Georgia Tech را کنی کوپر آماده برای دوم فصل ارشد

پس از پایان فصل عمل جراحی برای تعمیر یک پاره labrum در هیپ Georgia Tech مرکز کنی کوپر در این زمینه است. اما به عنوان زرد کت خود را از طریق چهار تمرینات بهار عمل کوپر است که هنوز هم انتظار را به طور کامل شرکت کنند.

“این سخت است نشستن پشت و تماشای چون من بازی کردم خیلی” کوپر گفت. “اما آن را به من می دهد زمان به نظاره نشست و به تماشای و صحیح و کمک به دیگران و کمک به آنها برای بهبود به عنوان یک کل است.”

2019 فصل بود که کوپر گذشته با کت. پس از دو فصل شروع برای مربی سابق Paul Johnson, او قرار بود به بازی سال گذشته خود را برای مربی جف کالینز. اما در حالی که او شروع به بازی در مرکز او با دشواری در حال حرکت با توجه به این آسیب است.

“این یک روز خوب و روز بد (وضعیت),” او گفت:. “این فقط در گرو واقعا چه بعد از آن بود. آن را سرگرم کننده با هر وسیله ای.”

کوپر با بازی موثر با که درد خود را از شواهد قابل توجه باشه ، او در نهایت زدم میدوی را از طریق بازی چهارم از فصل در معبد. ویلیام دراز آغاز شده نهایی هشت بازی در جای خود. از طریق NCAA قانون اجازه بازیکنان که بازی چهار بازی و یا کمتر در یک فصل به آن به عنوان یک اشتباه سال کوپر بود قادر به بازگشت به خود را اشتباه فصل ارشد. (کوپر بازی کرده بود خود را برای اولین بار سه فصل و تا به حال یک اشتباه سال در دسترس او است.)

“من با تلاش (آسیب) برای مدتی و ما فقط در نهایت تصمیم به جلو بروید و آن را انجام دهد” کوپر گفت.

در آینده نه یک گزینه نیست.

“پس از من صدمه دیده است, من می خواستم به بازگشت” کوپر گفت. “من می خواستم برای پایان خوب داشته باشید.”

از طریق چهار شیوه های این بهار کوپر قادر به شرکت در تمام ابعاد به جز برای تماس با تیم دریل. توهین آمیز و خط, مربی نفت برنت کلید خواهد قبول کند که محدودیت های شاد به تجربه و بازیکن موثر خود را در گروه.

هر linemen توهین آمیز است مفید برای عمق به عنوان کلید را دوست دارد به حرکت بازیکنان در سراسر خط.

“اما پس از آن شما یک مرد است که میزان تجربه ای که او می کند” کلید گفت. “و بدون در نظر گرفتن آنچه که جرم آنها در چه سیستم آنها شده فقط این واقعیت است که آنها بوده ام در این زمینه آنها تا به حال دست خود را بر روی توپ آنها به اعدام یک ضربه محکم و ناگهانی بوده و قادر به بازی در یک بازی — که یک جایزه بزرگ آن واقعا است.”

اگر کوپر بازگشت به اصلاح شروع کار در مرکز او می تواند بخشی از یک واحد است که می تواند بسیار بهبود یافته برای حداقل دو دلیل. یک کلید می تواند با یک اسب است که در آن هر پنج نفر حداقل یک فصل از شروع تجربه — ژاک Quinney در سمت چپ مقابله با جک DeFoor در سمت چپ گارد کوپر در مرکز گراد انتقال رایان جانسون در گارد و گراد انتقال Devin کوکران در حق مقابله با. آنها در مجموع 109 حرفه ای شروع می شود.

فراتر از آن است که کوپر دوست دارد آنچه که او دیده است تا کنون در بهار عمل. سطح راحتی و دانش توهین آمیز طرح بیشتر است. وقتی که دفاع اجرا می شود خط مانع با linemen حلقه پشت یک دیگر به اشتباه linemen توهین آمیز از خط حمله تا به حال سهم خود را از موفقیت.

“ما فقط باید بیشتر شناخت” کوپر گفت. “شناخت از آنچه را در چه می بینید 10 بار بهتر است.”

عمل به عنوان یک کل کوپر گفت: بهتر است به عنوان به خوبی.

“همه چیز را ما انجام داده ایم سه روز گذشته بوده است بهتر از تقریبا در هر تمرین و یا بازی من دیده ام” کوپر گفت. “ارتباط بهتر و انرژی, تمپو و همه چیز — آن را همه با هم در حال حاضر.”

صحبت یکشنبه کوپر نیست که یک جدول زمانی برای زمانی که او را دوباره در تعامل کامل-تماس با تیم دریل. او گفت که “این فقط برگشت در جنبش و همه چیز.” با توجه به تجربه آن را شاید بهتر است به صورت قرص برای دراز و Mikey Minihan به جمع آوری عمل جرقه بزند در مرکز بدون او.

“او می داند آنچه که او انجام دهد و او این کار را به انجام آن چیزهایی است که او را به انجام در حال حاضر بدون اینکه 100 درصد به مخلوط” کلید گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>