Georgia Tech را Ajani کر در انتقال پورتال در هر گزارش

سابق گرجستان فناوری دفاعی به عقب Ajani کر است و قرار دادن نام خود را به انتقال پورتال به عنوان یک گرادیان انتقال با توجه به توییت پنج شنبه از 247Sports. کر است در مسیر به تحصیلات تکمیلی است.

Kerr بازی پنج بازی در فصل گذشته به عنوان یک تازه وارد ساخت 18 پردازد اما از دست رفته نهایی هفت بازی این فصل است. قبل از گرجستان بازی در ماه نوامبر او را از طریق رفت ارشد-جشن روز نشان می دهد که بازی خود را حرفه ای و کامل بود.

کر می توانست یک فصل به بازی پس از فارغ التحصیلی اش خواهد بود و بلافاصله واجد شرایط.

برای حرفه ای او کر شده در 29 بازی ساخت 67 پردازد با پنج پاس breakups. خود را مشهور ترین لحظه در یک Tech یکنواخت بود در نزدیکی پایان از کت’ 28-22 برنده بیش از Virginia Tech در بابی داد ورزشگاه در سال 2017. در یک چهارم-و-1 از کت 32-حیاط خط Kerr batted پایین یک پاس به منطقه پایان برای تضمین پیروزی برای Georgia Tech.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>