناوب پایین 34-22 در 1:55 خوانده شده را علامت.

“نگهبانان بودند پیدا کردن من جیمز (بانک) بود و آب بندی پس از آن ساخته شده آن را بسیار ساده تر برای رسیدن به سراشیبی” رایت گفت.

او تا به حال 17 امتیاز 8-برای-9 تیر اندازی با نتیجهی زمانی که کت led 38-27. او به پایان رسید با یک حرفه ای-بالا 33 امتیاز 14-برای-17 تیراندازی با 10 ریباند چشمگیر ترین هفت دو-دو برابر در این فصل است.

“من فکر می کنم او بیشتر بهبود بازیکن در لیگ” Pastner گفت. “من واقعا بر این باورند که بر موسی.”

در بئب, نوجوانی آلوارادو نمی تواند پنهان کردن خود لذت با راه تیم خود شد کنترل سیراکیوز.

“من حتی به گفته یکی از دستیاران که ‘Yo ما واقعا تیم خوب مرد,'” آلوارادو گفت. “”ما واقعا می تواند انجام این کار است.'”

به عنوان به زودی به عنوان نیمه دوم آغاز شده اما تکنولوژی را درک بازی و سست. سیراکیوز گارد جو گیررد شل کردم برای 3 نقطه بمب در باز کردن در اختیار داشتن تحریک 12-2 اجرا که بلعیده اما یک نقطه از فناوری حاصل کار دو تیم منجر شود. Pastner مشخص گیررد 3-اشاره گر به این بازی نقطه عطف است.

“این واقعا خسته کننده بودن تا نه (در واقع 11) در حاصل کار دو تیم و پس از آن از دست دادن مثل این راه ما بود” رایت گفت. “به خاطر این است که قطعا یک بازی شایسته پیروزی.”

Pastner گفت: او هشدار داد تیم او در نیم تا توجه به آنچه تا به حال رخ داده در بازی قبلی که در آن کت داد تا هشت نقطه حاصل کار دو تیم منجر شود در ویک فارست در روز چهارشنبه قبل از غالب. اما تمرکز و گزاف گویی است که ساخته شده است در نیمه اول با مزیت رفته بود.

سیراکیوز در زمان سرب در 52-51 با 9:15 به بازی, و هرگز به آن پشت جمعیت 26,661 در حال رشد بلندتر با هر نمره. با نمره 58-55 در سیراکیوز به نفع بانک ها خراب کردن 6:22 باقی مانده در یک putback قرار داده است که سیراکیوز جلوتر 58-55 محروم کردن کت خود را بهترین مدافع.

سیراکیوز گل در 12 نهایی خود را 15 دارایی با بانک. فقط به عنوان ضرر و زیان به دوک, ویرجینیا, نوتردام و لویی (در اولین جلسه) تکنولوژی نزدیک به یک بیانیه پیروزی, اما نمی تواند آن پایان.

“همین دلیل است که من خیلی نا امید” آلوارادو گفت. “از آنجا که من می دانم که چقدر خوب هستیم. به سقوط کوتاه در اینجا به دلیل عدم تلاش آن را بسیار ناامید کننده است.”

چهار به طور منظم فصل بازی باقی می ماند و با شروع با یک خانه matchup با کلمسون در روز سه شنبه. کت به خوبی می تواند برنده همه آنها اما هیچ کدام می تواند به عنوان مهم به عنوان یکی که میریزم شنبه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im