Georgia Tech ثانویه بهترین موقعیت دفاعی گروه

این چهارمین قسط در نه قسمت سری است که پیش نمایش Georgia Tech بهار تمرین فوتبال آغاز می شود که آوریل 3. امروز: متوسطه | دیروز: Linebackers | فردا: خط حمله

دفاعی پشت

که رفته: S Christian Campbell, S Ajani کر
چه کسی پشت: S Derrik آلن CB Jaytlin Askew, S طارق نجار CB اردن Huff, CB, Kenan Johnson, S Jaylon King S Kaleb الیور S اوری Showell CB Myles سیمز S ارمیا اسمیت CB تره Swilling S Juanyeh توماس CB Wesley واکر CB Zamari والتون
که جدید: CB Jalen Huff
پیش بینی استارت: نجار, الیور, توماس, Swilling, والتون

نشسته در فصل گذشته پس از انتقال از نوتردام ایمنی Derrik آلن سعی کردم به بهترین زمان خود را در Georgia Tech.

این Lassiter بالا گراد که ثبت نام در فناوری برای ترم پاییز صرف این فصل مربی جف کالینز’ رشد و نمو تیم ملی تمرین در برابر زرد کت جرم.

“Derrik آلن ممکن است محبوب ترین در رشد و نمو تیم” کالینز گفت: در ماه دسامبر. “آنها او را دوست دارم چرا که او آمد در وجود او بود و رقبای 100 (چشم انداز) او بالا چهار ستاره (بازیکن), نخبگان جذب. او عمل نمی کند مانند آن است. او فقط می رود پایین وجود دارد او با این نسخهها کار او اهمیت می دهد, همه آن چیزهایی است. او برای رفتن به یک بازیکن واقعا خوبی است.”

فقط به عنوان پایان دفاعی Antonneous کلیتون و گیرنده گسترده مارکز Ezzard bided وقت خود را در رشد و نمو تیم پس از انتقال از فلوریدا و میامی به ترتیب آلن صرف 2019 در حال انتظار برای به دست آوردن واجد شرایط بودن و ارقام به ارائه تکنولوژی با یک تکان خوردن به تیم دفاعی backfield.

آلن را در اول بهار تمرین با کت هنگامی که آنها شروع آوریل 3. با توجه به اینکه او منتقل می شود در ماه اوت پس از پیش فصل تمرین آغاز شده بود این بهار ارقام به زمان مهمی برای او به تمرین طرح ها و تکنیک های فن دفاع.

آلن دیده می شود به عنوان یک بازیکن با تمام ابزار لازم برای موفقیت است. او بازی در سال 2018 در فصل اول خود را در نوتردام اما او با این وجود چهار ستاره چشم انداز دارای شماره 106 بازیکن در سال 2018 کلاس (247Sports کامپوزیت). او را در رقابت با safeties طارق نجار و Juanyeh توماس هر دو بازگشت استارت و نیکل Kaleb الیور نیز به طور منظم در فصل گذشته دفاع.

در گوشه تره Swilling و Zamari والتون همچنین بازگشت به عنوان استارت Swilling برای فصل سوم خود را در صف شروع. بیشتر, cornerbacks Myles, Sims, Kenan جانسون و وسلی واکر و ایمنی Jaylon پادشاه در حال بازیکنان جوان می رود به چالش برای زمان بازی. Cornerback Jalen قهر کردن اولیه-enrollee دانشجوی سال اول از Buford بالا خواهد که یک شروع پرش در این بهار.

این بازی از غذای خاص باعث می شود ثانویه بهترین موقعیت گروه در دفاع. چالش برای آن گروه — نجار توماس الیور Swilling و والتون از آنها تنها نجار ارشد — توسعه و ثبات است.

هر یک نشان داده است توانایی بازیسازی — Swilling را بازی standout در برابر کلمسون در بازکن فصل به ذهن می آید — اما هنوز هم می تواند بهبود بخشد. یک بررسی از کت’ نیمه اول از دست دادن خود را به دوک ارائه مقدار زیادی از هر دو خوب و بد.

Swilling تا به حال یک کتاب درسی تصویب فروپاشی در گذر از حاشیه در اوایل سه ماهه اول اما بعد از آن بود مورد ضرب و شتم پایین همان حاشیه توسط گیرنده دارل هاردینگ در سه ماهه دوم برای 41-حیاط عبور بازی (نجار شانس بودند کمک کرد توسط پنج مرد عبور از راش است که قادر به فشار کارفرمایی Quentin Harris). پس از دوک گیرنده Jalon Calhoun گذشته الیور در خط برای توپ نجار آمد در ایمنی کمک کند و در موقعیت برای شکستن رمز عبور اما کوتاه آمد. در منطقه قرمز بر روی همان درایو اما دوک آزمایش الیور با Calhoun در دو پاس نقش در یک ردیف و الیور تحت پوشش هر دو به خوبی منجر به شیاطین آبی لگد زدن به یک هدف زمینه.

نجار از دست رفته باز-زمینه مقابله با یک پاس بازی بعد از حکومت یک incompletion اما آمد در همان درایو را به یک سطح بالا عبور فروپاشی در یک توپ به منطقه پایان با استفاده از سمت خود به سپر کردن تنگ پایان نوح خاکستری است.

بیشتر که ثانویه می توانند یاد بگیرند به بازی در اوج خود در بهار بیشتر شانس که کت می توانید برش های کوتاه حریف درایو در پاییز با سوم پایین عبور breakups و interceptions. Tech رتبه 77 سالگی در فصل گذشته در حریف عبور و بهره وری و آن هفت interceptions رتبه گره خورده است برای 100.

بین 2015 و 2018 کالینز’ دفاع در فلوریدا و معبد به طور متوسط 14.5 interceptions در هر فصل.

Safeties مربی ناتان برتون و, cornerbacks مربی جف Popovich باید مقدار زیادی برای کار با و دوباره نامیده خواهد شد به جلو و بیشتر از توانایی های است که آنها را در گروه های خود را. در پاس بازی در حالی که با تصویب عجله ارقام بهتر باشد شانس پایان دادن به عقب خواهد بود دفاع در برابر quarterbacks با زمان بیشتری برای پرتاب از تکنولوژی ممکن است مانند.

سری

دوشنبه: تیم های ویژه

سهشنبه: خط دفاعی

چهارشنبه:Linebackers

امروز: دفاعی پشت

جمعه: خط حمله
شنبه: تنگ به پایان می رسد
یکشنبه: Quarterbacks
دوشنبه: گسترده گیرنده
شنبه: پشت در حال اجرا

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im