Georgia Tech, Nell Fortner تلاش برای ایجاد راه به NCAA tournament

در فصل اول در مربیگری از سال 2012 Nell Fortner در تلاش است تا درک بالا. از Georgia Tech زنان مربی تیم بسکتبال هنوز هم می داند که این درد است که ضرر و زیان تحمیل خواهد کرد و این کار بی پایان است اما این همه به این دلیل بیشتر به لذت بردن از برنده شدن است.

“بنابراین شما واقعا باید به قدر اوج چون شما هر دو” Fortner گفت: AJC. “شما نه فقط رفتن به یک. کل زمان شما در حال رفتن به تجربه هر دو بنابراین لذت بردن از (برنده). از آنجا که شما در حال رفتن به رنج می برند از طریق پایین ، آنها صدمه دیده است. آنها بدبو.”

زرد و کت و شروع ACC tournament بازی روز شنبه در Greensboro, N. C. Fortner که تیم روبرو خواهد شد پیت در دور دوم بازی تلاش خواهد کرد به راهنمای با تکنولوژی بالا است که به نظر نمی رسد در تمام احتمال, زمانی که فصل شروع – یک NCAA tournament اسکله. کت’ آخرین NCAA tournament بازدید شد و در سال 2014 تحت رهبری آن مربی MaChelle یوسف.

“هیچ کدام از این بچه ها در مسابقات NCAA,” Fortner گفت. “برای من شخصا به عنوان یک مربی در این سال برای اولین بار من می خواهم احتمالا بیشتر از آنها برای آنها را قادر به تجربه آن است. چون تجربه اش کرده ام.”

گفت: همه ACC گارد Francesca پان “این امر می تواند یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

رفتن به ACC tournament تکنولوژی را ضبط می ایستد در 19-10. کت تمام هفتم در ACC در 10-8. رفتن به جمعه بازی کت شد شماره 72 در RPI.

رزومه خود را نقاط قوت – رفت و برگشت از دانشگاه ایالتی فلوریدا (39 RPI) و یک پیروزی در N. C. دولت (21) پس از آن در رتبه چهارم AP نظرسنجی. آن تکنولوژی را به جاده پیروزی بالا-10 حریف.

اما Tech یک عابر پیاده 3-3 برابر تیم امتیاز 100-200 در RPI و آن عدم برنامه کنفرانس قدرت کمک خواهد کرد. در ESPN براکت طرح منتشر شده صبح روز چهارشنبه فناوری در میان “چهار در” به عنوان یک شماره 12 دانه.

اما در سه سال گذشته کمترین RPI به دریافت یک در بزرگ پیشنهاد شده است 66. در آن span تنها چهار تیم در دهه 60 و تنها 13 در 50 و یا کمتر به دست آورده در بزرگ پیشنهاد داد. در هفت سال گذشته به عنوان او کار می کرد به عنوان یک ESPN تحلیلگر Fortner شد تشریحی تیم مسابقات رزومه. در حال حاضر او را در طرف دیگر, عرق کردن آن را در کلمات خود را.

پرسید که چه او اعتقاد داشت که تیم او نیاز به انجام در گرینزبورو به ایمن سازی محل خواب Fortner پاسخ داد: “من هیچ نظری ندارم. همه من می دانم این است که ما رو به پیروزی است.”

که با تکنولوژی است که نیاز به نگرانی در مورد آن حباب وضعیت تیم بود که انتظار نمی رود در این فصل شروع می شود. کت به پایان رسید و فصل گذشته در 17-13 کلی و نهم در ACC در 7-9 سپس خود را از دست داده گلزن برجسته (الیزابت Balogun) و سومين گلزن و دومين rebounder (الیزابت دیکسون) برای انتقال در پی یوسف اخراج پر سر و صدا. قبل از فصل Tech برداشت شد به پایان در پایین سوم از لیگ.

تحت Fortner هدایت و کت ثابت کرده اند که یک تیم است که برای جبران توهین آمیز کاستی با دفاع قوی. به جلو Lorela Cubaj پایان فصل به طور منظم رتبه 10 در ACC در rebounding و نهم در مسدود شدن عکس. Fortner ارائه بعید ستایش از پن: “من می خواهم او قرار داده تا در برابر هر کسی در این کشور در مورد چگونه به منظور جلب اتهامات – واقعا smart player. می شود وجود دارد سریع و تنظیم می شود.”

Fortner به تکیه به شدت در تابه Cubaj و گارد نقطه Kierra فلچر در بالای 14 در ACC در دقیقه در هر بازی. پس از یک نقش محدود در فصل گذشته به عنوان یک دانشجوی سال اول گارد یاس کارسون داده است کت نمره جرقه خاموش روی نیمکت.

برای او تلاش Fortner شد نام یکی از 10 semifinalists برای مشاهیر زنان مربی سال در چهارشنبه اعطا شده توسط آتلانتا Tipoff باشگاه.

“او یک فرد بزرگ, اول از همه, و, مربی,” پان گفت. “او تا به بسیاری از تجربه او برنده در هر سطح و او قادر بود به ما آموزش ما به دلیل تجربه ای که او را, و او به ارمغان آورد بسیاری از انرژی مثبت است. من فقط می خواهم همه چیز را او انجام داده است برای ما.”

Fortner را مثبت کرده است غنی کت.

“هر روز او همیشه به ما می دهد انرژی مثبت” پان گفت. “حتی در لحظات دوست دارم شاید ما فقط به تیره او روشنایی.”

زمانی که تکنولوژی از طریق رفت و پنج بازی از دست دادن رگه پس از رسیدن به 14-3 پان گفت که Fortner گفت: بازیکنان به نگه داشتن سر خود را بالا و در ادامه به آماده سازی “از آنجا که ما یک تیم بزرگ.” کت به پایان رسید خود را در رکود به پایان رسید و فصل به طور منظم با پنج برد در هفت بازی از جمله برنده شدن در N. C. دولت است.

“آنها هرگز اميد خود را از دست آنها هرگز متوقف سخت” Fortner گفت. “من به آنها مقدار زیادی از اعتبار برای آن است. ما نمی نیاز به آن را بکشید از آنها را در همه.”

در گرینزبورو باید کت گذشته پیت آنها را بازی دوم-بذر N. C. دولت در روز جمعه. یک برنده وجود دارد که به احتمال زیاد رفتن به یک راه طولانی برای تامین امنیت فناوری در محل مسابقات.

“این است که من سال چهارم و من هرگز به این مسابقات را” پان گفت. “این برنامه شده است برای این مسابقات در مدت زمان طولانی پس از آن می تواند فوق العاده هیجان انگیز و من آن را واقعا خوشحال است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>