Georgia Tech باعث می شود برنامه ریزی سوئیچ علاوه بر

Georgia Tech منتقل شده تاریخ از دو تا از آن 2021 غیر-کنفرانس ها و اضافه شدن یک بازی در سال 2023. تمام خواهد شد در بابی داد ورزشگاه.

در سپتامبر. 25 بازی در برابر ایلینوی شمالی منتقل شده است به سپتامبر. 4 شنبه باز آخر هفته و Kennesaw State بازی تغییر کرده است از سپتامبر. 4 سپتامبر. 11.

Tech همچنین قرارداد با سبز بولینگ به بازی Sept. 30, 2023 که شنبه چهارم از فصل. ورزشی بخش از اعلام روز شنبه.

تکنولوژی را در بازی برابر ایلینوی شمالی خواهد بود اول آن در برابر Huskies. به همین ترتیب بازی مقابل کنساو دولت خواهد بود که کت زرد’ برای اولین بار در برابر مربی برایان Bohannon تیم.

بازی در برابر Huskies ثابت خواهد کرد تنها بازکن فصل که تکنولوژی نقش مقابل یک تیم دیگر از Clemson بین 2019-22. Tech باز در برابر ببر در فصل گذشته انجام خواهد شد تا دوباره هفت. 3 در صفحه اصلی برای شروع این فصل بازی خواهد کرد و 2022 بازکن در روز کارگر و در شب مرسدس بنز ورزشگاه در یک Chick-fil-A کیکآف بازی.

Tech قبلا بازی بولینگ سبز در سال 2018 یک 63-17 پیروزی برای کت.

در سال 2021 تکنولوژی, غیر-کنفرانس مخالفان خواهد بود ایلینوی شمالی Kennesaw State, نوتردام و گرجستان است. اما نوتردام, بازی, در, South Bend, Ind., خواهد بود در بابی داد ورزشگاه. در سال 2023 تکنولوژی هنوز هم نیاز به یک چهارم non-کنفرانس حریف به احتمال زیاد در برابر یک FCS مدرسه. سه نفر دیگر در Ole Miss خانه و در برابر بولینگ سبز و گرجستان است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>