گرجستان نوجوان متهم در کشنده خانه آتش دعوا استرداد از کنتاکی

وسط گرجستان نوجوان هل دادن نه به آورده به دولت پس از او متهم شده بود از شروع آتش سوزی که منجر به کشته شدن دو نفر در خانه, مقامات گفت.

Candace والتون, 16, خودداری از استرداد به گرجستان در طول یک جلسه دادگاه روز شنبه در McCracken County, Kentucky, با توجه به مونرو شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی آنا لوئیس.

والتون چهره دو فقره قتل یک تعداد از آتش سوزی و چندین فقره سرقت با در نظر گرفتن زیر مرگبار آتش سوزی خانه ای که پاره پاره از طریق صفحه اصلی در Zebulon جاده ها در روز پنج شنبه AJC.com قبلا گزارش شده است.

پاسخ اول وارد در ساختار حدود 3:30 صبح و در حدود نیمی از ساختمان را فرا گرفته در شعله های آتش. دو بدن بودند یافت.

مرتبط: 16-year-old چهره, قتل, آتش سوزی اتهامات پس از میانه گرجستان, خانه آتش می کشد 2

کلانتر را در ابتدا شناسایی دو قربانی به عنوان والتون و برادر, سکس با برادر 21 ساله جرالد والتون, اما آنها بعدا پس گرفت Candace والتون را شناسایی کرد و گفت که قربانی هویت نشده بود با دقت تأیید شده است.

روز جمعه لوئیس گفت: محققان بر این باورند جرالد والتون و خواهر و برادر و مادر, تاشا Vandiver هستند دو قربانی اما آنها در حال انتظار برای GBI به تایید هر دو هویت.

Vandiver دیده نشده از آتش بود و گزارش از دست رفته توسط مقامات در مدت کوتاهی پس از.

مرتبط با: مادر از دست رفته پس از میانه گرجستان, خانه آتش می کشد 2 از جمله پسرش

Candace والتون داشت توسط نمایندگان در کنتاکی غربی در نزدیکی پدوک بیش از 450 کیلومتر از شهرستان مونرو. مقامات کشیده او را در سرقت اتومبیل در اواخر روز پنجشنبه که منجر به دستگیری او می شود.

او متوقف شد زیرا این خودرو تا به حال مشخص شده است به سرقت رفته و یا در معرض خطر لوئیس گفت. به دلیل “مشکوک طبیعت از حادثه” Candace والتون را بازداشت گرفته شده اجازه می دهد Monroe County نمایندگان به دیدار و مصاحبه با او در زندان است.

مونرو شهرستان کلانتر دفتر کار برای به دست آوردن یک فرماندار حکم را والتون بازگشت به گرجستان لوئیس گفت. یک فرماندار حکم تنها صادر شده به منظور بازگشت مردم به یک وضعیت که در آن آنها در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im