Georgia Tech بهار پیشنمایش: تیم های ویژه

این است که قسط اول در نه قسمت سری است که پیش نمایش Georgia Tech بهار تمرین فوتبال آغاز می شود که آوریل 3. امروز: تیم های ویژه.

تیم های ویژه

که رفته: None
چه کسی پشت: LS Jack Coco P Pressley Harvin K برنتون پادشاه LS حیوان دست اموز بلند, K Wesley چاه
که جدید: K/P استیون Verdisco
پیش بینی استارت: Harvin King/چاه

Georgia Tech را 2019 فصل ترک مقدار زیادی از مناطق نیاز به بهبود است. زرد کت’ بازی در تیم های ویژه قطعا می تواند گنجانده شده است.

Tech رتبه 85 در سراسر کشور در ویژه تیم های بهره وری با توجه به فوتبال خارجی ها که رتبه هشتم در ACC.

قطعا مربی جف Collins توجه خواهد شد به کارگردانی به لگد زدن بازی به عنوان او شروع بهار دوم خود را عمل شروع آوریل 3.

یک منطقه خاص که در آن فن آوری می کنید بهتر است در placekicking که در آن کت شد 3-برای-8 در زمینه هدف تلاش می کند با قرار دادن آنها در پایین FBS در دقت (37.5%). Kickers برنتون شاه و وسلی چاه تا به حال انتقادی نتواند در برابر ارگ و ویرجینیا بود که در میان اشتباهات در هر دو بازی که منجر به شکست. برای فصل, شاه, شد 3-برای-7 و چاه های از دست رفته خود را تنها تلاش.

آن مشخص شده رها از فصل قبل زمانی که چاه بود 9-برای-9 در زمینه هدف تلاش می کند و 38-برای-38 در نقطه پس از ضربات. در طول فصل کالینز گفت که پادشاه به دست آورده placekicking کار توسط outcompeting چاه در عمل است.

در kickoffs تکنولوژی, 11th در ACC در کیکآف خالص و کت’ touchback رای (8.1%) به کمترین میزان خود در يافتند. هشت تیم در ACC شد و در 50 درصد یا بالاتر است.

هر دو حلقه چاه و پادشاه نشان داده اند که ظرفیت برای انجام بهتر از آنها در طول این فصل است. اعتماد به نفس ممکن است مانع. با توجه به این احتمال که کت نمی تواند برنده بازی های دور بعدی فصل کمک به دست آوردن مجدد فرم خود را به نظر می رسد به یک اولویت بالا از بهار.

یکی از راه های که کالینز در نظر دارد انجام است که با چرخش رقابت با علاوه بر این از ترجیح پیاده روی در Steven Verdisco (تمپا فلوریدا.), اولیه-enrollee دانشجوی سال اول که می توانید در بهار عمل. کالینز است که تعهد حداقل یکی بیشتر ترجیح پیاده روی-در جود کلی (Allatoona بالا در کاب کانتی).

کلی قرار گرفت که شماره 5 تنیس در کشور (کریس Sailer لگد زدن) و Verdisco قرار گرفت شماره 51 کیکر توسط کول لگد زدن به اردوگاه. هر دو همچنین می توانید با زدن توپ.

انتظار این است که تکنولوژی باید قادر به کیکر از آن ظهور ،

پس از یک ستارگان 2018 فصل توپ زن Pressley Harvin و واحد کت در زمان یک گام به عقب در 2019. در حالی که زدن توپ خالص بود و عملا بدون تغییر – 38.3 متری در سال 2019 و 38.5 متری در سال 2018 که شامل یک فاجعه کاسه-عملکرد بازی است که کاهش یافته است به طور متوسط سه متری – کت مجاز شش بازده 20 متری یا بیشتر پس از از دست دادن یکی از این بازگشت در سال 2018 است.

هیچ یک از بازگشت و یا پوشش واحدهای نقاط قوت. از زدن توپ پوشش و بازگشت و kickoff coverage و بازگشت به واحد رتبه بندی بین 66 (زدن توپ بازگشت) و 118 (کیکآف بازگشت) در بهره وری (فوتبال خارجی ها). اولیه returners – توبیاس الیور Juanyeh توماس و afra schimming-chase اسمیت در kickoffs و Ahmarean قهوه ای در punts – خواهد بود.

Tech آیا مدیریت یک شماره از ویژه-تیم ها بازی می کند – مهمترین Harvin جعلی است-زدن توپ touchdown تصویب و Antwan اونز’ مسدود زمینه-هدف تلاش در برابر میامی جری, Howard دو مسدود punts و موفق خارج نشده و لگد توسط شاه در برابر گرجستان است. اما وجود دارد اتاق را برای بهبود.

فناوری لگد زدن بازی می تواند بهتر به سادگی با فهرستی که بزرگتر و قوی تر است. کت بودند یک دانشجوی سال اول و دوم-سنگین تیم فصل گذشته است که می تواند محدود ویژه-تیم تولید در حداقل یک زن و شوهر از راه های. یکی از بازیکنان بودند فاقد تجربه است. آنها نیست به عنوان جسمی توسعه به عنوان بسیاری از مخالفان خود را.

کالینز تنظیم یک هدف پس از فصل داشتن فهرستی میانگین هر بازیکن وزن 10 پوند و یکی از راه های است که می تواند تاثیر بازی در تیم های ویژه. آن را نیز سخت به تصور کنید که دانشجوی سال اول کلاس رتبه 26 در سراسر کشور توسط 247Sports کامپوزیت عملکرد چند ویژه-تیم همکاران.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>