Georgia Tech را دنی سالن تلاش برای حرکت در دریای گمنام

Georgia Tech مربی بیس بال دنی سالن را پوشیده است و یک بیس بال کالج, یونیفرم هر بهار از سال 1974 زمانی که او دانشجوی سال اول در میامی (اوهایو). که 47 فصل متوالی از جمله این یکی برای 65 ساله سالن.

بنابراین برای این فصل به تعلیق و ظاهرا در آستانه لغو شدن با توجه به گسترش COVID-19 آن شده است یک شوک به سیستم خود را.

“من گم شده است” سالن گفت: صحبت تلفنی دوشنبه. “من گفته ام مردم آن را فقط احساس می کند مانند کسی پانچ شما در روده.”

عدم اطمینان و برنامه ریزی اختلال در آن نهفته است تقریبا در هر جامعه در سراسر کشور است dizzied سالن که در حال حاضر احساس خود را گم گشتگی اما همچنین نیاز به کشف کردن که چگونه به حرکت یک تیم از بازیکنان بیس بال که آرمان برای این فصل و فراتر از یک وقفه نامحدود ظهر. او در همان قایق به عنوان شاید هر مربی دانشگاه از بهار, ورزش, نیست برخی از زمانی که او به آینده نگاه کنید تیم خود بازی و یا بازی در یک بازی است.

“شما همیشه در حال برنامه ریزی به عنوان یک مربی به طوری که نه می دانم آنچه شما در حال برنامه ریزی برای فقط باعث می شود آن را سخت” هال گفت.

به شوخ طبعی دوم baseman Austin Wilhite. بر اساس قوی اغل گاو یا حشم اجرای برنامه در offseason سالن و تبادل مربی دنی Borrell تصمیم به استفاده از او را بر روی تپه برای اولین بار در کالج حرفه ای. در سه ظاهر پوشش چهار نوبت Wilhite اجازه دو بازدید و بدون اجرا می شود. برای FSU سری به او داده شده بود در نزدیک نقش. اندازه گیری بر روی توپ-تکنولوژی ردیابی که ثبت داده ها مانند چرخش نرخ Wilhite را fastball نخبگان حتی در مقایسه با عمده-لیگ کوزه سالن گفت.

اما Wilhite ممکن است فرصت دیگری برای نشان دادن پیشاهنگی آنچه او می تواند انجام دهد در برابر زنده رقابت قبل از ژوئن لیگ پیش نویس است. همان می رود برای دبیرستان چشم انداز که باید امضا شده با تکنولوژی. وی با اشاره به یک signee از کنتیکت (جیک herm n. crab) بود که هنوز به بازی مدرسه بالا بازی در این بهار.

“مقدار زیادی از آن ناشناخته است” هال گفت.

سالن گمان که عمده-تیم های لیگ باید آن را حتی مجاز در آن نقطه را مجبور به انجام تمرینات خصوصی و یا ترکیب از نوع فايلهاي به منظور جمع آوری اطلاعات در مورد چشم انداز.

“من مطمئن هستم که لیگ اصلی بیس بال است که به مرتب کردن بسیاری از مسائل و یکی از کسانی خواهد بود که چگونه آنها در حال رفتن برای رسیدگی به پیش نویس” هال گفت.

سالن تحسین NCAA تصمیم به گسترش واجد شرایط بودن برای بهار-ورزشی ورزشکاران خواستار آن چیزی که حق انجام دهد. اما آنچه در آن به معنی برای مدیریت خود را فهرست و بورس سهم نامشخص است. او باید به مرحله به یک وضعیت که در آن پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط خواهد بود تصمیم گیری یا نه به نوبه خود نرم افزار در همان زمان خود را در دبیرستان signees انجام می دهند همان چیزی که به عنوان به خوبی به عنوان سالمندان که هم می تواند باقی بماند و یا برود.

“این را به کسی راه بالا پرداخت درجه بدانند چگونه ما در حال رفتن به آدرس آن را اداره کند و به عنوان مهم چگونه آنها می رویم به پرداخت برای همه آن” هال گفت. “من می خواهم گفت, این یک ژست و من فکر می کنم آن را درست انجام دهید اما چگونه آن را اجرا و پرداخت می شود که به ایجاد برخی از مسائل.”

تیم خود را به مدرسه دیگری برای حل مشکل زمانی که ترم رزومه, مارس 30 در اولین. با بازیکنان به طور بالقوه در نظر گرفتن کلاس های آنلاین و احتمالا انجام این کار دور از پردیس نگه داشتن زبانه ها در تکالیف و آزمون ها پیچیده تر می شود.

“من حدس می زنم ما باید به تکیه بر پدر و مادر خود را به آنها را نگه دارید پاسخگو با classwork,” او گفت:.

و مثل همه مربیان او هیچ ایده زمانی که بازیکنان خود را در واقع ممکن است بازگشت این که آیا آن را برای بازی و یا حتی تمرین برای آمادگی آنها را برای پیش نویس و یا تابستان-لیگ برتر بازی کند. وجود دارد هیچ کمبود نشانه های بهار است که در ورزش های نجومی longshot در بهترین حالت. NCAA را لغو کرده است خود از ورزش قهرمانی و بزرگ ده و آمریکا, ورزشی, کنفرانس را لغو بهار خود را مسابقات ورزشی.

CDC توصیه در روز یکشنبه که هیچ تجمعات از 50 نفر یا بیشتر برگزار می شود برای بعد از هشت هفته به سرعت گسترش COVID-19 تنها یک گام.

این قابل توجه است که فقط پنج شنبه گذشته سالن آماده برای تیم خود را به هیئت مدیره با اتوبوس به سفر به تالاهاسی فلوریدا., برای سه بازی آخر هفته سری در ایالت فلوریدا. تیم او بود 11-5 و تا به حال برنده اول آن ACC سری.

سپس او یک تماس از FSU مربی مایک مارتین جونیور که به اشتراک گذاشته شده با او را که او شنیده بود که این سری بود. پس از مدت Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury گفتن کارکنان در یک جلسه که بازی و شیوه لغو شد تا مارس 29.

فقط می خواهم که سالن گفتن بود تیم خود را برای رفتن به خانه. و سپس همان روز NCAA لغو آن بهار قهرمانی از جمله College World Series.

“که احتمالا چیزی که من پشیمان کمی است که ما به نوعی از سمت چپ وجود دارد که میگوید: در حال حاضر بدیهی است که بسیاری از چیزها تغییر کرده و پس از آن اولین جلسه اولیه با تیم” هال گفت.

سالن گفت: وجود دارد “یک بارقه امید” است که بخشی از این فصل می تواند نجات داد اما اذعان کرد این احتمال وجود خواهد داشت که بیشتر بازی ها.

“من مطمئن هستم که (ACC) در حال رفتن به تصمیم گیری است که آنها فکر می کنم بهتر است برای هر کس بر اساس اطلاعات و تا آنجا که من نا امید شده و هر کسی در بیس بال را نا امید این است که بسیار بزرگتر از کالج بیس بال” هال گفت. “و ما باید بیشتر نگران مردم و زندگی خود را به عنوان از دست رفته یک فصل است. آن را بی سابقه و تاسف در همان زمان.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net