Georgia Tech دفاع خراش از پیروزی Clemson

دفاع ارائه شده مسیر سه شنبه شب برای Georgia Tech و این به معنی پایان پنج بازی از دست دادن خط به کلمسون.

برگزاری ببر به 41.4% عکسبرداری از میدان Tech ضرب و شتم Clemson برای اولین بار از این تیم ها در اولین دیدار در فصل 2016-17 در 68-59 برنده بیش از ببر در McCamish غرفه.

“ما فقط outplayed” گفت: Clemson مربی براد Brownell بود که 16-4 تمام وقت در برابر کت قبل از سه شنبه. “آنها بازی بهتر در هر دو به پایان می رسد.”

کت برداشت یک پیروزی مهم است در تلاش خود را برای جلوگیری از دور اول ACC tournament برای اولین بار در مربی جاش Pastner تصدی. با برنده شدن در تکنولوژی است 14-14 کلی و 8-9 در لیگ با کلمسون (15-12, 8-9) و N. C. دولت برای هفتم در این کنفرانس با سه بازی لیگ باقی مانده است. Tech دارای سر-به-سر tiebreakers بیش از هر دو. Tech بازی خواهد کرد کلمسون در به طور منظم فصل آخر برای هر دو تیم 6 مارس.

تیم های 9 تا 15 در جدول رده بندی بازی ها در دور اول این مسابقات آغاز می شود که آوریل 10 در Greensboro, N. C.

ببر به شدت تکیه بر 3 نقطه تیراندازی و تا به حال برنده سه بازی گذشته خود را با ساخت 50 درصد از آنها 3-نقطه تلاش می کند. سه شنبه Tech رفتن به یک انسان-به-انسان دفاع به, بهتر چالش های محیط Clemson بود 2-برای-20 از پشت قوس برای یک فصل و پایین 10 ٪ است.

Tech دفاع 3 مورد به عنوان به خوبی به عنوان آن می کند هر چیزی را با تکیه بر تلاش آستین مسلح بازیکنانی مانند مایکل Devoe جیمز بانک و موسی رایت به چالش عکس.

“دفاعی آنها انجام یک کار خوب امنیت ما” Brownell گفت. “آنها آغاز شده در برخی از منطقه ما خیلی خوب در برابر منطقه و سپس آنها رفت و ما تا به حال زمان سخت است.”

در این تیم ها در اولین دیدار از فصل دو شروع به سست گرفتگی جریان بازی با گردش.

“این نوع از یک نوع کثیف از بازی به دلیل هر دو تیم فقط, فیزیکی,” Pastner گفت.

فناوری شکست دور در پایان نیمه اول با یک 9-2 اجرا به 34-29 حاصل کار دو تیم منجر شود. شاید تصادف اما کت ساخته شده پس از اجرا Pastner بود غیر منتظره آوازی با داور تد ولنتاین برای دو اتهام تماس او در برابر بابا پرهام و اردن Usher. در آخرین دقیقه بانک ها را پایین غوطه دادن بیش از کلمسون به جلو شکارچی تایسون قرار دادن زانو به تایسون قفسه سینه او برخاست. او تا به حال یکی دیگر از غوطه دادن پس از پرهام سوار و تضعیف او یک پاس در سبد. (بانک پوشیدن تجویز عینک شنبه برای اولین بار پس از داشتن مسائل را با او در تماس با لنز.)

Pastner به نام officiating تیم ولنتاین ران با groover و پت Driscoll یک “سطح بالا خدمه” اگر کسانی که به نظر نمی رسد به کلمات او استفاده پس از شارژ تماس.

“من شرط می بندم نه بار از 10 آنها احتمالا حق با شماست و من اشتباه بود” Pastner گفت. “در گرمای لحظه شما در حال رفتن به تنها مربی است. و به علاوه زمانی که من ناراحت شدن آن را G-امتیاز. آن را خوب است برای Sesame Street من به شما قول می دهم.”

Clemson بسته halftime کسری به کراوات در 36, معکوس, پست-halftime letdowns توسط این کت در دو بازی قبلی یک پیروزی در ویک فارست و از دست دادن در سیراکیوز.

اما کت و پاسخ با غوطه دادن از رایت بر روی یک خوراک از Devoe و سپس 3-اشاره گر توسط Devoe در آینده در اختیار داشتن یک 41-36 سرب در 16:18 علامت زمانی که Clemson خوابش دفاعی. فن آوری قادر به حفظ سرب باقی مانده از بازی.

“یکی از دستیار مربیان به من گفت که همیشه به من و من حدس می زنم آنها در حال تغییر به یک منطقه و آنها به من چپ باز, بنابراین من فقط آن را زدم,” Devoe گفت.

Devoe بازی یکی از بازی های بهتر از این فصل با به ثمر رساندن 14 امتیاز با یک حرفه ای-بالا کمک هشت و شش ریباند. Pastner گفت: آن Devoe بهترین بازی دفاعی کار خود را.

مهم دیگر دنباله ای برای تکنولوژی پس از باز شدن گارد Tevin ماک آمار یک بلوز به قطع منجر به 47-45 با 11:24 باقی مانده است.

پس از یک سری از خالی اموال Devoe در زمان پایین دفاعی ارتجاعی و انداخت جلو برای رایت برای غوطه دادن. این بود که شروع یک 14-3 اجرا تحت فشار قرار دادند که منجر به 61-48 – Devoe و گارد خوزه آلوارادو هر دو سپرده 3-اشاره گرها در کشش برای قرار دادن بازی دور.

“ما نمی تواند دریافت سبد بزرگ به نوع سرب و چنگ زدن نگه دارید از این بازی” Brownell گفت. “اعتبار Georgia Tech برای که. آنها به خوبی در فرصت مناسب زمانی که آنها نیاز به. هنگامی که ما ساخته شده یک اجرا یا دو آنها قادر به گسترش آن است.”

آلوارادو led با 19 امتیاز از جمله 3-برای-5 عکسبرداری از 3 نقطه محدوده. آلوارادو چپ بازی در نیمه اول با آرنج چپ آسیب به طور خلاصه رفتن به اتاق قفل, اما بازی بقیه بازی بدون حادثه است. زمانی که او سقوط کرد, او تا به حال یک فلاش بک به او دانشجوی سال اول فصل زمانی که او رنج می برد پایان فصل دررفتگی آرنج همان.

“من مانند oh man” آلوارادو گفت. “اما آن را فقط بیش از یک, ترس, ترساندن برای من آرنج. اما من خوب خواهید بود. این فقط یک کبودی.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>