Georgia Tech را Jahaziel لی چشم برک آوت نهایی فصل

هنگامی که دو راه lineman Jahaziel لی رفت با وحشتناک پا آسیب در سال گذشته گفت: Georgia Tech مربی جف Collins چگونه کت زرد’ خط حمله نیاز به وفراهم بدون او در این زمینه است. لی تا به حال سرمایه گذاری بیش از سه سال در این برنامه و بالاتر از همه چیز می خواستم برای دیدن هم تیمی های خود موفق شوند.

6-پا-2, 300 پوند lineman تحت فصل پایان عمل جراحی در ماه سپتامبر به ترمیم شکستگی استخوان نازک نی یک آسیب است که او پایدار در فناوری سوم به طور منظم فصل بازی در برابر ارگ. او صرف شش ماه گذشته دوره نقاهت در نوتوانی اما در این زمینه برای بهار تمرین و بازی در کنار مردم او اهمیت زیادی است.

“من احساس می کنم خیلی خوب” لی گفت. “این یک عمل خرد کردن یا اسیاب در نوتوانی حتی از اینجا (در بهار عمل). من مچ پا را قوی تر شدن هر روز است. من گرفتن یک دسته کامل از تکرار تا آنجا که در برابر مردم اما تکرار من آیا آن را جسمی یا روانی تکرار من در نظر گرفتن استفاده کامل از.”

لی بازیابی است که هیچ چیز قابل توجه اما لی منعکس شده در زمان آسیب رخ داد که قبل از او در چهار بازی گذشته سال اجازه می دهد او را به عقب می آیند برای یک فصل دیگر. در ذهن خود با وجود پایین رفتن با یک آسیب جدی او خوش شانس بود که به فرصت دیگری است.

“به همین دلیل من خیلی پایین (در سال گذشته پس از آسیب). به همین دلیل من نبود پس ” آه خدای من.’ مانند این وحشتناک است. من تا پایین در خودم دانستن است که من می توانم دوباره” لی گفت. “این امر می شده اند متفاوت است اگر آن را من سال پنجم و یا اگر آن را من بازی پنجم من نمی خواهم که این فرصت را به بازگشت و یک سال بعد. در آن زمان من صادقانه احتمالا نام آن واریز شده برای فوتبال است.”

لی با صراحت صحبت در مورد مشکل ناتوانی بیش از چند ماه گذشته است. او اعتبار تمایل خود را برای پیوستن به تیم خود را به عنوان قوی ترین محرک است. تماشای “پسر” در تلویزیون سال گذشته مجددا چگونه به شدت او می خواست به عقب و پایان خود را در کالج حرفه ای قوی است.

تکنولوژی خط دفاعی مربی لری نایت کاهش لی بازگشت به تمرین کامل این بهار اما آنچه که او را دیده اند تا کنون. لی را کامل تبدیل به خط دفاعی این سال پس از زمان تقسیم بر جرم و دفاع در چهار فصل با کت.

“در پایان روز, من می خواهم و نه می گویند ‘ایست’ از ‘بیمار ’em.’ این نوع فرد است که او” شوالیه گفت. “شما باید به سرعت او را چرا که او فقط رفتن و رفتن و رفتن. چیز خوب در مورد او روش همه چیز را با یک نگرش مثبت و به او حمله همه چیز در مقابل او. این دقیقا کاری است که او انجام شده است.

“او به دنبال بهتر و بهتر هر هفته به طوری که خوب است. ما فقط باید برای نگه داشتن او قوی تر است.”

اگر چه لی بازی هم جرم و دفاع بیش از چند سال گذشته او تنها یک ثبت مقابله در زمان خود را در تکنولوژی آینده, در سال 2018 است. بیش از آن زمان او به نظر می رسد در بیش از 30 بازی به عنوان یک offensive lineman, ساخت شروع می شود در مرکز و سمت چپ مقابله با. تطبیق پذیری خود ساخته شده است او را مفید دارایی در Collins سیستم است که با استفاده از بازیکنان در موقعیت های متعدد برای به حداکثر رساندن استعداد است.

لی دبیرستان دفاعی عملکرد را نشان می دهد مقدار زیادی از حرکت صعودی حتی اگر ندارد دانشگاهی اعداد به رخ کشیدن. به عنوان یک ارشد او ثبت شده 78 پردازد 19 تکل برای از دست دادن و پنج کیسه.

لی اذعان کرد که او گاهی اوقات نتواند در خط حمله اما روشن است که در آن شور و شوق واقعی نهفته است.

“Low-key, من گاهی اوقات فراموش خانم (خط حمله). چند روز پس از عمل quarterbacks ممکن است پرتاب در اطراف و من حتی ممکن است رفتن و ضربه محکم و ناگهانی کمی برای آنها فقط به آنها نگاه کمی,” لی گفت. “گاهی اوقات من آن را از دست اما قلب من خواسته دفاعی مقابله با. این است که پول را در, به همین دلیل من آن را دوست دارم. من عاشق این مرد است.”

ارشد همچنین با استفاده از دانش خود را از خط حمله و اعمال آن را به روش خود را در دفاع. کت’ خط دفاعی همچنان جوان و بی تجربه اجازه می دهد Lee تاثیر را با دانش خود را از چه جرم عمل می کند.

حتی هنوز هم او خود را میبیند یادگیری از جوان دفاعی می پردازد.

“بازی در خط حمله و خط دفاعی من می تواند کمک به کسانی که (جوان) بچه ها درک جرم کمی بهتر” لی گفت. “اما پس وجود دارد چیزهایی که آنها انجام داده ایم که من انجام داده اند که آنها می تواند به من کمک کند. همه ما فقط همکاری با یکدیگر و تبدیل شدن به بیشتر های نوآورانه و کمک به یکدیگر. واقعا چیدن هر یک از دیگر مغز و بهتر شدن است.”

وقتی که می آید به تعیین اهداف برای فصل آینده, Lee ساده است: رسیدن به دو رقم در تکل برای از دست دادن و کیسه و کیسه و نام همه ACC دفاعی مقابله با.

حتی اگر آغاز فصل آینده است تقریبا شش ماه دور Lee نمی توانید صبر کنید برای رسیدن به یکی دیگر از بازی.

“این وقت اضافی گرفتن یک سال تمام و پس از آن قادر به بازگشت در سال آینده و سعی کنید نرم افزار های روز و یا حتی در گرفتن یک شانس برای رفتن به NFL ترکیب آن را احساس بزرگ” لی گفت.

“من آماده من آماده هستم. آن زمان برای رفتن است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de