Georgia Tech ناراحتی شماره 5 لویی

پس از یک سری از تماس های نزدیک Georgia Tech بسته معامله در خیمه حریف چهارشنبه شب در McCamish غرفه.

بهره گیری از یک شروع سریع و ناهموار دفاع در سراسر زرد و کت خود را کشف و ضبط بزرگترین پیروزی این فصل و مسلما مربی جاش Pastner تصدی با 64-58 پیروزی شماره 5 لویی. آن تکنولوژی را برای اولین بار برنده شدن بیش از یک تیم در رتبه AP پنج پس از شکست دادن شماره 4 ویرجینیا در Jan. سال 2016 آن مربی برایان گرگوری نهایی فصل است. ناراحت نیز به پایان رسید و فناوری 17-بازی از دست دادن رگه برابر بالا-25 تیم.

تکنولوژی شتافت به اوایل 12-2 سرب و موفق به اقامت جلوتر از بقیه راه رشد کرده کاردینالز برش منجر به یک در سه نقطه مختلف در فینال پنج دقیقه از بازی. اغلب به چالش کشیده شده توسط Tech دفاع اما اغلب نه لویی شات 3-برای-24 از 3 نقطه محدوده. کاردینالها به جلو اردن Nwora این ACC پیشرو گلزن برگزار شد برای یک فصل و پایین دو نقطه در 1-6 تیر اندازی.

Tech (12-13 به طور کلی 6-8 ACC) موفق ناراحت با وجود 18 گردش به عنوان لویی تبدیل به توپ بیش از 16 بار خود را. کت بسته بازی کردن با ساخت نه از 10 پرتاب آزاد در فینال 30 ثانیه است. به آن نقطه Tech ساخته شده بود 11 از 18.

این یک مسهل پیروزی برای تکنولوژی که 2-6 در ACC بازی تصمیم های تک رقمی و احساس آن را به حال اجازه دهید چند فرصت برای برنده لغزش دور. لویی (21-4, 12-2) یکی از کسانی که در تیم های فرار با یک 68-64 برنده Jan. 22 هنگامی که فن آوری گارد مایکل Devoe از دست رفته 3-اشاره گر با 10 ثانیه باقی مانده است که باید با توجه به این کت یک نقطه منجر شود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su