گرجستان اجازه می دهد تا برخی از توقیف کسب و کار برای بازگشایی میان همه گیر

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ مشخص شده در برنامه جمعه به اجازه می دهد برخی از کسب و کار توقیف میان coronavirus همه گیر برای بازگشایی تا پایان هفته, به عنوان او شروع به سهولت و محدودیت های آن را ویران کرده اند اقتصاد دولت برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

فرماندار منظور اجازه خواهد داد که ورزشگاه بولینگ کوچه ها سالن ها و دیگر امکانات داخلی بسته تحت پناهگاه در محل منظور از سرگیری عملیات روز جمعه اگر آنها را مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز و دیدار با دیگر استانداردهای ایمنی.

و رستوران ها که ممنوع از فرد ناهارخوری خواهد شد مجاز به بازگشایی در آوریل 27 اگر آنها با دستورالعمل های دفتر خود را آزاد اواخر این هفته. تئاتر را نیز پوشش داده شود توسط کسانی که استانداردهای جدید. کافه ها و کاباره ها خواهد ماند توقیف.

“I don’t give a damn در مورد سیاست در حال حاضر گفت:” کمپ, که گفت که او را بیشتر نگران گرجی “رفتن را شکست نگران در مورد اینکه آیا آنها می توانند خوراک خود و فرزندان و پرداخت وام مسکن.”

او افزود: “و من معتقدم که این اندازه گیری رویکرد ما به هم اعتماد مردم ما و به رفتن نگه دارید و پس از ضرب و شتم این ویروس اما انجام آن را در راه است که مسئول است.”

جزئیات کلیدی از گرجستان تصمیم به سهولت coronavirus محدودیت

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

این پناهگاه در محل است که به گذشته از طریق 30 آوریل باقی مانده است در اثر هر چند کمپ خواست “پزشکی شکننده” به در خانه باقی می ماند از طریق May 13.

در دیگر تحولات کمپ گفت: بیشتر بیمارستان ها خواهد شد برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو. و او گفت: گرجستان خواهد در تعامل گسترده تر با همکاری نظام آموزش عالی به “دو برابر کردن” افزایش تست ظرفیت.

گرجستان گارد ملی نیز اعزام 10 جدید اعتصاب تیم برای کمک به اداره تست. کمپ خواست گرجی برای دانلود یک برنامه رایگان در دسترس در این هفته از آگوستا دانشگاه به روی صفحه نمایش برای این بیماری است.

و فرماندار که کشتی با ایده ممنوعیت در فرد خدمات مذهبی گفت: رهبران مذهبی می توانند رزومه آنها را اگر آنها پایبند به دولت سیاست های ایمنی.

“من مطمئن هستم که ما با هم خواهد شد و ظهور پیروز از این جنگ ما شده اند مبارزه” کمپ گفت.

فرماندار ایالت منظور ممنوعیت شهرها و استان ها از مصرف بیشتر ملایم و یا شدید تر مراحل. این بدان معناست که دولت های محلی نمی تواند خود را تحمیل محدودیت در رستوران یا کافه.

او ملاقات فوری با انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی و دیگران که گفت: تصمیم خود را به سرعت بازگشایی گرجستان اقتصاد هزینه زندگی.

“اگر شما به اندازه کافی آن را تقریبا به صورت خاص” ویروس آمار گرجستان دوباره گفت: دکتر مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. D. چان دانشکده بهداشت عمومی. “این فقط در حال انتظار برای بیشتر افراد مستعد و بیشتر تماس با ما. این است که چگونه ویروس ها کار می کنند.”

دموکرات ها همچنین لعنتی تصمیم خود را به عنوان کوتاه اندیش. استیسی آبرامز, کمپ را تا سال 2018 را به نام روش “خطرناکی بی کفایت.” و دولت تشکر. زنبور عسل Nguyen, D-آتلانتا خواست گرجی به احتیاط.

“هیچ راهی وجود دارد من گرفتن کوتاه کردن مو و یا ناهار خوری در یک رستوران, حتی اگر من واقعا می خواهم به,” او گفت:. “این خوب نیست. این است رفتن به دریافت بیشتر گرجی کشته شدند.”

در مورد چهره

کمپ خود را اعلام کرد قصد دارد با سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جف دانکن و مجلس دیوید Ralston در کنگره آمریکا در آنچه که در نظر گرفته شده بود نشان از وحدت او به عنوان چهره جدید فشار به تعادل شدید تلاش برای مهار این بیماری با رشد تلفات مالی از شیوع بیماری است.

Pilloried توسط کارشناسان بهداشت عمومی و دیگران به انتظار هفته قبل از تحمیل یک ایالت پناهگاه در محل سفارش کمپ در حال حاضر رو نصب پوش بک از منتقدان که می گویند او باید بلافاصله راه اندازی مجدد بخش از اقتصاد است که در حال ورشکستگی در طول مستند.

مطلب: 733 مرگ و میر نزدیک به 19K موارد coronavirus تایید در گرجستان

مطلب: Undercount از COVID-19 مرگ و میر به معنی کامل اثر در گرجستان ناشناخته

بیش از آخر هفته کمپ کاهش یافته و نکات که او شروع به کاهش برخی از محدودیت ها در توقیف کسب و کار. و او صحبت را با پنج تن دیگر در جنوب فرمانداران در مورد یک استراتژی هماهنگ برای jumpstart منطقه کسب و کار.

این تحولات تاکید چگونه به سرعت همه گیر سیاست تغییر کرده است. یک هفته پیش در کمپ گفت که خیلی زود به بگویید که او شروع می شود به هیچ کس محدودیت و او نگهداری می شود که تمرکز خود را بر تقویت تست ظرفیت و آماده شدن برای یک انتظار افزایش بیماران.

از آن پس هر چند فرماندار بود رو به با جدید مدل پیش بینی نشان می دهد که گرجستان در حال حاضر به تصویب آن اوج روزانه COVID-19 مرگ و میر هر چند کارشناسان هشدار می دهند که بیشتر تست مورد نیاز است برای اندازه گیری دامنه این بیماری و جداسازی شیوع آینده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز تحت فشار متحده به سهولت اقامت در خانه داشتیم و به تازگی منتشر شده دستورالعمل که ترک ترین جزئیات راه اندازی مجدد اقتصاد به فرمانداران. چند در حال حاضر گرفته شده و مراحل تدریجی است که می تواند در خدمت به عنوان یک راهنمای برای گرجستان اقدامات است.

مطلب: گروه تظاهرات گرجستان coronavirus مربوط به تعطیلی

مطلب: ویروس تلفات در دولت بودجه

ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات به شما اجازه خاص “غیر ضروری کسب و کار” از سرگیری عملیات این هفته تا زمانی که آنها به دنبال اجتماعی فاصله مورد نیاز است. رژیم صهیونیستی. استیو بولاک از مونتانا گفت: محدودیت های خود را در دولت شروع به سهولت در تاریخ 24 آوریل در مراحل.

و در تگزاس که در آن مقامات در حال مسابقه به سرعت راه اندازی مجدد بخش از اقتصاد دولتی گرگ ابوت تشویق فروشندگان به اتخاذ یک “به” مدل برای بازگشایی هر چه زودتر به او سست محدودیت در اعمال جراحی که بيمارستان آماده برای پیروز شدن از coronavirus بیماران.

گرجستان نیز ممکن است پیوستن به ائتلاف ایالات جنوبی به نمودار کردن استراتژی خود را. کمپ های درگیر در مذاکرات بیش از آخر هفته با همسایه فرمانداران در مورد تشکیل مرتب کردن بر اساس همان منطقه ای جمع و جور در حال حاضر در بین کشورهای در شمال غرب و سواحل غرب است.

هیچ چیز درهم و برهم’

کمپ که بی سر و صدا مشورت با کسب و کار و رهبران سیاسی تاکید شده وجود خواهد داشت بدون بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول در هر زمان به زودی به عنوان گرجستان در تلاش برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن صدها نفر از ساکنان و بیمار نزدیک 19,000 بیشتر.

“ما درک می کنیم که این بیش از فقط اعداد. این گرجی ها که ما در حال صحبت کردن در مورد این خانواده ها و جوامع است که تحت تاثیر,” او گفت:. “ما رفع تمام کسانی که که در حال مبارزه با این ویروس است.”

اما او پیشنهاد کرد که بدترین بیماری ممکن است در آینه و فرض شده است که رستوران هم اجازه خواهد داشت به سر ناهار خوردن در عملیات اگر آنها اقدامات احتیاطی را برای محدود کردن ظرفیت و رعایت دقیق بهداشت قوانین.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

بخش جدید: مردم در کمک به مردم

هنوز چالش های اساسی را پیچیده گرجستان تلاش برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی. دانشمندان هشدار می دهند هنوز هم وجود دارد مقدار ناشناخته در مورد مرگ یا عفونت نرخ coronavirus و گرجستان مسیرهای اما یک تعداد انگشت شماری از کشورهای در تست برای این بیماری است.

در حال حاضر برخی از رهبران محلی در حال زور هل دادن به عقب. آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: ABC News در اواخر روز دوشنبه در حالی که او به احتمال زیاد نمی تواند مستند شهر او را از منبر به مطبوعات ساکنان به ماندن در خانه.

“ما نمی دانیم که چه فرماندار این است که به دنبال, اما آنچه من می دانم این است که ما تقریبا 19,000 افرادی که آزمایش مثبت از این شب,” او گفت:.

تحت کمپ را اندازه گیری کسب و کار باید به دیدار جداگانه 20 دستورالعمل برای بازگشایی شده است. آنها شامل غربالگری کارکنان برای نشانه ای از بیماری, بیشتر نیاز به شستن دست و منع اجتماعات بزرگ از کارگران است.

“مطلب: آتلانتا شهردار: پنل به طرح بازگشایی شهرستان

کمپ استراتژی قرار می دهد فشار بیشتر بر دولت و مقامات محلی را به مطمئن شوید که کسب و کار مطابق با حکم جدید.

یک مجله آتلانتا قانون اساسی تجزیه و تحلیل نشان داد که دولت افسران نوشت: کمتر از دو دوجین بلیط برای نقض بیش از دو هفته از سفارش هر چند آنها صادر شده صدها نفر از هشدار.

“بخش خصوصی است برای متقاعد کردن افکار عمومی آن را امن برای بازگشت به این کسب و کار گفت:” فرماندار. “اگر آنها نمی, ما توانایی عمل در آن است.”

فرماندار طرح پدیدار در میان نهفته نا امیدی بر اقدامات شدید برای جلوگیری از همه گیر است که طی آن وارد بخش هایی از اقتصاد منفجر سوراخ خمیازه در گرجستان بودجه و منجر به افزایش تعداد مدعیان بیکاری.

چند تا از کمپ را جمهوری خواه متحدان باید از او خواست تا فورا لغو محدودیت و کمیسیون در شهرستان مونرو قطعنامه که به طور رسمی به نام او به راه اندازی مجدد اقتصاد زمانی که پناهگاه در محل سفارش منقضی می شود در پایان ماه.

و هر چند گرجستان تا کنون موفق به فرار اعتراضات گسترده از coronavirus سرکوب است که می تواند به زودی تغییر کند.

یک گروه شعار خود را به عنوان “عملیات ترافیکی” خواستار تظاهرکنندگان به سال اتومبیل های خود را با علائم و آگهی ها در روز جمعه و دایره کنگره خواستار گرجستان به بازگشایی شده است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>