در روز خود را به عنوان یک کارفرمایی در نورکراس بالا, Georgia Tech outfielder بارون ردکلیف یک بار به اشتراک گذاشته شده نمایش گذاشتن تمرینات با امثال Clemson کارفرمایی ترور لارنس و سابق گرجستان کارفرمایی جیک فروم.

او سه ستاره چشم انداز که led آبی شیاطین به منطقه 7-AAAAAAA قهرمانی را شکست تک نجومی عبور سوابق به دست آورده و ارائه بورس تحصیلی از Vanderbilt و کالج بوستون.

اما در حالی که ردکلیف انتخاب بیس بال و گرجستان بیش از فوتبال خود را در پس زمینه ممکن است ارائه شده مناسب برای نقشی که او را در انتظار در این فصل است.

“در حال کارفرمایی همه به دنبال من” ردکلیف گفت. “ما برنده یا از دست دادن یک بازی آن را” من او را نمی انجام این کار در اینجا و یا هر چیز دیگری. بنابراین این چیزی است که من شده اند در گذشته عادت کرده اند.”

به عنوان فن آوری, آن آغاز می شود دفاع از ACC ساحلی بخش قهرمانی و پیگیری متوالی 40-برنده فصل junior outfielder خرس ملاحظه انتظارات به سرویس دهنده اصلی از کت زرد جرم. یک سال پیش فناوری تهاجمی نیروی عظیم منهدم کننده در پایان در بالا 40 سراسر کشور در ضربه زنی در صد و خانه اجرا می شود در هر بازی و اجرا می شود در هر بازی. اما با این دو بازیکن در درجه اول مسئول تولید در حال حاضر در حال پخش حرفه ای — Tristin زبان انگلیسی و کایل مک کین – قدرت-نقش نسل در حال حاضر می افتد به ردکلیف.

سال گذشته به عنوان دانشجوی سال دوم ردکلیف را شکست, بهبود, در, یک دانشجوی سال اول فصل که در آن او ضربه .180 و زده از 44 بار در سال 89 در خفاش ها با هدف قرار دادن .257 با 12 خانه اجرا می شود در 183 در خفاش و یک .503 ضربه زنی درصد انتهایی تنها به زبان انگلیسی و McCann در هر دو قدرت دسته. در ACC بازی او حتی بهتر از هدف قرار دادن .317 با نه خانه اجرا می شود در 101 در خفاش و یک .653 ضربه زنی درصد درآمد تمام تیم دوم-ACC افتخارات. خود را به نوار اندازه گیری, خانه اجرا می شود در هر دو بازی و پنبه حلاجی تمرین شد یک منبع ترس در میان هم تیمی ها و مربیان.

“ما امیدواریم که او می سازد و یکی دیگر از پرش این سال مانند او سال گذشته شاید قابل توجه به عنوان و هدف قرار دادن یک سطح متوسط,” تکنولوژی مربی دنی سالن گفت.

به این منظور ردکلیف آموزش دیده تحت سرپرستی دستیار مربی جیمز رمزی تبدیل شدن به بیشتر سازگار در وضعیت خود در صفحه و یادگیری بهتر فکر می کنم از طریق در-خفاش ها. دانستن است که او ممکن است به همان اندازه حفاظت از پشت او را در نظم رمزی می خواهد او را آماده برای حمله در خفاش حتی اگر او تن به تن در اطراف.

“من موعظه صفحه انضباط اما من نیز می دانم زمانی که شما می توانید آن را اداره کند و وجود یک مرد در سومین و شما در حال گرفتن سخت تن به تن در اطراف شما ممکن است یک پیچ – و آن را ممکن است یک fastball – که شما می توانید انجام دهید آسیب, آیا آن را در یک کیسه پرواز, کبوتر, تک” رمزی گفت.

آنها درس که ردکلیف یادگیری به عنوان یک کالج junior, در بخشی به دلیل از روز خود را صرف quarterbacking در نورکراس. به عنوان دو, ورزش, ورزشکار, ردکلیف بازی نمی کند به اندازه توپ بیس بال به عنوان بسیاری از هم تیمی های خود.

“پس وجود دارد چیزهایی که من در یادگیری هر روز در تمرین فقط به این دلیل که تجربه تنها نبود,” ردکلیف گفت.

حتی هنوز پیشاهنگی دیدم به اندازه کافی در دبیرستان برای شناسایی او به عنوان یک قانونی چشم انداز. آن بود که بالقوه و همچنین عوامل دیگر مانند فیزیکی تلفات فوتبال که باعث ردکلیف به ارتکاب به یک توپ بیس بال-تنها مسیر رفتن به ارشد خود را سال فوتبال فصل است.

“این سخت بود بعد از تمام کسانی که (فوتبال) ارائه می دهد نورد پس از آن, اما من می دانم که در قلب من بهترین تصمیم برای من,” او گفت:.

بعد از ارشد بیس بال فصل در خدمت Norcross ، ردکلیف گفت که San Diego Padres ساخته شده یک امضای-پاداش پیشنهاد از $600,000 اما ردکلیف گذشت تا Padres پیش نویس نمی او.

که نقطه ردکلیف بود قصد بازی بیس بال در تکنولوژی. به عنوان او آن را دیدم او می تواند در سطح بالا آموزش, اقامت, نزدیک به خانه و بهبود به عنوان یک بازیکن به طور بالقوه خود را در یک موقعیت برای به دست آوردن حتی بزرگتر امضای جایزه. ردکلیف آن را به نام “یک بار در طول عمر فرصت است.”

ردکلیف را فصل آینده نیز می تواند یک فرصت فوق العاده ای برای رهبری کت و نمایش گذاشتن استعداد خود را برای پیشاهنگی.

توانایی اتصال در حال حاضر نشان داده شده است. او تا به حال طولانی ترین اجرای صفحه اصلی آمار در فناوری Russ چندلر ورزشگاه (471 پا) و سخت ترین ضربه توپ (سرعت خروج از 118.9 مایل در ساعت).

اما در بالا بودن قوی ترین ژاکت پوند برای پوند در 6-پا-4 و 239 پوند او همچنین سریعترین است. رمزی است به او گفت که باید تیم های جلوگیری از تبادل به او و راه رفتن او می خواهد ردکلیف به جلو بروید و در سرقت دوم.

او همچنین در تلاش برای متقاعد کردن ردکلیف به قبول گوشته بودن اولیه تهدید در صف یکی که می تواند فشار را از هم تیمی های خود.

“آن را به یک کمی از آن کارفرمایی ذهنیت شما خواهید مرد در ازدحام,” رمزی گفت. “این فقط به اندازه کافی خوب به دریافت 6-حیاط به دست آوردن اگر شما می توانید مجسمه نیم تنه آن برای 35.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im