Georgia Tech خط دفاعی انتظار کمی تغییر نتایج بیشتر

دوم این است که در نه قسمت سری است که پیش نمایش Georgia Tech بهار تمرین فوتبال آغاز می شود که آوریل 3. امروز: خط دفاعی | دیروز: تیم های ویژه | فردا: Linebackers

خط دفاعی

که رفته: DT Brentavious Glanton
چه کسی پشت: DE Chico بنت DT Djimon بروکس DT T. K. Chimedza د Antonneous کلیتون د Kelton داوسون د عدالت تو خالی DT D’Quan Douse, DT Ja’Quon گریفین د Jaquan Henderson د لوقا جانز DT Jahaziel لی DT مایک لاکهارت DT Chris Martin DE Antwan اونز DE Curtis Ryans د Sylvain Yondjouen
چه کسی خبر: DT Akelo سنگ
پیش بینی استارت: Clayton Chimedza گایی Domineck

Georgia Tech را تصویب راش که ایجاد 1.4 کیسه در هر بازی (بسته به 111th در FBS) و مجاز مخالفان برای تکمیل 60.4 درصد عبور می کند (بسته به 68 در FBS) می تواند بهبود قابل توجهی بدون تغییر به فهرست.

به سادگی واجد شرایط بودن از پایان دفاعی Antonneous کلیتون پس از نشستن 2019 فصل به عنوان یک انتقال از فلوریدا می تواند با ارائه یک آسانسور به فن آوری دفاعی در تنها فصل با کت زرد. او یک دلیل برای هیجان به عنوان تکنولوژی آغاز می شود بهار عمل آوریل 3.

“من فکر می کنم در این سال او به انجام خیلی خوب” گفت: سابق فناوری دفاعی در مقابله با Brentavious Glanton ارشد در فصل گذشته تیم. “او را قرار داده تا برخی از خیلی خوب اعداد و امیدوارم فرصتی برای بازی در روزهای یکشنبه.”

Glanton یک تیمی از کلیتون را برای 2019 فصل تا به حال مقدار زیادی از کلمات خوب در مورد کلیتون که تا به حال به دنبال یک فوری-واجد شرایط بودن چشم پوشی به بازی فصل گذشته اما پایین تبدیل شده بود. در میان چیزهای دیگر Glanton او را به عنوان توضیح زحمتکش یک هم تیمی و یک شادی به اطراف است.

همچنین “او تا به مقدار زیادی از قدرت برای یک مرد که به اندازه” Glanton گفت: Clayton ذکر شده در 6-پا-2 و 265 پوند است. “او تا به مدت طولانی اسلحه و آثار او دست خود را واقعا به خوبی زمانی که او را پاس عجله.”

او به طور مشابه تحت تاثیر قرار سابق مقابله با توهین آمیز Jared Southers که jousted در برابر Glanton در عمل است.

“او یک مرد قوی او نمایشنامه بسیار سخت” Southers گفت: در ماه نوامبر گذشته. “او بدست راه بزرگتر از او در پیش فصل. او آثار خود را دم و او را در قرار دادن مقدار زیادی از وزن اضافه مقدار زیادی از قدرت. او یک مرد قدرتمند و او آن را می دهد خود را تمام.

در بهار عمل کلیتون می توانید با اعتماد به نفس کامل است که او خواهید بود بازی در پاییز. آن است که در میان بیشتر جنبه های قابل توجهی از مربی جف کالینز’ بهار دوم در تکنولوژی.

کلیتون انگیزه در سطح احتمال بالا رفتن به بهار. در یک صدای جیر جیر از پایان فصل گذشته او تشکر سالمندان در این تیم برای استقبال از او و اعلام کرد طرح خود را برای “مصرف بیش از ACC سال آینده است.”

کلیتون است و تنها یک قطعه در امتداد خط یک گروه که جوان بود و بی تجربه و اغلب از لحاظ جسمی تحت کنترل در فصل گذشته. این آشکار بود در مبارزات که تکنولوژی تا به حال در برابر اجرای پایان 117 در عجله دفاع (215.3 متری در هر بازی) و لشکر 101 متری در هر حمل (4.79 متری در تلاش). تنها یک حریف — جنوب فلوریدا — نگه داشته بود تحت 150 متری عجله دارند.

“من فکر می کنم درست است که اتاق به طور کلی دارای یک فرصت برای انجام در سطح بالا” Glanton گفت. “سال گذشته ما خیلی جوان است. ما آن دسته از بچه ها برخی از تجربه.”

در مقابله با لکه های سه پردازد که به یک ترکیب 17 بازی — T. K. Chimedza کریس مارتین و Djimon بروکس — رقابت خواهد کرد این بهار با Jahaziel لی (انتظار بازگشت از پایان فصل پا آسیب) و جعفر’Quon گریفین. مایک لاکهارت که redshirted فصل گذشته نیز در ترکیب است.

این انتظار می رود که لی که بازی در هر دو حالت تهاجمی و دفاعی خطوط در سال گذشته قبل از مصدومیت چوب با دفاع خود را در فصل نهایی. لی که تا به حال بازی خط حمله خود را در سه فصل اول قبل از مصرف یک اشتباه فصل گذشته می تواند تاثیر به عنوان او می تواند خود را اختصاص به ادامه یادگیری دفاعی مقابله با.

اوایل-enrollee دانشجوی سال اول Akelo سنگ نیز داده خواهد شد یک فرصت برای اثبات توانایی های خود را در مقابله با خود را در اول بهار.

در پایان یک گروه از رشته سعی خواهد کرد برای ادامه پیشرفت در فصل گذشته از جمله چیکو بنت عدالت تو خالی اردن Domineck کورتیس Ryans و Sylvain Yondjouen. فصل گذشته به عنوان سال اول همه نشان داد پنج وعده به عنوان گالری در پایان. بنت است که انتظار می رود پس از عمل جراحی به پایان رسید فصل خود را پس از هفت بازی.

ارشد Antwan اونز و تاریخ Kelton داوسون دو به پایان می رسد خواهد شد که شمارش به توسعه تحت دفاعی به پایان می رسد مربی مارکو کلمن.

Glanton گفت که در حالی که بنت نیاز به اضافه کردن وزن خود 6-پا-4 قاب (او ذکر شده بود در 228 پوند در فصل گذشته) و توسعه, فنی, “من فکر می کنم او می تواند یک نام را به تماشای. او در طول این سرعت به سرعت.”

کمک بیشتری خواهد شد در ماه اوت به عنوان دفاعی به پایان می رسد Jared Ivey (شمال Gwinnett بالا) امانوئل جانسون (North Charleston, S. C.) و کایل Kennard (Riverwood بالا) خواهد بود در این فهرست هستند.

سری

دوشنبه: تیم های ویژه

امروز: خط دفاعی

چهارشنبه: Linebackers
پنج شنبه: دفاعی پشت
جمعه: خط حمله
شنبه: تنگ به پایان می رسد
یکشنبه: Quarterbacks
دوشنبه: گسترده گیرنده
شنبه: پشت در حال اجرا

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>