Georgia Tech, المپیک مربی Nat صفحه در تاثیر از به تعویق افتادن توکیو بازی

روز سه شنبه به تعویق افتادن توکیو بازی های المپیک حامل مفاهیم است که ممکن است ماه به مرتب کردن. برای یکی از بالاترین-دستیابی به ورزشکاران به رقابت برای Georgia Tech تاخیر می تواند کمک کند تا در پیگیری از آنچه خواهد بود به یاد ماندنی موفقیت.

Chaunté لاو, چهار-زمان المپیک بالا جهنده و فناوری اولین زن المپیک است که به دنبال یک پنجم المپیک اسکله پس از او مبتلا به سرطان پستان در ماه ژوئن.

“او تا زمان حال که خوب است” لاوز مربی تکنولوژی دستیار و میدانی مربی Nat صفحه گفت AJC. “او رفت و برگشت به شکل بسیار خوبی است اما یک سال دیگر خواهد بود فوق العاده است.”

آمریکا دارنده رکورد پرش ارتفاع (6-8 3/4), هشت-زمان ملی آزاد قهرمان و یک مدال برنز در بازی های المپیک 2008 لاو تحت عمل جراحی ماستکتومی دو در ماه جولای و پس از شیمی درمانی. او را مجبور به رقابت برای المپیک اسکله در ماه ژوئن در ایالات متحده در مسابقات المپیک یک رویداد در حال حاضر دوباره با به تعویق افتادن بازی های المپیک 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بنابراین در حال حاضر او واقعا می تواند او را در زمان و بازگشت به تقویت و خوب تنظیم تمام نقاط که او نیاز به توجه به آماده بودن رقابتی” صفحه گفت.

لاو, 36, زندگی و قطار در اورلاندو فلوریدا., منطقه است. لاو که قبل از ازدواج نام Howard, متاهل با سه فرزند. در پاییز گذشته در یک مصاحبه برای یک Tech, انتشار, او صحبت کرد و از تمایل خود را به ایجاد یک پنجم تیم المپیک و استفاده از آن به عنوان یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود و اهمیت تشخیص زودرس سرطان پستان است.

“اگر من می تواند این باشد که صدای مردم را توجه به بدن خود را که می تواند یک پاداش بزرگ,” او گفت:.

صفحه که مربی پنج المپیک شده است و در فن آوری از سال 1996 نام بود در ماه اکتبر به کادر مربیگری برای المپیک ایالات متحده و میدانی تیم سرپرستي مردان میپرد. علاوه بر Lowe او مربیگری تکنولوژی سه گانه-بلوز بریا متیوز و سابق Tech hurdler جانین ویلیامز که هر دو آنها نیز در تعقیب المپیک متیوز برای ایالات متحده و ویلیامز برای جامائیکا. هر دو ارسال داشته اند مقدماتی علائم مربوطه ملی المپیک محاکمه.

صفحه تا به حال هیچ موضوع را با به تعویق افتادن.

“ما فقط به شکل یک برنامه برای آموزش و رقابت” او گفت:. “آن را نمی من شوک از ما رفتن را از طریق این چیزی که با این ویروس رفتن در سراسر جهان است. بهداشت و درمان است ، تا زمانی که آن را لغو, من, خوب ورزشکاران خوب بودند.”

صفحه مانند دیگر مربیان در سراسر ورزشی است که در یک موقعیت از تلاش برای ادامه مربیگری در حالی که انتظار برای مقامات به تعیین که روزمره مانند شیوه و دیدار می تواند از سر گرفت. صفحه با ماتیوز در مسیر به NCAA داخل سالن دو و میدانی قهرمانی مارس 12 روز است که NCAA لغو تمام باقی مانده قهرمانی حوادث برای زمستان و بهار است.

ماتیوز یکی از دو تکنولوژی ورزشکاران – دونده از راه دور نیکول Fegans دیگر بود – بودند که به رقابت بپردازند. هر دو به رقابت به عنوان ACC قهرمانان ماتیوز در پرش سه گام و Fegans در 3000 متر.

“ما تا به حال فقط لمس کردن صفحه” گفت. “من فکر می کنم در زمان ما توشه ما این خبر را شنیده.”

عدم اطمینان همچنان ادامه دارد و پس. صفحه داده شده خود را با تکنولوژی ورزشکاران تمرینات به دنبال دور از محوطه دانشگاه.

“بسیاری از آنها را به خانه رفته و من همیشه به آنها بگویید:” اگر شما نمی توانید به یک آهنگ پیدا کردن یک زمینه که در آن وجود دارد یک پارک و یا چیزی و ما فقط می توانید انجام دهید و مستقیم اجرا می شود و (تمرینات plyometric) و چیزهای شبیه به آن است,” او گفت:.

آن رخ داده است به صفحه ای که به تعویق افتادن بازی های المپیک می تواند به نفع خود Tech ورزشکاران بیش از حد. آنها در حال حاضر زمان بیشتری برای ادامه آموزش های مقدماتی و کسب نشانه برای مسابقات المپیک.

“و سپس برای دانشجویان سال اول و یا حتی رشته های اینجا یک فرصت برای رقابت در مسابقات المپیک به دلیل در حال حاضر بعد از بازی های المپیک خواهد بود سه سال بعد” صفحه گفت.

شاید اضافه شدن انگیزه برای کت زرد ورزشکاران به آنها آموزش به دور از محوطه دانشگاه.

“من مطمئن هستم که آن را آسان تر برای آنها را به فقط نگاه خود را تمرین و نشستن روی مبل,” او گفت:. “اما من امیدوار هستم که طرز فکر خود را است بهتر از آن است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>